Aktuální přehled zpráv z domova - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZprávy z domova - iDnes.cz

Účinná obrana proti šikaně. Učitelka nahrávala ředitelku, ta musela zaplatit (dnes 00:00)
Šikana na pracovišti je závažný problém, který dokáže narušit nejen pracovní vztahy a výkony, ale také zcela zásadně ovlivnit soukromý život. Pro některé je to navíc otřesná zkušenost, se kterou se jen těžko vyrovnávají. Pomáhá jim například svépomocná skupina Filantia, podle jejíhož výzkumu je obětí šikany zhruba každý desátý zaměstnanec.

Spolupráce s Piráty je nepřijatelná, jsou to neomarxisté, říká Schillerová (dnes 00:00)
Partnerství stran po volbách i směřování české ekonomiky bylo hlavním tématem Rozstřelu s ministryní financí Alenou Schillerovou z hnutí ANO. Uvedla, že koalice s Piráty podle ní nepřipadá v úvahu, jinak jsou ale jednáním otevřeni. Vicepremiérka promluvila také ke schodku státního rozpočtu a svému vztahu s ministryní práce Janou Maláčovou.

Hamáček se v debatě o migraci pustil do Okamury, oba získali sympatie diváků (včera 22:13)
Hlavním tématem další předvolební debaty Speciál 360°: Hlas lidu na CNN Prima News byla bezpečnost a migrace. Zástupci všech pozvaných stran, jmenovitě ČSSD, KSČM, ANO a SPD, se shodli v antiimigrační rétorice. Každý lídr ale prezentoval svou vlastní cestu, jak se s problémem vypořádat. Jako nejvíce útočný ze všech řečníků působil vicepremiér Jan Hamáček. Ten společně s Tomiem Okamurou získal nejvíce sympatie od diváků.

Vojtěch: Zdravotnické prostředky předepíší sestry, u zubaře zaplatíte méně (včera 20:00)
Při rozhodování, který lék bude pacientům hrazen ze zdravotního pojištění, se bude od ledna nově posuzovat, jaký má vliv na kvalitu života pacienta a jeho rodiny. Tedy například to, zda už díky němu nemocný nebude potřebovat nepřetržitou péči či bude moci studovat a pracovat. Podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha se k lékům snáze dostane půl milionu pacientů se vzácnými onemocněními.

Sedm set let stará zpívající lípa ze Svitavska je stromem roku (včera 19:00)
Anketa Strom roku má letošního vítěze. V konkurenci 77 stromů vyhrála více než 700 let stará zpívající lípa z obce Telecí v Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy na Svitavsku. Do finále postoupilo dvanáct stromů ze sedmi krajů, výsledky hlasování veřejnosti vyhlásila Nadace Partnerství v Brně.

STALO SE DNES: Zeman je zpět z nemocnice, Česko objedná vakcíny pro děti (včera 18:47)
Prezident Miloš Zeman ukončil pobyt v nemocnici a opět si plnil své povinnosti a jednal s politiky. Česko objednalo vakcíny pro děti od 5 do 11 let pro případ, že by jejich užití schválily evropské úřady. V Německu rostou po vraždě na benzince obavy z „antirouškařů“ a horolezci z Pákistánu mají problémy s pojišťovnou. Přinášíme přehled středečních událostí.

Úřad v Černošicích rozhodl v řízení s Babišem. Závěry však nezveřejní (včera 18:32)
Městský úřad v Černošicích rozhodl v řízení o střetu zájmů, které vede s premiérem Andrejem Babišem. Obsah rozhodnutí však nezveřejní. Podnět podala organizace Transparency International (TI), podle níž Babiš porušuje zákon tím, že ovládá média. Premiér střet zájmů dlouhodobě odmítá.

Policie řeší mítink ANO v Budějovicích. Chvilkaři tam údajně opařili nohu (včera 17:45)
Zástupci iniciativy Milion chvilek pro demokracii namalovali před předvolebním stánkem hnutí ANO v Českých Budějovicích kříže symbolizující oběti koronaviru. Společnost, která uklízí komunikace ve městě, je odstranila a při čištění údajně jednoho ze sympatizantů iniciativy opařila. Incident prověřuje policie.

Česko vyhovělo Evropské komisi. Odpovědělo na dopis ohledně střetu zájmů (včera 17:38)
Ministerstvo pro místní rozvoj ve středu odeslalo Evropské komisi odpověď na její dopis týkající se auditu střetu zájmů. Uvedlo, že vzhledem k požadavku komise na důvěrnost obsahu korespondence další podrobnosti nemůže sdělovat. Komise odmítla českou žádost o odklad 60 dní na vyjádření, jak se zlepšila kontrola střetu zájmů při rozdělování evropských dotací.

U Rakovníka se čelně srazil kamion s autem, hasiči museli řidiče vyprošťovat (včera 17:31)
Policie odpoledne uzavřela silnici I/6 kvůli čelnímu střetu kamionu s osobním autem, ve kterém zůstal zaklíněný řidič. Po vyproštění byl vrtulníkem přepraven do nemocnice.

Očkuje se, aby chránila blízké. Záruku bezinfekčnosti však lékařka nemá (včera 17:16)
Jednatřicetiletá lékařka interního oddělení Městské nemocnice Ostrava Lenka Koláčková v příštím týdnu dostane třetí dávku vakcíny proti covidu-19. V nemocnici patřila k prvním zdravotníkům, kteří se tam v lednu nechali očkovat. Také nyní lékařka, která během pandemie vedla dvě covidové jednotky a působila i na infekční ambulanci, využívá první možný očkovací termín.

Vandal nasprejoval na skálu v národním parku velký nápis, hledá ho policie (včera 16:50)
Skálu u stezky v Edmundově soutěsce a další místa v Hřensku si před pár dny vybral neznámý vandal jako místo pro své sprejerské „dílo“. Nápis, téměř pět metrů široký a dva metry vysoký, objevili převozníci. Vandala nyní hledá policie.

Zprávy

Zprávy podle dní

<<          
 T PoÚtStČtSoNe
35   12345
36 6789101112
37 13141516171819
38 20212223242526
39 27282930   

Vyhledávání

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

W3C XHTML 1.0
W3C CSS
Made By Petr [Osobní stránka]