Hledat:

Invia.cz Last minute Tunisko Dovolená v Chorvatsku Pojeďte do Egypta Bulharsko Last minute Kréta

Přehled zpráv ze sportu pro 26.srpna - Portál divoch.net

Portál | Encyklopedie | Hledej | Zprávy | Počasí | Práce | Slovník | TV | SMS | Chat | Hry | Kontakt
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.

Zprávy ze sportu

Zobrazeny zprávy 1 až 20 z celkem 51 zpráv
Následující

Srbští volejbalisté otočili na mistrovství Evropy duel s Estonskem - iDnes - Sport (26. srpna 2017 23:09)
Srbští volejbalisté vyhráli na mistrovství Evropy i druhý zápas a mají na dosah přímý postup do čtvrtfinále. Po úvodní hladké výhře nad domácím Polskem měl ale favorizovaný srbský výběr nečekaně hodně práce s Estonskem, s nímž už prohrával 1:2 na sety.

více...

Liberec v Lize mistrů otočil skóre za pět minut, výhru slaví i Kometa - iDnes - Sport (26. srpna 2017 22:31)
Liberečtí hokejisté si připsali v Lize mistrů první vítězství. Po úvodní domácí prohře zdolali Cardiff 5:2. Přitom po první třetině prohrávali 0:2, v dalším průběhu ale skóre otočili. Hned tři zásahy přinesla pasáž mezi 30. a 34. minutou, kdy se postupně trefili Krenželok, Bakoš a Bulíř. Výhru slaví i Kometa, ta uspěla už podruhé. Naopak neuspěl Hradec Králové, jenž podlehl Nottinghamu 2:4.

více...

Slovácko - Olomouc 0:0, domácí trefili břevno, duel však góly nenabídl - iDnes - Sport (26. srpna 2017 22:16)
Zatímco fotbalisté Olomouce, nováčka fotbalové ligy, remizovali v sezoně poprvé, Slovácko si rozdělilo body se soupeřem v aktuálním ročníku už potřetí. Po bezgólovém skóre zůstávají oba týmy v první polovině tabulky, hosté jsou dokonce o skóre třetí.

více...

Nejdřív zahodil penaltu, pak Messi dvěma góly rozhodl o výhře Barcelony - iDnes - Sport (26. srpna 2017 22:12)
Fotbalisté Barcelony porazili ve druhém utkání sezony španělské ligy Alavés 2:0. Obě branky zařídil po přestávce Lionel Messi, který přitom v prvním poločase neproměnil penaltu.

více...

Murrayho trable pokračují. Kvůli zraněné kyčli přijde o US Open - iDnes - Sport (26. srpna 2017 21:49)
Od Wimbledonu nehrál a do US Open britský tenista Andy Murray bolavou kyčel doléčit nestihl. Světová dvojka potvrdila, že poslední grandslam sezony v New Yorku vynechá.

více...

Kopecký bojuje na Barum rallye o vítězství s Lukjaňukem - iDnes - Sport (26. srpna 2017 21:12)
Jan Kopecký míří na Barum rallye Zlín za obhajobou prvenství a svým celkově šestým triumfem. V soutěži, která je vedle českého mistrovství i součástí evropského šampionátu, má tovární jezdec Škody po devíti rychlostních zkouškách náskok 16,6 sekundy před Alexejem Lukjaňukem z Ruska. Třetí příčku drží Václav Pech.

více...

United zase nedostali gól a vyhráli, City rozhodlo v dlouhém nastavení - iDnes - Sport (26. srpna 2017 21:06)
Třetí zápas, třetí výhra, skóre 10:0. Fotbalisté Manchesteru United v novém ročníku anglické ligy válí. Ve třetím kole porazili Leicester 2:0, když je nezlomila ani neproměněná penalta. Blízko další ztrátě naopak byli hráči City. V Bournemouthu ale vyhráli 2:1, když se v sedmé nastavené minutě prosadil Raheem Sterling. více...

Lacko v Maďarsku jednou vyhrál a dál vede pořadí šampionátu tahačů - iDnes - Sport (26. srpna 2017 20:24)
Adam Lacko drží v čele průběžného pořadí evropského šampionátu tahačů náskok 43 bodů, při závodech v Maďarsku vyhrál druhou sobotní jízdu. První v domácím prostředí ovládl nejbližší pronásledovatel českého jezdce Norbert Kiss, druhou však nedokončil.

více...

Brno - Sparta 2:0, nulový výkon a další ostudná porážka favorita - iDnes - Sport (26. srpna 2017 20:17)
Dopadla fotbalová Sparta na dno? Pod trenérem Andreou Stramaccionim od začátku sezony herně tápe, vyhrává spíš silou vůle než po dobrých výkonech. Ovšem to, co předvedla v sobotu v Brně, bylo dosud ze všeho nejhorší. S poslední Zbrojovkou Brno prohrála 0:2, brankáře soupeře ohrozila až při závěrečné přesilovce.

více...

Další ztráta. Bez šancí nemůžeme pomýšlet na výhru, hlesl Vácha - iDnes - Sport (26. srpna 2017 20:11)
Mluvil tiše, hlavu sklopenou. Když ho míjeli jásající brněnští fotbalisté, kteří senzačně porazili Spartu 2:0, nebylo ho pořádně slyšet. „Je to další ztráta,“ soukal ze sebe záložník Lukáš Vácha, kterého po zranění trenér Stramaccioni poprvé nainstaloval do základní sestavy.

více...

Karviná - Liberec 0:1, hosté přežili šance, výhru jim potom trefil Coufal - iDnes - Sport (26. srpna 2017 18:48)
Většinu zápasu se bránili, v některých momentech se jich drželo i štěstí. Nakonec ale fotbalisté Liberce odjíždějí z Karviné se třemi body. Zápas 5. kola rozhodl v jejich prospěch kapitán Vladimír Coufal deset minut před koncem.

více...

Další medaile na kilometru. Bronz získal deblkajak Špicar, Havel - iDnes - Sport (26. srpna 2017 18:35)
Deblkajak Jakub Špicar, Daniel Havel vybojoval na mistrovství světa v rychlostní kanoistice bronz na kilometrové trati. Členové elitního českého čtyřkajaku přidali na šampionátu v Račicích do české sbírky třetí medaili.

více...

Furch a Salák v KHL zase pomohli k výhře, tři Češi skórovali - iDnes - Sport (26. srpna 2017 18:31)
Českým brankářům Dominiku Furchovi a Alexanderu Salákovi se v úvodu Kontinentální hokejové ligy nadále daří a oba vychytali v třetím zápase třetí vítězství. Furch pomohl Omsku porazit Nižnij Novgorod 2:1 v prodloužení a dosud inkasoval dohromady jen dva góly. Salák vychytal Novosibirsku výhru 2:1 nad Čerepovcem, v každém z dosavadních duelů inkasoval jen jednou.

více...

Když Froome udeřil, jen Contador se držel. Etapu má z úniku Alaphilippe - iDnes - Sport (26. srpna 2017 17:36)
O polovinu sezony jej připravily vleklé potíže s kolenem, přesto věřil, že se ještě letos může vrátit na výsostné pozice. V osmé etapě Vuelty se mu to povedlo. Julian Alaphilippe ze stáje Quick-Step triumfoval po dni, stráveném v úniku, zvládl strmé stoupání na Xorret de Cati a v cíli přespurtoval Poláka Majku a Slovince Polance.

více...

Katastrofa, ulevil si nešťastný Kornfeil po kvalifikaci v Silverstonu - iDnes - Sport (26. srpna 2017 17:20)
Ve třetím dopoledním volném tréninku obsadil Jakub Kornfeil lichotivé třetí místo, jenže kvalifikace třídy Moto3 na nedělní Velkou cenou Británie silničních motocyklů se pro českého jezdce změnila v pohromu - 31. místem zaznamenal nejhorší výsledek v sezoně. Karel Abraham obsadil v Silverstonu v kategorii MotoGP 20. příčku.

více...

Muž s nejtvrdším servisem je zpět. Nachytá český Pepík zabijáka Grozera? - iDnes - Sport (26. srpna 2017 17:13)
Stačí jediný pohled, aby si získal respekt. „Zabiják,“ říká asistent trenéra českých volejbalistů Martin Demar a přidá historku, jak se s oporou německého týmu Grozerem potkal na snídani před automatem na kávu: „Podívá se na vás tak, že jen řeknete: Prosím, vemte si ho. Já počkám.“

více...

Havel se bál Slováků. Byla to naše nejlepší jízda, těšilo Špicara - iDnes - Sport (26. srpna 2017 16:59)
Považovali se za outsidery, medailové pozice jim připadaly tuze vzdálené. Před domácím publikem se však čeští kajakáři Dan Havel s Jakubem Špicarem vybičovali k mimořádné jízdě a na kilometrové trati získali na mistrovství světa v Račicích bronz. „Diváci nám strašně pomohli,“ shodují se. Posádku deblu muže těšit i fakt, že uspěla na olympijské trati.

více...

Skvělé výkony oštěpařů na univerziádě: dvakrát přes devadesát metrů - iDnes - Sport (26. srpna 2017 16:04)
Vítěz hodil 91,36 metru, druhý za ním 91,07. Na Světové letní univerziádě v Tchaj-peji zazářili dva oštěpaři, kteří překonali hranici 90 metrů. Domácí atlet Cheng Chao-Tsun vytvořil nový univerziádní i asijský rekord. Jen o 29 centimetrů zaostal Andreas Hofmann z Německa.

více...

Barguil, hrdina Tour, byl vyhozen z Vuelty. Vlastní tým jej poslal domů - iDnes - Sport (26. srpna 2017 15:39)
V červenci byl na Tour hrdinou Francie. Warren Barguil, muž v puntíkatém trikotu nejlepšího vrchaře se tehdy stal na Den dobytí Bastily vítězem obtížné pyrenejské etapy a později i vítězem na alpském Izoardu. Zato nyní? Najednou je z něj vyvrhel. Nikoliv doma ve Francii, ale ve svém týmu Sunweb. Ten jej totiž vyhodil z Vuelty.

více...

Hamilton vyhrál v Belgii kvalifikaci a vyrovnal Schumacherův rekord - iDnes - Sport (26. srpna 2017 15:39)
Osmašedesátkrát ovládl Michael Schumacher kvalifikaci na závod mistrovství světa formule 1, teď byl jeho rekordní počin vyrovnán. Před nedělní Velkou cenu Belgie získal pole position Lewis Hamilton a i jezdec Mercedesu se v počtu kvalifikačních triumfů dostal na cifru 68.