Hledat:

Invia.cz Last minute Tunisko Dovolená v Chorvatsku Pojeďte do Egypta Bulharsko Last minute Kréta

Aktuální přehled zpráv ze sportu - Portál divoch.net

Portál | Encyklopedie | Hledej | Zprávy | Počasí | Práce | Slovník | TV | SMS | Chat | Hry | Kontakt
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.

Zprávy ze sportu

Nechceme slyšet špatné zprávy. Jak čeští sportovci odlétali do Ria - iDnes - Sport (dnes 00:25)
Dámy a pánové, držte si klobouky, odlétáme! Prvních deset českých sportovců se v neděli pozdě večer vydalo do dějiště olympijských her. Na palubě speciálu na letišti v pražských Kbelích seděli zástupci vodních sportů. Medailové ambice mají v Riu slalomáři Kateřina Kudějová a Jiří Prskavce.

více...

Poslední krok Siniaková nezvládla, v Bastadu první titul nezískala - iDnes - Sport (včera 22:06)
Česká tenistka Kateřina Siniaková první titul na okruhu WTA nezískala, ve švédském Bastadu prohrála s Larou Siegemundovou 5:7, 1:6. Němka, jež je na 40. místě žebříčku, se tak dočkala premiérového triumfu.

více...

Dráhařka Kaňkovská je juniorskou mistryní světa v keirinu - iDnes - Sport (včera 22:04)
Dráhová cyklistka Sára Kaňkovská se stala juniorskou mistryní světa v keirinu. V centru Mezinárodní cyklistické unie ve švýcarském Aigle členka Dukly Brno navázala na týden starý triumf v této olympijské disciplíně z juniorského mistrovství Evropy v Itálii. více...

Junioři přetlačili Ukrajinu, na mistrovství Evropy skončili sedmí - iDnes - Sport (včera 21:54)
Čeští basketbalisté do 20 let obsadili na mistrovství Evropy sedmé místo. V závěrečném utkání porazili Ukrajinu 105:103. Navázali tak na loňské šesté místo a připsali si druhé nejlepší umístění v historii.

více...

Slávistický odchovanec Sodoma zářil v předkole poháru, pálil čtyřikrát - iDnes - Sport (včera 21:24)
Jednadvacetiletý odchovanec a kmenový hráč pražské Slavie Jiří Sodoma byl nejvýraznější postavou předkola českého fotbalového poháru. V dresu Motorletu, který v neděli na svém hřišti rozdrtil Nový Bor 8:2, se postaral o polovinu branek vítězného týmu.

více...

Poslední den Tour. Bárta v úniku, útočící Kreuziger a slavící Froome - iDnes - Sport (včera 20:53)
3529 kilometrů, 21 etap a 2 vítězové na závěr. 103. ročník Tour de France skončil. V závěrečném spurtu si to o vítězství rozdali Alexander Kristoff, Peter Sagan a André Greipel. Právě německý cyklista se v poslední den Tour dočkal a připsal si letošní první vítězství. Celkový triumf uhájil Chris Froome, který dojel do cíle po boku svých týmových kolegů. Roman Kreuziger zůstal v celkovém pořadí na desátém místě.

více...

Kanoista Fuksa opanoval na mistrovství republiky i dvoustovku - iDnes - Sport (včera 20:50)
Martin Fuksa vyhrál na mistrovství republiky v rychlostní kanoistice po kilometru a pětistovce také závod singlkanoistů na 200 metrů. S odstupem více než dvou sekund za ním v Račicích dojel na druhém místě Dan Drahokoupil.

více...

Räikkönen si stěžuje na Verstappena: Bránil se v rozporu s pravidly - iDnes - Sport (včera 20:10)
Souboj nejstaršího jezdce formule 1 Kimiho Räikkönena s tím nejmladším Maxem Verstappenem byl vítaným oživením závěru jinak celkem nudné Velké ceny Maďarska formule 1. Podle Fina však neproběhl v duchu pravidel.

více...

Mercedes nečekaně zvýšil otáčky, stěžoval si po Maďarsku Ricciardo - iDnes - Sport (včera 19:04)
Tým Red Bull povolal Daniela Ricciardo k poslední zastávce v boxech už v polovině závodu s jediným cílem - využít rychlosti nových pneumatik a dostat ho před jezdce Mercedesu, které měl na dohled. Byla to chyba.

více...

Výškařka Hrubá skočila v Bydhošti 191 cm a je juniorskou mistryní světa - iDnes - Sport (včera 18:50)
Výškařka Michaela Hrubá se stala juniorskou mistryní světa. V Bydhošti zvítězila osmnáctiletá česká olympionička výkonem 191 centimetrů a vylepšila předloňské stříbro z Eugene. Lada Pejchalová překonala 186 cm a obsadila čtvrté místo.

více...

Biker Kulhavý je popáté mistrem republiky, zato Průdková má první triumf - iDnes - Sport (včera 18:06)
Jaroslav Kulhavý se měsíc před obhajobou zlata na olympijských hrách stal popáté mistrem republiky v cross country na horských kolech. První titul mezi ženami v Bedřichově vybojovala Barbora Průdková.

více...

V Maďarsku vyhrál Hamilton, poprvé v sezoně je v čele mistrovství světa - iDnes - Sport (včera 18:05)
Po chaotické sobotní kvalifikaci, kdy voda na dráze zamíchala pořadím, prozářilo samotnou Velkou cenu Maďarska formule 1 slunce, ale na dramatičnosti to nic neubralo. Vyhrál Lewis Hamilton a posunul se před týmového kolegu Nika Rosberga do čela celkové klasifikace.

více...

Olympijská vesnice v Riu hlásí otevřeno, nechybí modlitebny či prádelny - iDnes - Sport (včera 17:35)
Už v pondělí dorazí první olympionici (včetně Jiřího Prskavce a Kateřiny Kudějové), den předtím byla v Riu de Janeiro oficiálně otevřena olympijská vesnice a zázemí pro sportovce a realizační týmy.

více...

Rio bez Rusů nebude. MOV je odmítl vyloučit, rozhodnou jednotlivé svazy - iDnes - Sport (včera 17:29)
Olympijské hry v brazilském Riu nebudou bez Rusů. Mezinárodní olympijský výbor nepotvrdil zákaz startu všech ruských sportovců, místo toho budou o jejich účasti rozhodovat jednotlivé sportovní federace. Mezi prvními o tom informovala britská BBC.

více...

Loni čtvrtá, teď šedesátá. Spilková na Scottish Open neuspěla - iDnes - Sport (včera 16:01)
Turnaj LET v Aberdeenu golfistce Kláře Spilkové před olympijskou premiérou v Riu nevyšel. Na Scottish Open, kde loni vybojovala životní čtvrté místo, skončila až na 60. místě s výsledkem +10. Před odletem do Brazílie ještě absolvuje v pondělí kvalifikaci na major British Open.