Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.

Zprávy ze sportu

Zobrazeny zprávy 41 až 50 z celkem 50 zpráv
Předchozí

Konrád o úspěšné trenérské výzvě: Když rozhodčí uznali gól, byl jsem překvapený (7. března 2024 09:16)
Více než 62 minut absolutně vyrovnané bitvy udržel čisté konto. Brankář Branislav Konrád výrazně přispěl k výhře Olomouce 1:0 po prodloužení v úvodním zápase předkola play off hokejové extraligy na ledě Liberce.

Krejčí byl u vítězství Atlanty nad Clevelandem, odehrál přes tři minuty (7. března 2024 09:06)
Český basketbalista Vít Krejčí se podruhé v této sezoně objevil v dresu Atlanty na hřišti v utkání NBA. Hawks ho povolali po solidních výkonech v nižší G-League. Reprezentační rozehrávač při domácím vítězství 112:101 nad třetím týmem Východní konference Clevelandem odehrál tři minuty a 21 sekund. Stejně jako v polovině února proti Charlotte se nedostal k žádné střele, do statistik se zapsal jedním faulem.

Lecjaks: Servette má svoji sílu, ale myslím, že to Plzeň zvládne (7. března 2024 08:47)
Ve švýcarském Young Boys Bern působil Jan Lecjaks šest let, zahrál si s ním i Evropskou ligu. A v tamější lize potkával také Servette Ženeva, soupeře fotbalové Viktorie v osmifinále Konferenční ligy. Úvodní duel se hraje dnes od 21 hodin ve Švýcarsku.

Dostál byl hvězdou zápasu, s Anaheimem slavil výhru nad Ottawou (7. března 2024 08:00)
Hokejový brankář Lukáš Dostál ve středu v NHL pochytal 29 z 30 střel a výrazně podpořil vítězství Anaheimu 2:1 nad Ottawou. Za svůj výkon byl zvolen první hvězdou duelu, přednost dostal i před střelcem rozdílové trefy Alexem Killornem. Hvězdný Nathan MacKinnon z Colorada se blýskl čtyřmi body (1+3) u triumfu 7:2 nad Detroitem a osamostatnil se na čele kanadského bodování soutěže.

Tresty výhru nevzaly, Hradec slaví. Martinec: Nejtěžší jsme si to udělali sami (7. března 2024 07:59)
Před zápasem o zbytečných vyloučeních mluvili hráči a určitě je před nimi varovali i trenéři. Přesto hokejisté hradeckého Mountfieldu během prvního duelu v předkole play off museli desetkrát na trestnou lavici. Vítkovice pak daly všechny tři góly z přesilovek. Naštěstí pro Východočechy ale dvě své přesilovky využili a jednu branku dali i při vlastním oslabení.

Na Letné můžeme porazit kohokoli, věří sparťané. Výměna dresů? To počká... (7. března 2024 07:55)
Kdo by čekal, že mu v hlavě hned naskočí vzpomínka, jak coby jedenáctiletý capart mačkal palce u televize, sekl by se. Ladislav Krejčí, kapitán fotbalistů Sparty, si utkání s Liverpoolem z února 2011 nevybaví: „Sparťanem su od dvaceti let, předtím jsem byl zbrojovák. O to víc se těším, jak si užiju tuhle příležitost.“

Milánské San Siro? To je prostě nadšení z fotbalu, říká nejdražší ze slávistů (7. března 2024 06:58)
Jen se rozhlédl po kolosálním stadionu s vlnitým schodištěm, na který ho přivezl autobus chvíli před tréninkem, a povídá: „San Siro? To je nadšení z fotbalu.“ Slávistický stoper David Zima pak na tiskové konferenci pokračoval, když seděl hned vedle výřečného kouče Trpišovského.

Bitky, bitky, bitky, pak trojkový obrat Litvínova: Doma nedáme nikomu čichnout! (7. března 2024 06:40)
I na play off šlo o pořádnou řežbu. Hokejisté šermovali pěstmi, strkanice se měnily v šarvátky, šarvátky v bitky. Až když se „boxeři“ uklidnili, Litvínov chytil ofenzivní rytmus a udeřil. Díky trojkovému obratu – třem gólům ve třetí třetině během tří minut a tří sekund – knokautoval Plzeň 4:2 ve středečním entrée do extraligového předkola.

Basketbalistky Tany Brno v duelu o třetí místo deklasovaly Slavii (7. března 2024 00:09)
Basketbalistky KP Tany Brno vyhrály v ligové nadstavbě souboj o třetí místo se Slavií jednoznačně 87:58. Před pražským soupeřem má nyní královopolský tým jednobodový náskok. Brňanky porazily Slavii podruhé za sebou a překlopily vzájemnou bilanci v sezoně na svoji stranu po úvodní jednobodové porážce v Praze.

S Ženíškem na San Siru? To by šlo. Jak chudý kluk z Vinohrad ke slávě přišel (7. března 2024 00:00)
Být to před devadesáti lety, Slavia by se slavného milánského soupeře nemusela pranic obávat. Prostě by v sešívaných dresech naběhla na slovutný stadion San Siro a hnala by se za vítězstvím.