Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Aktuální přehled zpráv z domova - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Práce | Slovník | Hry | Encyklopedie
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaVrah čerpadlářky měl netypický batoh, policie zveřejnila další stopu (dnes 17:04)
Kriminalisté zveřejnili další informace z vyšetřování loupežné vraždy čerpadlářky u Nelahozevsi na Mělnicku. Podle policejního mluvčího Zdeňka Chalupy je důležitou stopou i batoh, který nesl jeden z pachatelů.

více...

Mrtvý měl bodné rány i v obličeji, řekla znalkyně k vraždě v Bitozevsi (dnes 16:40)
V Ústí nad Labem pokračovalo soudní líčení se dvěma mladíky obžalovanými z brutální vraždy devatenáctiletého muže v Bitozevsi na Lounsku. Podle znalce v oboru psychiatrie ani jeden z nich netrpí duševní chorobou a za svůj čin jsou plně odpovědní.

více...

V jihlavské školce se objevila žloutenka, děti musely na testy a očkování (dnes 16:38)
Nepříjemné starosti řeší rodiče dětí v jihlavské mateřské škole U Burbínka. U jedné z učitelek se objevila infekční virová žloutenka typu A. Všechny děti a s nimi i zaměstnanci školky se museli na příkaz krajské hygienické stanice podrobit krevním testům. A následně museli jít na mimořádné očkování.

více...

V Krkonoších už čtvrtý den sněží, hrozí takzvané klouzavé laviny (dnes 16:27)
Horská služba vyhlásila v Krkonoších první stupeň lavinového nebezpečí. Důvodem je vydatnější chumelení, které pokračuje už čtvrtým dnem. Jednička znamená nejnižší nebezpečí z pětistupňové škály. Na hřebenech leží asi 50 centimetrů sněhu.

více...

Senátoři rozhodnou o platech. Vadí mi to vydírání, že „musíme“, říká Horník (dnes 15:33)
Přetahovaná o výši platů poslanců, senátorů a členů vlády od ledna příštího roku zaměstná ve středu Senát. Může odklepnout návrh vlády, která chce zabránit tomu, aby platy politikům nevzrostly o dvacet procent, tedy dramaticky více, než všem státním zaměstnancům, ale jen o 9 procent. Zatím to ale vypadá spíš tak, že Senát tento návrh nepodpoří.

více...

Náraz dodávky rozpáral z boku celé auto, její řidič špatně předjížděl (dnes 14:59)
Jenom vrak zbyl ze Škody Felicie, která se ráno na Domažlicku srazila s dodávkou. Nehoda se stala, když řidič Volkswagenu Transporter předjížděl do kopce kamion, ale nestačil se včas zařadit do svého pruhu.

více...

S postiženou dcerou házela matka o pult, pak jí zlomila stehenní kost (dnes 14:57)
Nejméně několik měsíců týrala v prvním roce života svou dceru dvaadvacetiletá Nikola N. S tělesně postiženým dítětem hodila o přebalovací pult, jindy je tak tahala za nohy, až dívce zlomila stehenní kost. To vše proto, že ženu naštval přítel.

více...

„Paraziti“ na plakátech i náhlý zájem voličů byli v pořádku, řekla policie (dnes 14:36)
Policisté odložili případ možného pokusu o ovlivňování voleb v Ústí nad Labem. Zároveň ukončili vyšetřování obsahu plakátů dvou stran, které v letošních komunálních volbách v Ústí kandidovaly. Podle policie se nestal trestný čin ani nebyl spáchán přestupek.

více...

Matka z Olomoucka pohřešuje dcerku, může být s otcem na jihu Čech (dnes 13:39)
Po čtyřleté dívce pátrají policisté napříč republikou poté, co ji matka z Olomouckého kraje nahlásila jako pohřešovanou. Podle dostupných informací je dítě se svým otcem a zapojení policie je výsledkem neshod v rodině.

více...

Mladý řidič vyjel do sněhu v letních gumách, zemřel po střetu s kamionem (dnes 13:36)
Osmnáctiletý šofér BMW 318 zemřel ráno v Havířově. Na kluzké silnici náhle přejel do protisměru a srazil se s nákladním vozem. Policie zjišťuje, zda na nehodu měla vliv skutečnost, že auto nemělo zimní gumy.

více...

Jsme divoký sever, řekla vyhozená úřednice, když dostala cenu za odvahu (dnes 13:23)
Bývalá úřednice Jana Moravcová, nedávno vyhozená z České inspekce životního prostředí, student Lukáš Blažej a aktivisté spolku Permanent Miroslava Štěrbová a Jaroslav Štencl, kteří svádějí boj se zinkovnou v Nymburku, získali letos Ceny za odvahu od Nadačního fondu proti korupci. Kromě symbolického ocenění práce inkasovali také finanční prémii.

více...

Zeman podepsal zákon pro chudé. Místo poukázek dostanou znovu peníze (dnes 13:18)
Úřad práce bude některým skupinám chudších lidí dávat příspěvek na živobytí opět výhradně v penězích, poukázky pro ně skončí. Změnu přinese poslanecká předloha zákona, kterou podepsal prezident Miloš Zeman. O jeho podpisu informoval Hrad. Zákon bude účinný od prvního měsíce po jeho vyhlášení ve sbírce, tedy zřejmě od ledna.

více...

Zprávy podle dní

<<          
 T PoÚtStČtSoNe
48      12
49 3456789
50 10111213141516
51 17181920212223
52 24252627282930
1 31      

Vyhledávání

Partneři

Právě dnes

O Životě.cz - magazín o kultuře, společnosti a životním stylu

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Práce | Slovník | Hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]