Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Přehled zpráv ze sportu pro 28.října - Portál divoch.net

Portál | Encyklopedie | Hledej | Zprávy | Počasí | Práce | Slovník | TV | SMS | Chat | Hry | Kontakt
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.

Zprávy ze sportu

Zobrazeny zprávy 41 až 53 z celkem 53 zpráv
Předchozí

Už si nemyslím, že je Plíšková ledová královna, říká americká reportérka - iDnes - Sport (28. října 2017 09:00)
Jednou odmítne balit si kufr. Čekat na bezpečnostní prohlídku. Nebo se probouzet v hotelovém pokoji. Leč zatím se reportérka Courtney Nguyen trmácí po podnicích WTA Tour 28 týdnů v roce. Málokdo tráví mezi tenistkami víc času. Dcera vietnamských rodičů, jež sídlí v americkém San Francisku, zbožňuje svou práci.

více...

Neprohrát, velí jablonecký vůdce Hübschman před soubojem v Liberci - iDnes - Sport (28. října 2017 08:59)
Jako přímý aktér na trávníku zažil už šest podještědských derby proti libereckému Slovanu. V sobotu čeká kapitána fotbalistů FK Jablonec Tomáše Hübschmana další a opět to pro něho bude výjimečná bitva.

více...

KOMENTÁŘ: Olomouc v poháru? Jílkův risk, Polomova pohroma, Hálova oběť - iDnes - Sport (28. října 2017 08:41)
Fotbalová přestřelka Olomouce s Jabloncem (3:4) v osmifinále českého poháru nabídla pohledný fotbal se spoustou vzrušujících situací. I individuálních chyb.

více...

Liberecký Coufal před derby s Jabloncem: Beru jedině vítězství - iDnes - Sport (28. října 2017 08:30)
Liberecký kapitán Vladimír Coufal řadí derby s Jabloncem na úroveň zápasů se Spartou a Slavií. „Na mém žebříčku je dokonce výš než utkání s Plzní,“ říká obránce, který proti Jablonci sehraje své jubilejní sté ligové utkání.

více...

Zacha asistoval u dvou gólů New Jersey, Jaškin slavil první gól sezony - iDnes - Sport (28. října 2017 08:27)
Hokejisté New Jersey v pátečním zápase s Ottawou zvítězili 5:4 po samostatných nájezdech i díky dvěma asistencím českého centra Pavla Zachy. Poprvé v sezoně se zapsal mezi střelce útočník Dmitrij Jaškin, jehož St. Louis uspělo 2:1 v Carolině a dotáhlo se na čelo Západní konference.

více...

Jel si svoje úplně v klidu, lamentoval karvinský Wágner nad rozhodčím - iDnes - Sport (28. října 2017 07:59)
Příchod Tomáše Wágnera do druhé půle zápasu s Plzní ještě více rozhýbal karvinské fotbalisty k pořádnému náporu. Sám Wágner ve 49. minutě snížil na 1:2. Sedm minut nato Karvinští dotlačili balon do sítě hostů podruhé, leč rozhodčí Proske předtím pískl Wágnerovi faul na Limberského, který teatrálně rozhodil rukama...

více...

Další prohru už Kalous neustál. Na tabulku radši nekoukáme, říká Pech - iDnes - Sport (28. října 2017 07:21)
Nad hokejovou Spartou se stahují mračna. Třetí prohra v posledním týdnu nezlepšila atmosféru v kabině pražského klubu, který na litvínovském stadionu Ivana Hlinky prohrál už poosmé za sebou (3:4) a dál se propadá extraligovou tabulkou. Špatné výsledky odskákal hlavní trenér Jiří Kalous, jehož nahradil František Výborný, oblíbenec sparťanských fanoušků.

více...

Svačina se dočkal bodu proti Vítkovicím. Přitom možností bylo, usmál se - iDnes - Sport (28. října 2017 05:05)
Vladimír Svačina odešel z Vítkovic do Třince v roce 2015. Ačkoli patří k produktivním útočníkům, na první bod proti ostravskému celku, kde se prosadil do extraligy, musel čekat až do 17. kola letošního ročníku soutěže. A jeho asistence znamenala vítěznou branku Ocelářů v derby hraném v Ostravě. Třinec porazil Vítkovice 2:1 a vrátil jim tak tři dny starou prohru 3:4 z domácího ledu.

více...

Karolína vs. Caroline. Obě vedl Kotyza, jedna půjde do finále Masters - iDnes - Sport (28. října 2017 04:15)
Bývalé světové jedničky s podobným křestním jménem vtrhly do Turnaje mistryň jako fúrie. Obě však po dvou impozantních vítězstvích ve třetí partii nečekaně zavrávoraly. Teď se Karolína Plíšková a Caroline Wozniacká utkají o postup do finále.

více...

Veselý mířil s Fenerbahce k výhře, jenže pak šampiona sfouknul Pappas - iDnes - Sport (28. října 2017 01:33)
Tak to byla parádní pomsta. Basketbalový Panathinaikos těžce nesl vyřazení od Fenerbahce v letošním euroligovém čtvrtfinále, turecký celek teď od něj dostal políček alespoň ve 4. kole základní části aktuálního ročníku. Aténské publikum potěšila výhra 70:68, v posledních sekundách ji získal Nikos Pappas.

více...

5:44 po deseti minutách. Slávistky měly ve Varech rychle hotovo - iDnes - Sport (28. října 2017 01:09)
Hned tři duely osmého kola Ženské basketbalové ligy se odehrály už v pátek. A ve všech případech to dopadlo jednoznačně. Divokou kanonádu spustila Slavia Praha v Karlových Varech, když úvodní čtvrtinu ovládla 44:5, ve zbytku zápasu však šetřila soupeře i sebe a vyhrála „jen“ 94:46.

více...

Federer vybojoval čtrnácté semifinále v Basileji, s Mannarinem měl práci - iDnes - Sport (28. října 2017 00:30)
Roger Federer postoupil počtrnácté v kariéře do semifinále turnaje v rodné Basileji, ale s Francouzem Adrianem Mannarinem se pořádně nadřel.

více...

Karvinští nás dostali pod tlak, uznal plzeňský střelec Kopic - iDnes - Sport (28. října 2017 00:21)
Karvinský stoper Košťál zaváhal. Nevyběhl proti míči, k němuž se dostal Kopic, který pěknou akci zakončil přesnou střelou pod břevno. Fotbalisté Plzně tak v Karviné už ve 12. minutě vedli. Na výhru 3:1 se však ve dvanáctém kole pořádně nadřeli.