Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Přehled zpráv ze sportu pro 20.ledna - Portál divoch.net

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Práce | Slovník | Hry | Encyklopedie
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.

Zprávy ze sportu

Zobrazeny zprávy 21 až 40 z celkem 65 zpráv
Předchozí  Následující

Smutná doběhla třetí v La Diagonele, v seriálu Ski Classics je druhá - iDnes - Sport (20. ledna 2018 16:30)
Česká lyžařka Kateřina Smutná skončila třetí v dálkovém běhu La Diagonela ve Švýcarsku. Na trati dlouhé 65 kilometrů zaostala o 53 sekund za vítěznou Švédkou Brittou Johanssonovou-Norgrenovou, která si upevnila vedení v seriálu Ski Classics. Smutná se posunula na průběžné druhé místo.

více...

Ledecká vyhrála na snowboardu i čtvrtý obří slalom, tentokrát v Rogle - iDnes - Sport (20. ledna 2018 16:26)
Ester Ledecká vyhrála i čtvrtý závod Světového poháru v obřím slalomu na snowboardu v této sezoně. Měsíc před olympijskými hrami triumfovala česká mistryně světa třetí rok po sobě a počtvrté v kariéře ve slovinské Rogle.

více...

Stíhačce dominoval Johannes Bö, Šlesingr se vyšvihl na 24. místo - iDnes - Sport (20. ledna 2018 16:10)
Tak vypadá biatlonová dominance. Norský suverén Johannes T. Bö si po sprintu podmanil v italské Anterselvě i stíhací závod, když na střelnici ani jednou nechyboval a nikomu nedal šanci - ani Fourcadovi. Desáté místo neudržel Ondřej Moravec, který i kvůli problémům s krční páteří minul čtyřikrát a propadl se až na 43. místo. Zato zářil Michal Šlesingr, minul až při poslední ráně a z 55. příčky se vyšvihl na 24. pozici.

více...

Stíhačku v Anterselvě ovládla Dahlmeierová, Vítková končí sedmá - iDnes - Sport (20. ledna 2018 15:22)
Loni ovládla celý Světový pohár, k velkému glóbu přidala i čtyři malé křišťálové trofeje. A zářit začíná Němka Laura Dahlmeierová i nyní, v italské Anterselvě vyhrála s náskokem 17 sekund stíhací závod. Výborně si vedla i Veronika Vítková, česká biatlonistka proťala cíl na sedmém místě.

více...

Taneční pár Papadakisová a Cizeron slaví evropské zlato, už čtvrté - iDnes - Sport (20. ledna 2018 15:20)
Francouzi Gabriella Papadakisová a Guillaume Cizeron jsou počtvrté mistry Evropy v tancích na ledě. Ve volném tanci na šampionátu v Moskvě posunuli vlastní světový rekord na 121,87 bodu. Díky rovněž rekordnímu součtu 203,16 bodu vyhráli o více než šestnáct bodů.

více...

Klasické sprinty v Planici vyhráli Klaebo a Nilssonová, Češi neuspěli - iDnes - Sport (20. ledna 2018 15:09)
Sprinty klasickou technikou na Světovém poháru v běhu na lyžích v Planici vyhráli Johannes Hösflot Klaebo z Norska a Stina Nilssonová ze Švédska. Kompletní kvarteto českých reprezentantů skončilo v kvalifikaci.

více...

KLDR vyšle na olympiádu 22 sportovců do společného týmu Korejí - iDnes - Sport (20. ledna 2018 14:54)
KLDR vyšle na zimní olympiádu v jihokorejském Pchjongčchangu 22 sportovců, kteří budou spolu se zástupci Jižní Koreje startovat pod jednotnou vlajkou. Obě země navíc postaví společný tým hokejistek. Dohodli se na tom dnes představitelé národních olympijských výborů Jižní Koreje a KLDR v Lausanne, kde jejich schůzku řídil šéf Mezinárodního olympijského výboru (MOV) Thomas Bach.

více...

Satoranský a spol. uspěli v Detroitu, Lakers mají nechtěný rekord i výhru - iDnes - Sport (20. ledna 2018 14:19)
Washingtonští basketbalisté si vezou z Detroitu vítězství 122:112 a napravili si v NBA reputaci po středeční porážce v Charlotte, kde inkasovali 133 bodů. Duel pro sebe Wizards rozhodli ve třetí čtvrtině, když nastříleli 45 bodů.

více...

Sdruženářům v Chaux-Neuve vládl Schmid, Portyk obsadil 24. místo - iDnes - Sport (20. ledna 2018 14:08)
Norský sdruženář Jan Schmid vyhrál závod Světového poháru v Chaux-Neuve a upevnil si vedení v průběžném pořadí. Český reprezentant Tomáš Portyk, jenž byl po skokanské části sedmý, doběhl na 24. místě. Za vítězem zaostal o 2:06,7 minuty.

více...

Legendární sjezd v Kitzbühelu ovládl jako druhý Němec v historii Dressen - iDnes - Sport (20. ledna 2018 13:39)
Německý lyžař Thomas Dressen překvapivě vyhrál slavný sjezd v Kitzbühelu a oslavil premiérové vítězství ve Světovém poháru v kariéře. Čtyřiadvacetiletý závodník porazil na legendárním Hahnenkammu dlouho vedoucího Švýcara Beata Feuze, třetí skončil domácí Rakušan Hannes Reichelt.

více...

Berdych zdemoloval del Potra, v Melbourne postupují Plíšková i Strýcová - iDnes - Sport (20. ledna 2018 13:30)
Čtyři čeští tenisté se představili během šestého hracího dne Australian Open. V derby krajanek porazila Karolína Plíšková po vyrovnaném boji Lucii Šafářovou 7:6, 7:5, po výhře 6:2, 6:2 nad Američankou Peraovou ji pak v dalším kole vyzve Barbora Strýcová. Do osmifinále postoupil i Tomáš Berdych, jenž po fantastickém výkonu jasně přehrál dvanáctého nasazeného Juana Martína del Potra 6:3, 6:3 a 6:2.

více...

Snowboardistka Samková vyhrála závod v Erzurumu pro zesnulého otce - iDnes - Sport (20. ledna 2018 13:00)
Necelý měsíc před obhajobou olympijského zlata v Pchjongčchangu vyhrála Eva Samková závod Světového poháru ve snowboardcrossu v tureckém Erzurumu. Účast v závodě přitom poslední dva dny zvažovala, neboť jí zemřel otec. Své osmé vítězství v elitním seriálu mu věnovala.

více...

Jako utržený vagon. Titán Lindros drtil soky, až se sám proměnil ve vrak - iDnes - Sport (20. ledna 2018 12:59)
Převálcoval Ručinského. Jágr ho viděl brečet. V Naganu překonal Haška. Se sousedem Svobodou mastil karty. Výměna do Toronta krachla kvůli Kaberlemu. Čeští hokejisté často účinkovali v pestré story valibuka Erica Lindrose.

více...

Berdych řádil. Takové dny jsou odměna a může to být ještě lepší, věří - iDnes - Sport (20. ledna 2018 12:54)
Takhle vypadá čistá sportovní euforie - stačilo se podívat do tváře Tomáše Berdycha po jeho vítězném 3. kole na Australian Open. „Když je moje tělo v pořádku, pak trefuju míče čistě. To jen tak nezmizí,“ řekl. Však velmi silného Juana Martína del Potra poslal domů po výsledku 6:3, 6:3, 6:2.

více...

Negře, táhni! A černý hrdina Regis, jenž změnil anglický fotbal, se smál - iDnes - Sport (20. ledna 2018 11:59)
Rodina a přátelé už vymýšleli dárky, kterými ho 9. února překvapí. Šedesátiny se blížily. Jenže Cyrille Regis se kulatin nedožil. V neděli večer zemřel na infarkt. více...

Bundesliga? Myslel jsem, že je to vtip, říká Doležel - iDnes - Sport (20. ledna 2018 11:29)
Radku Doleželovi se přes noc změnil život. Zlínská spojka zaujala německý Hildesheim, odteď bude házenkářským profesionálem.

více...

Fotbalisté Slovácka se v přípravě poprvé a naposledy ukážou doma - iDnes - Sport (20. ledna 2018 10:57)
Jedinou možnost vidět fotbalisty Slovácka v zimní přípravě „doma“ mají dnes jejich příznivci. A to konkrétně v Uherském Brodě, na umělé trávě stadionu Lapač se čtrnáctý tým první ligy střetne s Vítkovicemi, jimž patří stejná pozice ve druhé lize.

více...

Chomutov střílel jen do pupíku. Až po gólu jsme zapnuli, litují hokejisté - iDnes - Sport (20. ledna 2018 10:51)
Nebýt jejich měsíc staré výměny, v pátek by hokejový obránce Roland Knot slavil a Ondřej Dlapa truchlil. Jenže obránci si vyměnili kluby v extralize, a tak si dietní výhru Mladé Boleslavi 1:0 v Chomutově užil Dlapa. A teď se budou na dálku přetahovat o play-off.

více...

Slavia vykoupila Liberec. Má obránce Kúdelu, blízko je i příchod Koláře - iDnes - Sport (20. ledna 2018 10:47)
Fotbalová Slavia získá další dvě výrazné zimní posily. V sobotu dopoledne potvrdila příchod třicetiletého stopera Ondřeje Kúdely. S Libercem je rovněž dohodnutá na přestupu brankáře Ondřeje Koláře.

více...

Sagan se v Austrálii propadl, Porte má blízko k obhajobě - iDnes - Sport (20. ledna 2018 10:43)
Jen jeden den vydržel v dresu lídra cyklistického závodu Tour Down Under trojnásobný světový šampion Peter Sagan. V předposlední etapě odpadl slovenský jezdec zhruba dva kilometry před cílem na vrcholu Willunga Hill, kde se obvykle rozhoduje o celkovém vítězi úvodního závodu seriálu World Tour, a ztratil přes dvě a půl minuty na nejrychlejšího Richieho Porteho.