Zobrazeny 3 zprávy
A rozzuřený dav povstane. Čarodějka láká trailerem na epickou druhou část (29. září 2025  15:54)
					Muzikálový fantasy snímek Čarodějka získal Oscary za nejlepší výpravu a nejlepší kostýmy. Na dalších osm byl nominován včetně nejlepších hereček v hlavní roli i vedlejší roli. Epický závěr Čarodějka: Druhá část bude mít premiéru v českých kinech 20. listopadu. 
					
RECENZE: Za střízliva se hrát nedá. Život Tří sester je punkovej a jinej nebude (29. září 2025  14:00)
					Už čtyřicet let působí na české hudební scéně svébytné punkové těleso Tři sestry. Jeho mnohdy divokou kariéru mapuje dokumentární snímek scenáristy a režiséra Petra Orozoviče Tři sestry: 40 let na scéně. 
					
Jarda má narozeniny, my máme přání jediný. Uhlíř slavil osmdesátku koncertem (29. září 2025  10:34)
					V sobotu se v pražském sále Lucerna rozezněly hity známého skladatele Jaroslava Uhlíře, který koncertem oslavil své již osmdesáté narozeniny. Do Lucerny zamířilo i několik předních českých zpěváků, kteří vzdali Uhlířovi hold zpěvem jeho písní. Mirai Navrátil si zvolil Severní vítr a Jindřich Polák ze skupiny Jelen jeden z nejznámějších hitů, Holubí dům. Nechyběl ani textař a dlouholetý přítel Uhlíře Zdeněk Svěrák.