Přehled zpráv z ekonomiky pro 19.září - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZprávy z ekonomiky

Zobrazeno 9 zpráv  

Křetínského EPH kupuje německou černouhelnou elektrárnu Mehrum (19. září 2017 17:10)
Energetický a průmyslový holding (EPH) podnikatele Daniela Křetínského kupuje od společností Enercity a BS Energy německou firmu Kraftwerk Mehrum, která vlastní černouhelnou elektrárnu Mehrum. Sdělil to mluvčí EPH Daniel Častvaj. Cenu nespecifikoval.

Krúpova Arca kupuje většinový podíl ve vídeňské Wiener Privatbank (19. září 2017 16:36)
Česko-slovenská společnost Arca Capital finančníka Pavola Krúpy vstupuje do bankovního sektoru. Arca v úterý oznámila, že kupuje většinový podíl v rakouské bance Wiener Privatbank. Společnost podepsala smluvní dokumentaci, transakce ještě podléhá schválení rakouských úřadů.

Odvoz české nafty z Německa bude pokračovat. Jednání se zúčastnil i Tomáš Pitr (19. září 2017 15:28)
Odvoz zbytku české nafty ze skladu zkrachovalé společnosti Viktoriagruppe v německém Kraillingu bude pokračovat. Další vlak by mohl přijet do Česka tento týden. V úterý to uvedl předseda Správy státních hmotných rezerv (SSHR) Pavel Švagr. Správa také uvedla, že u jednání o odvozu nafty byl i podnikatel Tomáš Pitr.

Krejčířovu vilu se zatím nepodařilo vydražit (19. září 2017 14:54)
Neúspěšně dopadla v úterý dražba kdysi luxusního sídla známého českého uprchlíka Radovana Krejčíře (47) v pražských Černošicích. Do licitace o stavbu, jejíž odhadní cena je nyní kolem 100 miliónů korun, se podle informací Práva nikdo nepřihlásil.

Seznam.cz požádal o licence pro nový televizní kanál (19. září 2017 13:10)
Společnost Seznam.cz požádala Radu pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) o vydání licencí pro vysílání nového televizního kanálu. Na setkání s novináři to uvedl místopředseda představenstva Pavel Zima. Klasický televizní kanál by se měl šířit prostřednictvím pozemních vysílačů, satelitů i kabelové televize, vyplývá z informací na webu RRTV. Placený má být z reklamních příjmů.

Blamáž s firmou doporučenou z Hradu. V Kyrgyzstánu volají po padání hlav ve vládě (19. září 2017 12:01)
Obvinění z blamáže i volání po padání hlav ve vládě zní v Kyrgyzstánu v souvislosti s aférou okolo české firmy Liglass Trading, za kterou se přimlouval kancléř Vratislav Mynář i prezident Miloš Zeman.

Ryanair zveřejnil seznam rušených letů, jsou na něm i spoje s Prahou (19. září 2017 09:11)
Irská nízkonákladová letecká společnost Ryanair, která hodlá v příštích týdnech rušit až 50 letů denně, zveřejnila úplný seznam stornovaných spojů, od úterý do 28. října. Jsou na něm i spoje s Prahou.

ČNB by měla výrazně navýšit rezervy zlata, shodují se ekonomové (19. září 2017 07:31)
Česká národní banka by měla navýšit objem zlatých rezerv ze současných deseti tun nejméně na několikanásobek, myslí si ekonomové oslovení Novinkami. Jde podle nich o vhodný krok ve chvíli, kdy objem devizových rezerv nabobtnal kvůli intervencím.

Česko chce přispět na důchody krajanům ze zemí bývalého Sovětského svazu (19. září 2017 04:11)
Pomocí pro české krajany, kteří se přestěhovali do ČR v uplynulých letech ze zemí bývalého Sovětského svazu v rámci státem organizovaných akcí, by měl být zvláštní příspěvek ve výši 6820 korun měsíčně. Návrh připravilo ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV).

Zprávy

Zprávy podle dní

<<       >>
 T PoÚtStČtSoNe
35     123
36 45678910
37 11121314151617
38 18192021222324
39 252627282930 

Vyhledávání

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]