Aktuální přehled zpráv z domova - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZprávy z domova - iDnes.cz

Dívce selhalo srdce, maminka onemocněla. Lidé jim přispěli 1,5 milionu (dnes 01:02)
Když pětileté dívce selhalo srdce a její maminka krátce na to onemocněla rakovinou, rozhodli se rodině alespoň finančně pomoci její kolegové z Vězeňské služby. Uspořádali sbírku. V pondělí jí pak předali šek na téměř 1,5 milionu korun.

Podivný prodej ve škole. Dětem dají puzzle domů, rodičům pak vystaví účet (dnes 00:00)
Mapa České republiky, kterou si děti mohou poskládat. Puzzle za 120 korun rozdávala učitelka pražské základní školy. Děti si je odnesly domů a rodiče je platili až zpětně. K mapě byl přiložen vysvětlující lísteček. „Jde o nedorozumění, nikomu nic nenutíme,“ hájí se firma. Ředitelka o žádné stížnosti od rodičů neví a situaci nechce komentovat.

Skauti dovezli z Vídně betlémské světlo, za týden poputuje do celé země (včera 20:10)
Skauti v sobotu přivezli do Česka takzvané betlémské světlo. Cestovali s ním z Vídně do Brna vlakem a v neděli je oficiálně předají do brněnské katedrály svatého Petra a Pavla na Petrově. Příští týden v sobotu je rozvezou postupně 63 vlaky po celé republice.

V pražských Nuslích se srazil autobus s autem, zraněni jsou čtyři lidé (včera 19:33)
V pražské ulici Na Jezerce se v sobotu večer srazil autobus městské hromadné dopravy s autem, podle policie se zranili čtyři lidé. Ošetřila je záchranná služba, zranění nebyla vážná. Na místě zasahovaly tři jednotky hasičů, jednoho ze zraněných vyprošťovaly z osobního vozu.

Ostravský mrakodrap je několik let prázdný, verdikt by měl padnout na jaře (včera 19:04)
Ideální řešení nejspíše neexistuje, musí se však najít alespoň to nejméně bolestivé. Ostravští politici se stále neshodli ohledně budoucnosti třetí nejvyšší budovy ve městě – více než dvacetiposchoďového věžáku v Ostrčilově ulici, který byl před několika roky vyklizen, zůstává prázdný a chátrá.

Aktivisté kvůli invazi Turecka přelepili část názvů žižkovských ulic (včera 17:44)
Názvy šesti ulic na pražském Žižkově se v noci z pátku na sobotu změnily. Aktivisté je přelepili jmény lidí zabitých při invazi Turecka do Sýrie.

Ideály jsem neztratila, říká europoslankyně Pirátů. Kvůli práci už i bourala (včera 16:37)
Bývalá brněnská zastupitelka Markéta Gregorová působí stejně jako další dva zástupci Pirátské strany v Evropském parlamentu nově. V šestadvaceti letech je nejmladší českou europoslankyní. V rozhovoru mluví nejen o dosavadní práci ve funkci, plnění předvolebních slibů, ale i náročném skloubení povinností v cizině a doma.

Na bílé Vánoce to letos nevypadá. Za sněhem budou muset Češi na hory (včera 15:23)
Bílé Vánoce Češi v posledních letech znají spíše z romantických pohádek než z pohledu z okna. Podle dlouhodobého výhledu meteorologů nebude pravděpodobně ani letošní rok výjimkou, zimní teploty se očekávají až po Novém roce. O radovánky nicméně nepřijdou lyžaři, už teď jsou v Česku v provozu dvě desítky středisek.

Komunisté žádají vládu, aby odmítla usnesení o významu evropské paměti (včera 14:57)
KSČM odsoudila zářijové usnesení Evropského parlamentu o významu evropské paměti pro budoucnost Evropy. Podle strany jde kromě jiného o zamlčování pravdy o příčinách rozpoutání druhé světové války. KSČM žádá vládu a ministerstvo zahraničí, aby usnesení odmítly.

Nepřipoutaná sedmdesátiletá řidička zemřela na Písecku po nárazu do stromu (včera 14:26)
Rozbředlý sníh a jízda bez pásu zřejmě napomohly sobotní tragické nehodě na Písecku. Sedmdesátiletá řidička sjela ze silnice, narazila do stromu a zemřela.

Odstřel dvanácti historických domů před 40 lety změnil centrum Ústí (včera 13:23)
Před čtyřiceti lety zrušily první odstřely dosavadní jakžtakž solidní tvář dnešní ústecké Masarykovy ulice. Osmého prosince 1979 padlo na tehdejší Fučíkově ulici během jediné chvíle k zemi dvanáct historických činžovních domů a o tři měsíce později je následovalo dalších devatenáct.

VIDEO: Malý medojed v olomoucké zoo po měsících poprvé vylezl ze skrýše (včera 12:51)
Po více než čtyřech měsících od jeho narození si mohli v uplynulých dnech ošetřovatelé pořádně prohlédnout mládě medojeda, které se v olomoucké zoo na Svatém Kopečku narodilo ve druhé polovině července. Stejně jako v přírodě ho totiž matka úzkostlivě skrývala a až nyní ho pustila na vycházku alespoň v rámci výběhu.

Zprávy

Zprávy podle dní

<<          
 T PoÚtStČtSoNe
48       1
49 2345678
50 9101112131415
51 16171819202122
52 23242526272829
1 3031     

Vyhledávání

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

W3C XHTML 1.0
W3C CSS
Made By Petr [Osobní stránka]