Zobrazeno 7 zpráv
Infolinka Nokie: Hodně peněz za trochu muziky (18. dubna 2005 14:59)
Před měsícem jsme psali o podivném účtování při volání na infolinku Nokie. Změnilo se něco k lepšímu?
Fotky z mobilu vyvolají na prodejnách Eurotelu (18. dubna 2005 14:57)
Už jste si někdy chtěli vytisknout fotografie pořízené mobilním telefonem a nevěděli jste jak na to?
Wi-fi dorazila na Severní pól (18. dubna 2005 14:42)
Chtěli byste takové mobily? (18. dubna 2005 10:08)
Jihokorejský operátor KTF pořádal soutěž o nejlepší design mobilního telefonu.
Samsung E720 živě: pořádně nadupané véčko (18. dubna 2005 00:00)
Zhruba do dvou měsíců se na našem trhu začne prodávat nové véčko Samsungu, model E720. Jeho design navazuje na velmi úspěšný model E700, výbava je ale mnohem bohatší: 1 Mpx fotoaparát, Bluetooth, dva špičkové displeje a další.
Neztratí se Telefónica v českém prostředí? (18. dubna 2005 00:00)
Španělé se dostali na trh, kde se nemluví španělsky či portugalsky. Přesně tak, jak tento cíl vyhlásil ředitel společnosti César Alierta Izuel. Jak se jim tu povede?
Privatizaci Telecomu bude kontrolovat antimonopolní úřad (18. dubna 2005 00:00)
Minulý týden podepsala Telefónica smlouvu s Fondem národního majetku. Podle nezávislé studie jsme se dozvěděli, že jsme stále na chvostu v přípojkách k internetu. A konečně i antimonopolní úřad slíbil, že kontrola privatizace Českého Telecomu proběhne co nejdříve.