Aktuální přehled zpráv ze sportu - Portál divoch.net

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.

Zprávy ze sportu

Real Madrid rozstřílel Mallorcu, hattrickem se blýskl Asensio - iDnes - Sport (dnes 00:27)
Fotbalisté Realu Madrid díky hattricku Marca Asensia a dvěma gólům Karima Benzemy rozstříleli v 6. kole španělské ligy Mallorcu 6:1 a vrátili se do čela tabulky. Zvítězila také Sevilla, která porazila Valencii 3:1 a posunula se na třetí místo před svého soupeře. První výhru v ročníku získal úřadující vítěz Evropské ligy Villarreal.

Králův dluh a hokejová bída. Skaut Tichý vypráví, co vyčítá šéfovi svazu - iDnes - Sport (dnes 00:00)
Poté, co ze zdravotních důvodů musel ukončit kariéru v NHL a národním týmu, poznal Milan Tichý úspěšného právníka Tomáše Krále jako fajn parťáka. O pětadvacet let později na něj má trochu jiný názor. Zkušeného skauta Columbus Blue Jackets zklamalo chování současného hokejového šéfa už několikrát.

Nymburk uhájil v lize proti Opavě neporazitelnost až v prodloužení - iDnes - Sport (včera 23:46)
Nymburští basketbalisté vydřeli ve druhém kole ligy výhru nad Opavou až v prodloužení a uhájili neporazitelnost v domácí soutěži ve 34. utkání v řadě. V repríze jarního finále zvítězili úřadující šampioni 91:89 a jako jediný tým v novém ročníku mají zatím na kontě dvě výhry. Vítězně vstoupili do sezony hráči USK Praha, Brna a Pardubic.

Fotbalisté PSG opět rozhodli o výhře v nastavení, uspěl také Lyon - iDnes - Sport (včera 23:12)
Fotbalisté Paris Saint-Germain v 7. kole francouzské ligy porazili poslední Mety 2:1. O výhře suverénního lídra tabulky rozhodl v páté minutě nastavení svou druhou trefou v zápase Ašraf Hakimí. Lyon, soupeř pražské Sparty ve skupině Evropské ligy, otočil zásluhou letních posil duel s Troyes a zvítězil 3:1.

Juventus poprvé v sezoně italské ligy vyhrál, uspěl na hřišti Spezie - iDnes - Sport (včera 22:59)
Fotbalisté Juventusu zvítězili na hřišti Spezie 3:2 a v pátém kole italské Serie A si připsali první výhru. O vítězství hostů rozhodl stoper Matthijs de Ligt. Tři body do tabulky získal také AC Milán, který porazil Benátky 2:0. Verona s Antonínem Barákem v základní sestavě neudržela dvoubrankové vedení na hřišti Salernitany, kde remizovala 2:2.

Král poprvé nastoupil za West Ham a pomohl vyřadit Manchester United - iDnes - Sport (včera 22:56)
Český fotbalový reprezentant Alex Král poprvé nastoupil za anglický West Ham United. Londýnský tým zvítězil v utkání třetího kola Ligového poháru na stadionu Manchesteru United 1:0 a oplatil mu nedělní prohru z Premier League.

Kvitová vydřela v Ostravě výhru nad Potapovovou a je ve čtvrtfinále - iDnes - Sport (včera 22:00)
Tenistka Petra Kvitová vydřela na turnaji v Ostravě pošesté v sezoně postup do čtvrtfinále. Druhá nasazená česká reprezentantka, která měla na domácím podniku v úvodním kole volný los, zdolala ruskou kvalifikantku Anastasii Potapovovou 6:1, 6:7, 6:3. Její soupeřka pro páteční duel o semifinále vzejde z utkání mezi Alison Riskeovou z USA a Švýcarkou Jil Teichmannovou..

Třinec otočil zápas v Hradci a jde do čela hokejové extraligy - iDnes - Sport (včera 21:42)
Hokejisté Třince zvítězili v dohrávce 6. kola extraligy v Hradci Králové 3:2, přestože prohrávali 0:2, a dostali se do čela tabulky o bod před Liberec. Mountfieldu získali v úvodní třetině dvoubrankové vedení Ahti Oksanen s Graemem McCormackem, v úvodu druhé části snížil Andrej Nestrašil a v závěrečném dějství otočili výsledek Erik Hrňa a Miloš Roman, který se prosadil v čase 56:15.

Hokejisté Třebíče zůstávají v první lize bez ztráty a dostali se do čela - iDnes - Sport (včera 21:28)
Hokejisté Třebíče vyhráli ve 4. kole první ligy v Benátkách nad Jizerou 3:2, zůstali bez ztráty bodu a probojovali se do čela tabulky. Využili prvního zaváhání pražské Slavie, která podlehla v Kolíně 3:4 a klesla na třetí pozici. Předstihlo ji i Vrchlabí, které si po výhře v Kadani 4:2 drží spolu s Horáckou Slavií jako jediné neporazitelnost. První prohru si připsaly také Litoměřice, které podlehly v Šumperku 3:4 v prodloužení.

Němci vyhráli na MS cyklistů časovku štafet, Martin tak uzavřel kariéru zlatem - iDnes - Sport (včera 19:58)
Závod v časovce smíšených družstev na mistrovství světa v silniční cyklistice v Belgii vyhrála sestava Německa v čele s Tonym Martinem. Šestatřicetiletý specialista na boj s chronometrem tak vybojoval zlato v posledním závodě profesionální kariéry. Čeští cyklisté nestartovali.

Fotbalový Liberec hlásí další posilu: přichází slovenský záložník Stoch - iDnes - Sport (včera 19:48)
Fotbalový Liberec ulovil hvězdné jméno. Ofenzivu aktuálně čtrnáctého týmu ligy vyztužil před derby v Jablonci zkušený slovenský záložník Miroslav Stoch. Bývalý hráč Slavie, ale také Chelsea nebo Fenerbahce Istanbul podepsal U Nisy smlouvu do konce sezony.

Velvarský střelec Vopat: Když slávisti zapli, byl to nesmysl. Ale trápili jsme je - iDnes - Sport (včera 19:23)
Po sólu, které zakončil mazáckou gólovou střelou, místní hlasatel nadšeně volal: „Historický okamžik pro Slovan Velvary!“ Kapitán Ladislav Vopat nasměroval třetiligového outsidera do vedení nad mistrem ze Slavie a po zápase upřímně vyprávěl: „Překvapilo mě, že jsme s takovými plejery dokázali držet krok.“

Mladá Boleslav je bez sportovního ředitele, Jinoch v klubu skončil - iDnes - Sport (včera 18:25)
Ve fotbalové Mladé Boleslavi došlo ke změně v nejvyšším vedení mužstva. Po třech letech odchází sportovní ředitel Josef Jinoch, zkušený funkcionář, kterého středočeský klub dříve dlouho lákal do svých služeb z Jihlavy.

Slavii v poháru spasil Stanciu, Baníku pomohla sporná penalta v prodloužení - iDnes - Sport (včera 18:15)
Slávističtí fotbalisté zadělali na ostudu, kterou nakonec v utkání 3. kola domácího poháru odvrátili díky velkému příspěvku Stancia. Na hřišti třetiligových Velvar prohrávali po půli 0:2, po přestávce během pěti minut skóre otočili a v závěru přidali čtvrtý gól. I Baník měl problémy s týmem z třetí ligy, přes Vltavín postoupil až po prodloužení a to díky penaltě, která se pískat neměla. V klidu svůj duel v Líšni zvládla Sparta.

Hašek o Králově kauze: Ať odstoupí. A Jágr by se měl zajímat - iDnes - Sport (včera 17:45)
S Tomášem Králem se zná více než deset let, informace o jeho spolupráci se Státní bezpečností jej překvapila. Přesto má legendární hokejový brankář Dominik Hašek jasno: Prezident svazu by měl odstoupit! Dokonce by považoval za adekvátní, aby ho výkonný výbor případně odvolal. V rozhovoru pro iDNES Premium zareagoval také na vyjádření Jaromíra Jágra, který prohlásil, že ho tyto věci nezajímají.