Zobrazeny zprávy 1 až 20 z celkem 38 zpráv
Následující
To je krása! Jennifer Love Hewitt se kvůli roli v seriálu svlékla téměř donaha (29. března 2012 22:14)
Oblíbená americká herečka Jennifer Love Hewitt (33), kterou znáte z thrilleru Tajemství loňského léta, v současné době propaguje nový seriál s názvem The Client List. A rozhodla se dokázat, že není žádná stydlivka. Kvůli nové roli zapózovala před objektivem fotoaparátu pouze v lechtivém spodním prádélku.
Tohle úžasné sídlo Madonny v Beverly Hills je k mání za půl miliardy (29. března 2012 21:38)
Honosné Madonnino sídlo ve francouzském stylu na lukrativní adrese v losangeleském Beverly Hills je právě v prodeji. Zájemce si jej může dopřát za cenu více než půl miliardy korun, konkrétně za 28 miliónů dolarů, což dělá v přepočtu 518 miliónů korun.
Šokující jídelníček herečky January Jones: Snědla vlastní placentu (29. března 2012 20:51)
Velmi netradiční způsob, jak si udržet zdraví a krásu, má hollywoodská herečka January Jones (34). Hvězda filmů Láska nebeská neboa Piráti na vlnách se totiž přiznala, že po porodu svého prvního dítěte snědla vlastní placentu. A totéž by doporučila všem maminkám.
Robin Gibb z Bee Gees musel na další operaci (29. března 2012 20:49)
Zpěvák Robin Gibb (62), který už rok a půl bojuje s rakovinou tlustého střeva a jater, byl v neděli převezen do nemocnice na další operaci. Napsal to deník The Sun. Muzikant, který nedávno oznámil, že boj se zákeřnou nemocí vyhrává, tak musel zrušit svůj program.
Nejkrásnější dívka Česka předvedla své vnady: Takhle hluboký dekolt neměla nikdy předtím (29. března 2012 20:48)
Česká Miss Jitka Nováčková (19) se předvedla v luxusních koktejlkách s pořádně hlubokým dekoltem. Takhle odhalené vnady neměla nikdy předtím. Stačilo málo a Jitka ukázala víc, než chtěla. "On je na ty moje jedničky tak někdo zvědavý," řekla Super.cz se smíchem Jitka.
Tato sexy brunetka z Hotelu Paradise je posedlá slávou a soutěže krásy bere útokem. Její půvaby ocenila i Průšová (29. března 2012 20:45)
Již jsme vás informovali, že včera nahradila v rajském hotelu striptérku Vierku tvárná brunetka Lenka Hovorková (20). Reality show Hotel Paradise není pro sexy modelku z Chrudimi první pokus, jak se zviditelnit.
Nejznámější kuchařka světa a milovnice másla Nigella Lawson po padesátce neuvěřitelně zhubla (29. března 2012 19:32)
Na plno mužů působí Nigella Lawson (52) jako ideální žena. Nejen, že je sympatická, má okouzlující tvář a svůdnou postavu přesýpacích hodin, ale hlavně umí perfektně vařit. Na její kuchyni je přitom pro muže nejatraktivnější to, že před moderní zdravou kuchyní upřednostňuje tu ‚poctivou‘. Nigella razí heslo: „Másla není nikdy dost!“, a proto se na pořady o vaření díky ní začali s radostí dívat i muži. Přestože se tato kuchyně začala po padesátce na její postavě trochu podepisovat, dnes už je zase štíhlá jako proutek.
Zpívající psí hvězda neunesla slávu. Musí chodit k terapeutovi (29. března 2012 18:53)
Zvířata málokdy ocení slávu, doprovázenou zástupy fanoušků a světly reflektorů, tak jako lidé. To je i případ Buddyho, drobného psíka rasy Lhasa Apso, který společně se svou paničkou Pippou Langhorne exceloval při loňském ročníku soutěže Britain's Got Talent.
Neuvěřitelné: Vondráčková má postavu jako dvacítka! (29. března 2012 18:28)
Jak to sluší Heleně Vondráčkové?
To jsou ony: Za tyhle šaty prý Hana Zagorová dluží skoro dva milióny korun (29. března 2012 17:55)
Kauza šatů, které má zpěvačka několika generací Hana Zagorová (65) dlužit svému exmanažerovi Evženu Mirošovskému, má pokračování. Zagorová tvrzení bývalého spolupracovníka o podrazu a dlužných hadřících naprosto ve všech bodech odmítá a chce jít k soudu, Mirošovský po ní zase požaduje bez tří set tisíc dva milióny korun jako výpůjčné.
Tatiana Vilhelmová jako opařená: První setkání s exmilenkou Vojty Dyka. A je to neuvěřitelná kočka! (29. března 2012 17:54)
Takhle ztuhlou Tatianu Vilhelmovou jsme ještě neviděli. Na premiéru nového filmu Okresní přebor přišla s přítelem Vojtou Dykem v dobré náladě, ale ta ji brzy přešla. Osudnou se stala chvíle, kdy zahlédla Vojtovu expřítelkyni, herečku Markétu Frösslovou. A že to je neuvěřitelná kočka, navíc o pěkných pár let mladší, ví každý.
Zoufalá Zuzana: Má 170 kilo! Přítel ji cpal knedlíky! (29. března 2012 17:30)
Podaří se Zuzaně zhubnout?
Karolína Kurková okouzlila Vídeň v křiklavě kanárkových šatech a předvedla životní figuru (29. března 2012 16:37)
Česká topmodelka Karolína Kurková (28) se stala čerstvou držitelkou prestižního ocenění Ikona stylu a módy, pro které si krásná rodačka z Děčína přijela do Vídně. Právě tam se v rámci akce Vienna Awards For Fashion and Lifestyle 2012 stala hlavní hvězdou, když se díky tomuto ocenění dostala do síně slávy několika vyvolených módních stálic.
Elton John chce další dítě (29. března 2012 16:26)
Patnáct měsíců po porodu prvního syna Zacharyho plánuje Elton John (65) , že si s partnerem Davidem Furnishem pořídí další dítě. Stejně jako u prvorozeného chlapce by jim potomka donosila náhradní matka, která by se nechala oplodnit spermatem jednoho z partnerů.
Ponižující rozchod nádherné Miss Nováčkové: Milenec jí vystěhoval se všemi věcmi (29. března 2012 16:10)
Česká Miss Jitka Nováčková (19) je ani ne po půlročním vztahu zase sama. I když od rozchodu s Markem Fendrichem tvrdila, že žádný muž v jejím životě nefiguruje, opak byl pravdou. Máme paparazzi fotografie Jitky s plnýma rukama kufrů a tašek po boku neznámého mladíka. Že by stěhování k novému milenci?
Kim Kardashian v bikinách: Nejvíc sexy přesýpací hodiny, co jste kdy viděli, nebo příliš retuše? (29. března 2012 15:02)
Ženštější postavu, než má Kim Kardashian (31) , byste mezi celebritami hledali jen velmi těžko. Konkurovat jí snad může pouze Mexičanka Salma Hayek, ta se ovšem nepyšní takovými boky a zadečkem. Ačkoli se Kim pravidelně mučí v posilovně a občas nosí stahovací spodní prádlo, poslední dobou se roztrhl pytel s odhalenými fotografiemi pouze v bikinách nebo ve spodním prádle, kde je buď sama, nebo ve společnosti svých neméně krásných sester Kourtney (32) a Khloé (27) . Samotná Kim snímky ráda posílá na internet a pak s oblibou poslouchá ze všech stran, jak dokonalá je. Ovšem je její postava skutečně taková, jakou ji prezentuje, nebo má jen šikovného grafika, který dokáže kouzlit s Photoshopem?
Neskutečný příběh: Mladíček si vykrmil přítelkyni (41). Už má 170 kilogramů (29. března 2012 15:01)
Paní Zuzaně je 41 let, a protože se už skoro neudrží na nohou ani při obyčejném venčení psíků, rozhodla se udělat něco se svými 170 kilogramy. Na tak hrozivou váhu se dostala při svém posledním vztahu. Chodila s mladičkým přítelem, kterému v době seznámení bylo pouhých devatenáct. Ten si svou lásku za tři roky vztahu pořádně vykrmil!
Znalec krásných žen Gott: Odstartuje Českou Miss! (29. března 2012 15:00)
Karel Gott nebude chybět na České Miss
Princ Harry se stěhuje k bratrovi. Do bytu pro služebnictvo (29. března 2012 14:53)
Britský princ Harry (27) už nechce žít společně s otcem Charlesem (63) v rezidenci Clarence House a stěhuje se ke svému bratrovi Williamovi (29) do Kensingtonského paláce, uvedla britská média.
Opilá Fehérová v Hlasu: Dostane vyhazov od Rytmuse? (29. března 2012 14:48)
Fehérová se opila na zkoušce Hlasu. Vypadne ze soutěže?