Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Aktuální přehled zpráv ze sportu - Portál divoch.net

Portál | Encyklopedie | Hledej | Zprávy | Počasí | Práce | Slovník | TV | SMS | Chat | Hry | Kontakt
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.

Zprávy ze sportu

Hoffenheim rozdrtil Lipsko, premiérový bundesligový gól dal Kadeřábek - iDnes - Sport (dnes 17:29)
Fotbalisté Hoffenheimu prožili skvělý první poločas v souboji se svým přímým konkurentem v tabulce. Na hřišti Lipska v zápase 31. kola německé ligy nakonec zvítězili vysoko 5:2, třetí branku hostů vsítil těsně před koncem úvodní půle český obránce Pavel Kadeřábek.

více...

Fotbalová liga: Bohemians hostí Jihlavu, Slovácko hraje s Duklou - iDnes - Sport (dnes 17:23)
Jen devatenáct hodin olomoučtí fotbalisté dopřáli Spartě třetí příčku, v sobotním souboji nováčků porazili ostravský Baník 1:0 a dál žijí pohárový sen. Sparta už v pátek porazila Jablonec 2:0 a přeskočila ho. Sobotní utkání sledujte od 17.00 v online reportážích.

více...

Střondala: S výkonem jsme spokojeni, ale měli jsme na to vyhrát - iDnes - Sport (dnes 17:01)
Čeští mladíci nedokázali bodovat ani ve druhém zápase šampionátu hráčů do 18 let, když v bouřlivé atmosféře podlehli domácím Rusům. Dramatický závěr zařídil Vojtěch Střondala, který zužitkoval necelé dvě minuty před koncem přesilovku šest na čtyři a snížil na 2:3. Další branku svěřenci trenéra Bruka nevstřelili a i přes zlepšení nevybojovali ani bod.

více...

Schick se poprvé v sezoně trefil v lize, AS Řím jasně zvítězil nad SPAL - iDnes - Sport (dnes 16:57)
Český fotbalový útočník Patrik Schick má za sebou první ligovou branku v dresu AS Řím. Jeho celek zvítězil v zápase 34. kola italské ligy na hřišti SPAL 3:0 a minimálně na den se posunul na třetí příčku před svého městského rivala.

více...

Olomouc - Ostrava 1:0, dva vyloučení, souboj nováčků rozhodl Plšek - iDnes - Sport (dnes 16:54)
V bitvě nováčků ve fotbalové lize triumfovala Olomouc, v utkání 25. kola porazila ostravský Baník krásným gólem Plška dvacet minut před koncem. V posledních jedenácti minutách domácí dohrávali v deseti, ale těsné vedení ubránili a vzali si zpátky třetí příčku, na které od pátečního večera byla Sparta.

více...

Česko - Švédsko 3:1. Další vítězství v Pardubicích. Zářil hlavně Furch - iDnes - Sport (dnes 16:35)
Dobrý výkon, slibný výsledek. Hokejová reprezentace uspěla i ve druhém utkání na Českých hrách v Pardubicích. Po vítězství 3:1 nad Finskem si stejným výsledkem poradila i se Švédy díky gólům Hanzla, Nestrašila a Horáka. Výraznou měrou se však na výsledku podílel gólman Dominik Furch, jenž vychytal mnoho velkých šancí soupeře.

více...

Ženské superfinále v těsné bitvě ovládly florbalistky Vítkovic - iDnes - Sport (dnes 16:34)
Florbalové superfinále zažívá svůj sedmý ročník, ale poprvé ho přivítala Ostrava. Jediný zápas, který rozhoduje o výsledku celé sezony nejvyšší české ligy, v ženské kategorii ovládly florbalistky Vítkovic, Chodov přehrály 3:2 po prodloužení. A to před zaplněnou domácí halou. Mužské finále je na programu od 17 hodin.

více...

Nadal už vyhrál v Monte Carlu desetkrát. Čeká ho boj o jedenáctý titul - iDnes - Sport (dnes 16:18)
Španělský tenista Rafael Nadal porazil v semifinále antukového turnaje v Monte Carlu bulharského soupeře Grigora Dimitrova 6:4, 6:1 a v neděli si zde zahraje o jedenáctý titul.

více...

LeBron James válí, ale Cleveland nestíhá. Blíží se historický krach? - iDnes - Sport (dnes 16:15)
LeBron James nechal pro spoluhráče na páteční večer ušít identické šedé obleky. To aby před třetím zápasem série prvního kola play off NBA s Indianou působili jako jeden tým. U módní policie Cavaliers zabodovali, avšak týmovost jim proti basketbalistům Indiany vydržela jen při příchodu na zápas a pak v prvním poločase.

více...

Ruský biatlonista Šipulin má zdravotní problémy, zvažuje konec kariéry - iDnes - Sport (dnes 16:11)
Biatlonista Anton Šipulin z Ruska uvedl, že kvůli blíže nespecifikovaným zdravotním potížím zvažuje konec kariéry. Olympijský vítěz a mistr světa ve štafetě se s lékaři prozatím domluvil, že si po sezoně udělá minimálně půlroční pauzu. O budoucnosti se rozhodne v září nebo říjnu.

více...

Skvělá Kvitová a suverénní Plíšková. Češky jsou výhru od finále Fed Cupu - iDnes - Sport (dnes 15:48)
České tenistky vedou v semifinále Fed Cupu nad Německem 2:0. Od postupu do listopadového finále dělí reprezentantky jediná výhra. První bod zajistila po skvělém výkonu Petra Kvitová, domácí jedničku Julii Görgesovou přehrála 6:3 a 6:2. Ve druhém sobotním utkání zvítězila Karolína Plíšková nad Angelique Kerberovou 7:5 a 6:3.

více...

Pssst! Báječná Kvitová ztišila arénu. Zapomněla ponožky, pak zaválela - iDnes - Sport (dnes 15:43)
Přijela na stadion, v šatně otevřela tašku... A hned zjistila, že něco není v pořádku. Tenistka Petra Kvitová postrádala své zápasové ponožky. Sobota však pro ni byla šťastným dnem. Předvedla další svou fedcupovou galashow.

více...

Liverpool ztratil proti poslednímu, Salah vyrovnal klubový rekord - iDnes - Sport (dnes 15:38)
Ani dvougólové vedení fotbalistům Liverpoolu na výhru na půdě West Bromwiche nestačilo. V utkání 35. kola anglické ligy remizovali s posledním celkem tabulky 2:2 a zkomplikovali si situaci v boji o druhou příčku. Mohamed Salah vyrovnal svým 31. ligovým zásahem v sezoně klubový rekord, který drží Luis Suárez.

více...

Hokejová osmnáctka bojovala, Rusku ale v dramatické bitvě podlehla 2:3 - iDnes - Sport (dnes 15:08)
Ani druhé utkání na MS hokejistům do 18 let nevyšlo. Po úvodní porážce se Slovenskem předvedli svěřenci trenéra Davida Bruka zlepšený výkon a s favorizovaným Ruskem drželi krok, nakonec však padli 2:3. více...

Jako bych vyhrál jackpot, říká brankář Štěch o angažmá v Lutonu - iDnes - Sport (dnes 12:59)
Před rokem byl v milované Spartě nepotřebný, ani za juniorku nechytal. „Sorry, hledej si práci jinde,“ oznámili mu. Marek Štěch se sbalil a vrátil se tam, kde fotbalově vyzrál a kde si našel manželku. Co na tom, že to byla jen čtvrtá anglická liga, odněkud se odrazit musel. „Věřil jsem, že dělám správný krok,“ líčí 28letý brankář.