Přehled zpráv z ekonomiky pro 26.března - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZprávy z ekonomiky

Zobrazeno 8 zpráv  

Soul vytáhl do boje proti přesčasům, úředníkům vypne každý pátek počítače (26. března 2018 20:22)
V Jižní Koreji se rozhodli rázně zatočit s workoholismem a nadměrnými přesčasy. Hlavní město Soul bude svým zaměstnancům každý pátek ve 20 hodin hromadně vypínat počítače. V dalších fázích jim bude počítače vypínat ještě o něco dříve. Cílem je zastavit „kulturu přesčasů“, uvedla britská BBC.

Česká exportní banka má nového šéfa, její hospodaření kritizoval Babiš (26. března 2018 16:55)
Dozorčí rada státní České exportní banky (ČEB) v pondělí odvolala generálního ředitele a předsedu představenstva Karla Bureše. V obou funkcích ho nahradí dosavadní místopředseda představenstva a náměstek ředitele Jaroslav Výborný. Banka, která podporuje tuzemské vývozce, se potýká se ztrátovými případy z minulosti a její hospodaření kritizoval premiér Andrej Babiš.

Qatar Airways kupují podíl na moskevském letišti (26. března 2018 16:55)
Katarské aerolinky Qatar Airways kupují čtvrtinový podíl na moskevském letišti Vnukovo, třetím největším v Rusku. V pondělí o tom informoval server Financial Times. Partnerství s Ruskem je jedním z kroků, kterým se země snaží řešit zhoršenou ekonomickou situaci kvůli blokádě sousedních zemí.

V Ostravě budou jezdit nové nízkopodlažní tramvaje (26. března 2018 15:12)
Ve druhé polovině dubna má dorazit do moravskoslezské metropole první ze 40 nových nízkopodlažních tramvají Tango od švýcarské firmy Stadler. Od května bude „nOVA“, jak se ostravský typ tramvaje jmenuje, jezdit po městě prázdná. V červnu by už měla svézt první cestující.

Plány na stavbu maršmelounu v centru Prahy koupil český developer (26. března 2018 14:04)
Plány na stavbu bytového domu v Praze 1, kterému se kvůli barvě fasády na vizualizacích přezdívalo maršmeloun, koupila od italských majitelů tuzemská skupina V Invest. Nový developer původní stavební záměr poblíž Anežského kláštera výrazně změní, nepočítá ani s růžovou fasádou. Projekt dříve napadala v povolovacím řízení různá občanská sdružení.

Nejstarší americký výrobce zbraní Remington bankrotuje (26. března 2018 12:18)
Po 202 letech existence požádal nejstarší americký výrobce pušek a pistolí Remington Outdoor o bankrotovou ochranu před věřiteli, aby mohl uskutečnit dohodu o snížení dluhů. Informovala o tom v pondělí agentura Reuters.

Francouzský schodek loni poprvé za deset let splnil limit EU (26. března 2018 11:41)
Schodek francouzských veřejných financí v loňském roce klesl na 2,6 procenta hrubého domácího produktu. Poprvé za deset let se tak dostal pod tříprocentní limit stanovený rozpočtovými pravidly Evropské unie. Vyplývá to z pondělní zprávy francouzského statistického úřadu INSEE.

První trvalou výjimku z Trumpových cel dostala Jižní Korea (26. března 2018 11:07)
Spojené státy a Jižní Korea se domluvily na úpravě obchodní smlouvy, kterou kritizoval americký prezident Donald Trump. Washington souhlasil s trvalým vynětím Koreje z nových cel na dovoz oceli a hliníku, uvedla v pondělí agentura Reuters. Země se dále dohodly na kvótě na import korejské oceli do USA ve výši 70 procent průměru za poslední tři roky.

Zprávy

Zprávy podle dní

<<       >>
 T PoÚtStČtSoNe
9    1234
10 567891011
11 12131415161718
12 19202122232425
13 262728293031 

Vyhledávání

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]