Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Aktuální přehled zpráv z domova - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Práce | Slovník | Hry | Encyklopedie
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaJak si za peníze EU postavit rodinný dům a jiná pokušení evropských dotací (dnes 20:20)
Obviněný premiér, bývalý ředitel dotačního úřadu ve vězení, desítky stíhaných osob. O zneužívání evropských dotací víme víc, než o jejich smysluplném využívání. Je vlastně s podivem, že většina dotačních peněz nakonec splní svůj účel. Úplně zamezit podvodům totiž podle odborníků nelze, navíc k tomu chybí vůle politiků. A prý není vůbec těžké postavit si za peníze EU třeba rodinný dům. Jak na to se dozvíte v dalším díle seriálu o Evropské unii.

více...

ODS zrušila ministru Vojtěchovi členství kvůli spolupráci vlády s KSČM (dnes 19:49)
Výkonná rada občanských demokratů zrušila členství ve straně ministrovi zdravotnictví za ANO Adamu Vojtěchovi. Důvodem je, že bude ve vládě opírající se o podporu komunistů, což je v rozporu s hodnotami ODS. Vojtěch byl členem ODS od roku 2012 a od roku 2014 měl členství pozastaveno.

více...

Vláda opřená o komunisty nastoupí v den popravy Horákové, vadí pravici (dnes 18:52)
S jmenováním nové menšinové vlády ANO a ČSSD opírající se o komunisty je spojená historická symbolika. Bude jmenována ve středu 27. června, v Den památky obětí komunistického režimu. Právě tento den v roce 1950 byla popravena Milada Horáková. Připomněla to i opoziční ODS, která to zahrnula do svého usnesení proti podpoře nové vládě.

více...

Nový dalekohled načapal telefonující šoféry, jeden při tom i posvačil (dnes 18:10)
Hradečtí policisté vyzkoušeli při kontrolách řidičů nové speciální dalekohledy, takzvané spektivy, které se jinak používají například k pozorování ptáků. Nevěnování se řízení totiž může za každou sedmou dopravní nehodu v kraji. Policisté rozdávali pokuty, za telefonování za jízdy přišli řidiči o dva body.

více...

Nováčci u prezidenta, Babišův seznam a ztracení fotbalisti (dnes 18:05)
Sledujte Zprávy iDNES.tv. Dozvíte se, že do lánského zámku dorazili nováčci v budoucí vládě hnutí ANO a ČSSD. Řekneme vám, že Andrej Babiš poslal prezidentovi seznam navrhovaných ministrů včetně Miroslava Pocheho. Prozradíme také, jak mají ostrovy z plastů pomoci obnovit ekosystém na Lipně. A ukážeme záběry z pátrání thajských záchranářů po oddílu malých fotbalistů v zatopené jeskyni. více...

KOMENTÁŘ: Cesta k předčasným volbám (dnes 17:58)
Dohoda o funkční podpoře jakékoli vlády je v současné Poslanecké sněmovně de facto nemožná. O tom, kdo za to může, by měli v krátké době rozhodnout voliči, píše v komentáři šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl.

více...

Zasedání regionální konference SPD provázely střety. Zasahovala sanitka i strážníci (dnes 17:45)
V neděli se v Břeclavi konala regionální konference SPD. Na ní se snažil dostat i jeden z členů hnutí, kterého vedení z SPD vyloučilo. On se proti jejich rozhodnutí odvolal. Přesto se na akci nedostal, když jej z budovy vyváděla ochranka, hnuli mu se zády, proto muže odvezla záchranka. Na místě zasahovali i strážníci.

více...

Název nového nádraží v Brně určí lidé. Už navrhli třeba Pražské nádraží (dnes 17:24)
Poloha nového hlavního nádraží v Brně ještě není definitivně jasná a i poté potrvá řadu let, než bude skutečně hotové. Přesto Brňané už teď mohou rozhodnout, jak chtějí, aby se jmenovalo. Vedení města začalo sbírat návrhy.

více...

E-občanky lidé od července dostanou už do 24 hodin, ale za příplatek (dnes 17:13)
Občanské průkazy s čipem budou moci lidé dostat od začátku letních prázdnin do 24 hodin, bude je to ale stát tisíc korun. Od 8. července s ním budou moci využívat služeb elektronického portálu veřejné správy. S touto e-občankou mohou vyřídit například potvrzení o bezdlužnosti, výpis z rejstříku trestů nebo výpis z bodového hodnocení řidiče.

více...

Úřady neuznaly svazek mužů za manželství, jejich stížnost zamítl i soud (dnes 16:55)
Brněnská matrika postupovala správně, když neuznala svazek dvou mužů uzavřený v Nizozemsku jako manželství. Nejvyšší správní soud zamítl kasační stížnost partnerů, bylo v rozhodnutí dostupného v databázi soudu. Nizozemsko manželství stejnopohlavních párů umožňuje, Česko nikoli, má jen institut registrovaného partnerství.

více...

Neodešla jsem s pláčem, řekla Malá po setkání s prezidentem Zemanem (dnes 16:46)
Myslím, že bych si zasloužila šanci, abych ukázala, že něco umím, řekla kandidátka na ministryni spravedlnosti Taťána Malá po setkání s prezidentem Milošem Zemanem v Lánech. „Jak vidíte, tak jsem neodešla ze zámečku s pláčem,“ uvedla Malá. Jejími prioritami budou zrychlení vymahatelnosti práva a zkrácení soudního řízení.

více...

Barmanka v Chebu okřikla neslušné hosty, jeden z nich jí dal pěstí (dnes 16:01)
Pracovní úraz utrpěla barmanka jednoho z chebských podniků, když upozornila skupinku hostů, že se chovají neslušně. Jeden z nich jí dal ránu pěstí a zmizel. Záhy násilníka vypátrali policisté.

více...

Zprávy podle dní

<<          
 T PoÚtStČtSoNe
22     123
23 45678910
24 11121314151617
25 18192021222324
26 252627282930 

Vyhledávání

Partneři

Právě dnes

O Životě.cz - magazín o kultuře, společnosti a životním stylu

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Práce | Slovník | Hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]