Aktuální přehled zpráv z kultury - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZprávy z kultury

Americké deníky i v krizi shání nové zaměstnance, píše Financial Times (dnes 14:00)
Předním americkým deníkům The Wall Street Journal a The New York Times přibývají v koronavirové krizi digitální předplatitelé. Zatímco média závislá na reklamě propouštějí a hroutí se, oba listy nejenže se zatím propouštění a krácení mezd vyhnuly, ale novináře i nabírají, píše na webu britský deník Financial Times.

Do představenstva PNS byl jmenován šéf logistiky Malát, nahradí Nováka (dnes 12:00)
Novým členem představenstva První novinové společnosti (PNS) byl jmenován ředitel logistiky Emerich Malát. V tříčlenném představenstvu nahradí Petra Nováka, který z PNS odchází.

Ceny Anděl předají v červnu. Místo ceremoniálu bude televizní pořad (dnes 10:57)
Hudební Ceny Anděl Coca-Cola 2019 předají pořadatelé 20. června v rámci speciálního televizního pořadu. Předání sošek se tedy obejde bez tradičního slavnostního ceremoniálu. Původní termín 31. března byl zrušen ze známých důvodů.

CNN byla průkopníkem v oboru, zprávy vysílá už 40 let (včera 15:00)
CNN, která takřka v přímém přenosu vysílala války, atentáty i pád Berlínské zdi, byla u katastrofy raketoplánu Challenger nebo hovořila se Saddámem Husajnem během irácké invaze do Kuvajtu, začala vysílat 1. června 1980. Americká televizní stanice si za tu dobu ve zpravodajství vydobyla řadu prvenství.

SuperStar je plná rychlých emocí, říká porotce Marian Čekovský (včera 13:50)
Spolupracoval s Richardem Müllerem, Vašo Patejdlem, Rytmusem. Miluje silné motorky a představil se také jako porotce nejnovějšího ročníku Česko Slovenské SuperStar.

Předsedou výkonné rady SPIR zůstává Michal Hanák (včera 12:00)
Výkonná rada Sdružení pro internetový rozvoj (SPIR) zvolená na květnové online valné hromadě potvrdila Michala Hanáka ze společnosti MAFRA na postu předsedy. Místopředsedy se stali Michal Feix z firmy Seznam.cz a Martin Picek ze společnosti Mindshare. Sdružení to uvedlo v tiskové zprávě.

Zemřel umělec Christo, proslavil se zahalováním staveb či barevnými pontony (31. května 2020 23:08)
Ve věku 84 let zemřel v neděli ve svém newyorském domě bulharský výtvarný umělec Christo. Informovala o tom jeho kancelář. Po celém světě se proslavil zejména zahalováním staveb textiliemi. Látkou pokryl římské hradby či newyorské mrakodrapy. Pomocí plovoucích pontonů zase před čtyřmi lety spojil dvě města ležící u jezera v Itálii.

Devadesátiletý kovboj, který si vystřílel sbírku Oscarů. Clint Eastwood (31. května 2020 07:55)
Tak dlouho jej nebrali vážně, až se představitel drsných pistolníků postavil sám za kameru a donutil posměváčky k potlesku. Režírující herec Clint Eastwood slaví v poslední květnový den devadesátiny a rozhodně ještě neřekl poslední slovo.

RECENZE: Proč číst Krobotovo Nečíst? Třeba kvůli Streepové i Welzlovi (30. května 2020 12:58)
Nečíst. Vyhovět názvu literární prvotiny režiséra a herce Miroslava Krobota by bylo škoda. Ač je obsah knihy místy podmíněn alespoň letmou znalostí autorovy poetiky, příjemným partnerem se může stát každému čtenáři.

Chtěl jsem za inscenací stát, ne abych se jí prostyděl, říká Viktor Preiss (30. května 2020 12:00)
Oba se před několika lety vzdali divadla a oba jej částečně nahradili výtvarným uměním. Viktor Preiss (73) svá slova váží na lékárnických vahách, jeho syn Martin Preiss (47) je, jak sám říká, spontánní a otevřeně mluví i o svých démonech, které se mu poslední roky konečně daří držet na uzdě.

Moderátorka BBC kritizovala premiérova poradce a vystřídala ji kolegyně (30. května 2020 10:00)
Moderátorka britské BBC dočasně skončila s účinkováním ve svém pořadu poté, co se kriticky vyjádřila k současné aféře premiérova poradce Dominika Cummingse. Její odchod kritizuje svaz novinářů, uvedla ve čtvrtek agentura DPA.

RECENZE: Nesnáším Pohádkov je neurvale zábavná komiksová rubanice (29. května 2020 13:50)
První svazek komiksové série Nesnáším Pohádkov je barevná a nadupaná akční jízda, plná nekorektního humoru, krve a slizu. Jinými slovy, tohle opravdu není žádná pohádka.

Zprávy

Zprávy podle dní

<<          
 T PoÚtStČtSoNe
23 1234567
24 891011121314
25 15161718192021
26 22232425262728
27 2930     

Vyhledávání

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

W3C XHTML 1.0
W3C CSS
Made By Petr [Osobní stránka]