Zobrazeny 4 zprávy
Xavier Baumaxa: Znamení k tomu, abych něco změnil, je dost (10. května 2015 16:13)
Zpěvák, skladatel a muzikant Xavier Baumaxa (41) se nachází ve složitém období života. Vypovídá o něm jeho nové album Pijano, které vyšlo před několika dny a jež je ve srovnání s předešlými jeho počiny poněkud hořké. Litvínovský umělec ví, že pokud chce těžké časy opustit, je potřeba zásadně změnit životní styl. Zatím poslední pobídkou udělat to mu byly nedávné divoké oslavy titulu litvínovských hokejistů.
Podle Billboardu loni vydělali v Americe nejvíce One Direction (10. května 2015 12:07)
Britsko-irská chlapecká kapela One Direction je v čele žebříčku nejlépe vydělávajících hvězd šoubyznysu na území Spojených států. Přehled publikoval hudební magazín Billboard. Autoři ankety brali v potaz zejména výdělky z umělecké činnosti na území USA za rok 2014, ne zisky z mimohudebních reklam.
RECENZE: Ewa Farna výborně zpívá a přitom hledá (10. května 2015 09:15)
Není pochyb o tom, že zpěvačka Ewa Farna je hlasový i výrazový talent, kterých se u nás moc nerodí. Po poslechu akustického alba G2 Acoustic Stage není však ani pochyb o tom, že se momentálně nachází na křižovatce a zvolit si správný směr pro ni asi bude těžké rozhodování.
Vyšel román opavského scenáristy Josefa Urbana (10. května 2015 07:33)
Opavský spisovatel a scénárista Josef Urban, autor úspěšných filmů a knih 7 dní hříchů či Habermannův mlýn, vydává v těchto dnech nový román nazvaný Tenkrát v ráji. Příběh o osudech legendárního horolezce Josefa Smítky, který zavede čtenáře do skalních měst Českého ráje v období válečné okupace, vychází u příležitosti 70. výročí konce II. světové války a dočká se i filmového zpracování.