Aktuální přehled zpráv z kultury - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZprávy z kultury

Zvítězili. Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička budou hosty Rozstřelu (dnes 13:58)
Hosty pondělního Rozstřelu budou letošní král a královna tanečního parketu, herečka Veronika Khek Kubařová a její partner, sólista Pražského komorního baletu Dominik Vodička. Rozstřel na iDNES.cz bude k vidění živě od 12:30.

RECENZE: Písničkář Leonard Cohen je uhrančivý i ve své posmrtné chvilce (dnes 10:59)
Z črt, textů, demosnímků a náhozů, které vznikaly při natáčení desky You Want It Darker, sestavil Adam Cohen, syn Leonarda Cohena, posmrtné album Thanks For The Dance. Intimní, křehkou a přesto silnou desku, která nevznikla jen proto, aby se něco vytřískalo na jméně zvěčnělého.

RECENZE: Ach, hlesla Lukrécie. Oči v sloup je experiment, který baví (včera 16:55)
Zajímavý a až překvapivě zábavný experiment nachystal do pražského Studia Hrdinů režisér Jiří Adámek. V inscenaci Oči v sloup se zabývá vztahem mezi divákem a hercem.

Proč stydlivý rocker Ivan Král nikdy pořádně nezapařil s Iggym Popem? (včera 10:59)
Hudební publicista Honza Vedral sepsal knižní příběh muzikanta Ivana Krále a nazval jej velmi výstižně Neuvěřitelný. Protože co tenhle kluk původem z Prahy zažil, je opravdu neuvěřitelné.

TELEVIZIONÁŘ: Tohle bude teprve tanec! Texaský šerif Lebowski (včera 07:59)
Na sobotní večer snad ani nemá cenu hledat alternativy, protože s nástupem finále soutěže StarDance do televizních domácností se nejspíš bude tančit všude. Ale tato neděle tají jednu málo známou lahůdku.

Do Prahy se vrátí Guns N’ Roses. Rockové ikony obsadí letiště Letňany (13. prosince 2019 13:00)
Guns N’ Roses slaví 35 let od svého vzniku a při této příležitosti odehrají v rámci dlouhotrvajícího turné také jedno vystoupení na letišti v Letňanech. Koncert se uskuteční 19. června 2020 a členové iDNES Premium dostanou možnost zakoupit si vstupenky s předstihem.

Můj otec špión, navíc dvojitý. Dcera odhaluje rodinnou historii (13. prosince 2019 10:57)
Pod názvem Můj otec špión zamíří od neděle do kin ojedinělý dokument, natočený v koprodukci Česka, Lotyšska, Německa a Estonska. Jeho tvůrci vyprávějí skutečný příběh jedné rodiny z období studené války.

Místo řachandy kvalita. Ivan Trojan v Bourákovi tančí v rytmu rokenrolu (12. prosince 2019 13:50)
V právě dotočeném snímku Bourák našel režisér a producent Ondřej Trojan konečně látku, v níž se rýsovala příhodná velká role pro jeho bratra Ivana Trojana. Zatím totiž svého sourozence využil jen v menší úloze díla Želary.

Rada ČT odložila rozpočet České televize, čeká na plány do roku 2024 (11. prosince 2019 16:56)
Rada České televize odložila schvalování rozpočtu a znovu ho projedná po schválení plánu hospodaření televize na roky 2021 až 2024. Ten má dostat do poloviny února. Rozhodli o tom na středeční schůzi radní.

Večerníček se stále líbí, podle ČT je nejsledovanějším dětským pořadem (11. prosince 2019 16:00)
Nejsledovanějším dětským pořadem vlastní výroby v Česku ve skupině diváků od čtyř do 12 let zůstává večerníček. Letos jej sledovala více než třetina všech dětských diváků, kteří byli v danou dobu u televize, informovala ČTK mluvčí České televize Karolína Blinková.

RECENZE: Koncert Die Krupps byl ve znamení chladné krásy a euforie (11. prosince 2019 13:40)
Rok po společném koncertu s Front Line Assembly se němečtí Die Krupps vrátili do Prahy, aby dokázali, kdo je momentálně pánem rockově nabroušené tvrdé elektronické muziky. Přišli, podmanili si dav a zvítězili.

CMI jedná o prodeji Info.cz, majitelem by se měl stát šéfredaktor webu (11. prosince 2019 13:00)
Společnost Czech Media Invest chce prodat majoritní podíl ve zpravodajském webu Info.cz. Novým vlastníkem by se měla stát firma ovládaná současným šéfredaktorem Michalem Půrem. Z Info.cz zároveň odejde jeden z jednatelů Tomáš Jirsa. ČTK to řekl Půr.

Zprávy

Zprávy podle dní

<<          
 T PoÚtStČtSoNe
48       1
49 2345678
50 9101112131415
51 16171819202122
52 23242526272829
1 3031     

Vyhledávání

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

W3C XHTML 1.0
W3C CSS
Made By Petr [Osobní stránka]