Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Aktuální přehled zpráv z domova - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaPro Moravu platí varování před velmi silnými bouřkami, už padaly kroupy (dnes 20:22)
Ve středu dorazila nad území Česka od jihozápadu další vlna bouřek, velmi silně zasáhla okresy Žďár nad Sázavou a Blansko, kde padaly kroupy i o velikosti 2 cm. Pro večer platí pro části Jihomoravského kraj a Vysočiny varování ČHMÚ před velmi silnými bouřkami, před silnými v dalších šesti krajích.

více...

Na novou migrační vlnu jsme už připraveni, řekli čeští strážci hranic v Rozstřelu (dnes 20:01)
V Praze vzniklo Národní situační centrum ochrany hranic, které má urychlit práci cizinecké policie a celníků. Ti by tak měli efektivněji reagovat na trestnou činnost. O tom, jak centrum funguje v praxi, ale také o migraci, spolupráci s Frontexem nebo funkci tzv. Eurosuru, hovořil v Rozstřelu vedoucí centra plukovník Petr Malovec a operátor Michal Dvořák.

více...

Co hrozí kardiakům během léta? V Rozstřelu odpoví primář Petr Neužil (dnes 19:59)
Když udeří vedra, měli by lidé s chorobami srdce být opatrní a měli by vědět, že se při nadměrném horku a nevhodném chování vystavují vyššímu riziku zdravotních komplikací. Co pacientům se srdečními chorobami ve vedru hrozí a jak tomu předejít? V Rozstřelu odpoví primář kardiologie v Nemocnici Na Homolce profesor Petr Neužil.

více...

KOMENTÁŘ: Demonstrace? Skvělé! Ale proč balamutit lidi? (dnes 19:35)
Demonstrace proti Andreji Babišovi a Marii Benešové budou v neděli pokračovat na Letné. Názory na současného premiéra mohou být různé a protesty proti němu vzbuzují v mnoha lidech soucit. Ale co když antibabišovská kampaň nezabírá, jen utvrzuje přesvědčené a váhající vhání do náruče ANO. Zamýšlí se ve svém komentáři pro MF DNES bývalý disident, zakladatel Festivalu TrutnOFF Martin Věchet.

více...

Naše věže na Žižkově rušit nebudou, říká na svůj návrh Eva Jiřičná (dnes 19:21)
Na místě žižkovského Telecomu chce developer Central Group stavět tři věže podle návrhu architektky Evy Jiřičné. „Výškové budovy se do prostředí horního Žižkova hodí,“ říká Jiřičná, která navrhla například Oranžerii na Pražském hradě a sídlo pojišťovny Lloyds v Londýně.

více...

OBRAZEM: Déšť Klausovy narozeniny nezkazil, dorazili Duka, Nečas i Zeman (dnes 18:39)
Zahrada Institutu Václava Klause se plnila hosty, když se náhle nad čtvrť Hanspaulka v Praze 6 přihnala mračna. Středeční oslavu 78. narozenin bývalého prezidenta však déšť nenarušil. Klausovi přišla pogratulovat řada osobností, od bývalého šéfa Národní galerie Milana Knížáka po současného prezidenta Miloše Zemana.

více...

Klaus slavil 78. narozeniny. Ač nekuřák, od Zemana dostal dýmku (dnes 18:23)
Bývalý prezident Václav Klaus ve středu slavil 78. narozeniny. Na oslavu přijela řada známých osobností. Stejně jako loni dorazil také současný prezident Miloš Zeman, který sportovci a zarytému nekuřákovi daroval dýmku s věnováním. Oslavy se konaly v Institutu Václava Klause na pražské Hanspaulce.

více...

Díky dárkyni přežil leukémii, teď sám motivuje lidi k zapsání do registru (dnes 18:18)
Když se Ivan Kocmánek před pěti lety dozvěděl, že trpí leukemií, ze dne na den poznal pocit bytí na hraně mezi životem a smrtí. Nemoc porazil jen díky tomu, že se pro něj včas našel vhodný dárce kostní dřeně. Teď dělá, co může, aby lékařům pomohl zachraňovat další nemocné.

více...

Tisíce zubů z pryskyřice nahrazovaly štěrk pod zahradní dlažbou (dnes 17:37)
Překvapení zažili noví majitelé domu ve vsi na Svitavsku, když se pustili do oprav zahradní dlažby. Jako podkladový materiál pod ní nebyl štěrk, ale tisíce kusů zubů, které přinejmenším na první pohled vypadaly jako pravé lidské.

více...

VIDEO: Stavba metra D začala na Pankráci geologickým průzkumem (dnes 17:22)
Pražský dopravní podnik začal na Pankráci s geologickým průzkumem pro stavbu trasy metra D z Pankráce do Písnice. Průzkum vyjde zhruba na jeden a půl miliardy korun. Šachty, štoly a další podzemní prostory, které při průzkumu vzniknou, nebudou zasypány, ale využity pro metro.

více...

Vtipálek narafičil slaměného cyklistu po pádu, lidé jen zavolali na 158 (dnes 16:53)
Žena projíždějící po cyklostezce u Hradce Králové ohlásila ráno na tísňovou linku, že u Labe leží muž s bicyklem. Policisté tam vyrazili. Z ležícího člověka se ale „vyklubalo“ naaranžované oblečení vycpané slámou. Totéž neznámý vtipálek zopakoval ještě odpoledne.

více...

Obviněný vedoucí investic na Brně-střed Petr Liškutin je venku z vazby (dnes 16:29)
Po více než třech měsících se dostal ven z vazby vedoucí investičního odboru Brna-střed Petr Liškutin. Policisté ho zadrželi na začátku března při razii na radnici městské části. Společně s dalšími čelí obvinění z manipulace s veřejnými zakázkami.

více...

Zprávy podle dní

<<          
 T PoÚtStČtSoNe
22      12
23 3456789
24 10111213141516
25 17181920212223
26 24252627282930

Vyhledávání

Partneři

Právě dnes

O Životě.cz - magazín o kultuře, společnosti a životním stylu

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]