Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Aktuální přehled zpráv ze sportu - Portál divoch.net

Portál | Encyklopedie | Hledej | Zprávy | Počasí | Práce | Slovník | TV | SMS | Chat | Hry | Kontakt
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.

Zprávy ze sportu

Plzeňský Lev: Už od léta se budu chystat, že přijedu jako soupeř - iDnes - Sport (dnes 08:18)
Bylo pár minut po vyřazení hokejové Plzně ve čtvrtfinále extraligy s Libercem, když na útočníka Škody Jakuba Lva přilétl dotaz, jestli očekává pozvánku na kemp reprezentace před mistrovstvím světa ve Francii a Německu. Šestadvacetiletý forvard překvapeně povytáhl obočí a odpověděl: „Tak nad tím jsem tedy vůbec nepřemýšlel. Nemám žádné zprávy, proč by k tomu mělo dojít...“ řekl Lev.

více...

Chomutovský Rutta: Jsme poctiví, pozitivní a zakouslí do zápasu - iDnes - Sport (dnes 08:09)
S chomutovskými hokejovými Piráty zažil postup do extraligy i pád, barážovou slávu i první čtvrtfinálový polibek. A teď je reprezentační obránce Jan Rutta u dalšího historického milníku, účasti v semifinále play-off.

více...

Veselý vypadl na tenisovém turnaji v Miami ve třetím kole - iDnes - Sport (dnes 08:02)
Ve třetím kole se zastavila pouť Jiřího Veselého turnajem v Miami. Český tenista v boji o postup do osmifinále prohrál s třináctým nasazeným Američanem Jackem Sockem 3:6, 6:7.

více...

Hemský bodoval potřetí za sebou, Voráček s Gudasem slavili gól a výhru - iDnes - Sport (dnes 07:54)
Nedělní zápasový blok NHL otevřela v předehrávaném čase výhra Detroitu 3:2 po prodloužení nad Minnesotou. Z Čechů se nikdo neprosadil, což se změnilo až ve zbylých nočních duelech. Aleš Hemský potvrdil formu další brankou, kterou podpořil výhru Dallasu 2:1 z prodloužení nad New Jersey. Duo Radko Gudas - Jakub Voráček se pro změnu podílelo na vysoké výhře Philadelphie 6:2 v Pittsburghu. více...

Westbrook stihl 39 bodů i další triple-double, Houston 79 bodů za půli - iDnes - Sport (dnes 07:15)
Ofenzivní představení plné velkých výkonů bylo k vidění se zápasem NBA v Houstonu, domácí zvítězili nad Oklahoma City 137:125, když za poločas vysázeli 79 bodů a za tři čtvrtiny 113. Necelé dva dny po svém sedmdesátibodovém představení odehrál další utkání Devin Booker, tentokrát však s menší slávou. Basketbalistům Charlotte v jejich hale nastřílel „jen“ 23 bodů a jeho Phoenix podlehl 106:120.

více...

Kouč Jarolím: Je příjemné dělat takovou práci, nechtěli jsme drama - iDnes - Sport (dnes 05:59)
Jeho tým je v polovině kvalifikace o fotbalový šampionát na třetím nepostupovém místě. Z pěti duelů má osm bodů za dvě výhry, dvě remízy. „Teď to není podstatné, důležité to bude až po posledním zápase," prohlásil trenér národního mužstva Karel Jarolím.

více...

Severní Irové porazili Nory a jdou před Česko, Němci poprvé inkasovali - iDnes - Sport (včera 22:46)
Jen něco přes dvě hodiny se mohli čeští fotbalisté těšit z posunu na druhé místo tabulky ve skupině C kvalifikace o mistrovství světa v Rusku. Na výhru 6:0 v San Marinu rychle odpověděli Severní Irové, kteří doma porazili Norsko 2:0 a českou reprezentaci opět přeskočili.

více...

Kolínští basketbalisté jako první dobyli palubovku Pardubic - iDnes - Sport (včera 22:05)
Kolínští basketbalisté ukončili domácí neporazitelnost Pardubic v této sezoně NBL. V 7. kole nadstavby Středočeši zvítězili na palubovce Beksy 78:75, dočkali se prvního vítězství ve skupině A1 a výhru vybojovali po sérii deseti ligových porážek. Jediným týmem se stoprocentní bilancí ve vlastní hale zůstal mistrovský Nymburk.

více...

Nizozemské trápení odnesl trenér Blind, tým dočasně povede asistent - iDnes - Sport (včera 22:04)
Den po porážce 0:2 v Bulharsku byl od fotbalistů Nizozemska odvolán trenér Danny Blind. Tým vedl od léta 2015, nerozehrál s ním ale dobře kvalifikaci o postup na mistrovství světa. Ve skupině patří „Oranjes“ až čtvrté místo. Pod Blindem Nizozemci vyhráli jen sedm ze 17 zápasů. Mužstvo dočasně povede jeho asistent Fred Grim, který ho má připravit na úterní přípravný duel s Itálií.

více...

Abraham se vrátil do MotoGP čtrnáctým místem, Kornfeil byl dvacátý - iDnes - Sport (včera 21:51)
Motocyklový závodník Karel Abraham oslavil návrat do mistrovství světa MotoGP bodovaným 14. místem ve Velké ceně Kataru. V nejnižší kategorii Moto3 skončil pod umělým osvětlením v Losailu bez bodů na dvacáté příčce Jakub Kornfeil.

více...

Tři starty, tři trefy. V San Marinu jsou góly povinnost, řekl Barák - iDnes - Sport (včera 21:29)
Potřetí nastoupil za národní mužstvo fotbalistů, dal svůj druhý a třetí gól. "Je to bomba, vůbec jsem to nečekal," líčil záložník Antonín Barák s úsměvem po kvalifikačním utkání v San Marinu. Česko vyhrálo nad outsiderem hladce 6:0.

více...

Kapitán Sivok: Kdybychom přijeli jako na dovču, mohlo se stát neštěstí - iDnes - Sport (včera 21:20)
Málokdy zažije zápas, kdy jako stoper desítky minut nemusí řešit složitou situaci. V San Marinu se ale kapitán fotbalové reprezentace Tomáš Sivok skutečně příliš nezapotil - naopak sledoval, jak jeho spoluhráči střílí v první půli gól za gólem. Nakonec Česko zvítězilo 6:0 a zkušený obránce si oddechl.

více...

Plzeň, Zubří, Dukla i Lovosice vyhrály oba domácí zápasy čtvrtfinále - iDnes - Sport (včera 21:01)
První hrací víkend v play-off extraligy házenkářů se odehrál ve znamení favorizovaných celků. Mistrovská Plzeň, druhý tým základní části Zubří, třetí Dukla Praha i čtvrté Lovosice vedou po dvou domácích zápasech 2:0 a od postupu do semifinále je dělí jediná výhra. Rozhodnout tak mohou už třetí zápasy, které jsou na programu v sobotu 1. dubna na palubovkách soupeřů.

více...

Budějovičtí volejbalisté vyřadili Příbram a jsou v semifinále - iDnes - Sport (včera 20:51)
Nejnapínavější sérii extraligy volejbalistů o poslední místo v semifinále vyhrály České Budějovice. V domácí hale porazily Příbram 3:1. Po nedělním dramatickém rozuzlení je jasné, že vítěz dlouhodobé části Kladno se utká s obhájcem titulu Libercem a Jihočeši budou čelit Karlovarsku. Série hrané opět na čtyři vítězství začnou ve čtvrtek 30. března v Kladně a Karlových Varech.

více...

Oznámkujte české fotbalisty za jejich výkon v San Marinu - iDnes - Sport (včera 20:12)
Jak se vám líbil výkon českých fotbalistů v kvalifikaci o postup na mistrovství světa 2018 na hřišti San Marina? Oznámkujte české hráče jako ve škole - jednička nejlepší, pětka nejhorší.