Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.

Zprávy ze sportu

Zobrazeny zprávy 1 až 20 z celkem 50 zpráv
Následující

Volejbalisté Karlovarska vyhráli v Odoleně Vodě až v tie breaku - iDnes - Sport (3. října 2020 23:25)
Volejbalisté Karlovarska ztratili ve 3. kole extraligy jeden bod. V 3. kole zvítězili na palubovce Odoleny Vody až po pětisetové bitvě a nejtěsnější výhře 15:13 v tie breaku. Západočeši dvakrát prohrávali, ale povedl se jim obrat. Zkrácený set rozhodli čtyřmi body za sebou od stavu 7:8.

Bravurní obrat díky devíti hrám v řadě. Kvitová jde v Paříži do osmifinále - iDnes - Sport (3. října 2020 23:10)
V první sadě tápala, prohrávala 1:5 a čelila dvěma setbolům. Petra Kvitová však ve třetím kole grandslamového Roland Garros ukázala obrovské odhodlání a osmnáctiletou kanadskou tenistku Leylah Fernandezovou přemohla 7:5 a 6:3. Do osmifinále čtyřhry prošly Barbora Strýcová a Sie Šu-wej z Tchaj-wanu i Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková.

AS Řím poprvé v sezoně vyhrál, proti Udinese rozhodl Pedro - iDnes - Sport (3. října 2020 23:07)
Fotbalisté AS Řím ve třetím kole italské lize zvítězili na hřišti Udinese 1:0 a poprvé v této sezoně zvítězili. Zápas rozhodl v 55. minutě Pedro, který dal premiérovou branku v novém klubu.

Leeds obral City, Everton vyhrál počtvrté. Čtyři góly dala i Chelsea - iDnes - Sport (3. října 2020 23:03)
Čtyři zápasy, čtyři výhry. Fotbalisté Evertonu mají snový start do nového ročníku, Brighton zdolali 4:2. Naopak Manchester City zůstává za očekáváním, podruhé za sebou nevyhrál, s nováčkem Leedsem jen remizoval 1:1. Chelsea v derby demontovala Crystal Palace 4:0.

Atlético nevyzrálo na Villarreal a podruhé za sebou hrálo bez branek - iDnes - Sport (3. října 2020 22:54)
Fotbalisté Atlétika Madrid v pátém kole španělské ligy doma remizovali 0:0 s Villarrealem a podruhé za sebou v soutěži uhráli bezbrankový výsledek.

Olomoucké volejbalistky přes trápení v Přerově neztratily set - iDnes - Sport (3. října 2020 22:34)
Olomoucké volejbalistky zvítězily ve 4. kole extraligy v hale Přerova 3:0 na sety. Ze tří zápasů nebodovaly naplno jen v tom prvním proti Olympu Praha a tentokrát poprvé uspěly bez ztráty setu.

Zmarzlik vyhrál i v Toruni, obhájil titul plochodrážního mistra světa - iDnes - Sport (3. října 2020 22:21)
Polský plochodrážní jezdec Bartosz Zmarzlik obhájil titul mistra světa. Prvenství vybojoval v závěrečném závodě seriálu Grand Prix v Toruni, když si připsal čtvrtý triumf v sezoně.

Spokojený i kritický Kotal: Body nás hřejí, ale musíme reagovat lépe - iDnes - Sport (3. října 2020 22:13)
Nepoznali byste na něm, že jeho tým vede i po šesti kolech ligu bez ztráty bodu. Václav Kotal, kouč fotbalové Sparty, při hodnocení vítězného zápasu s Jabloncem (2:1) tradičně vynechal emoce, zůstal v klidu a našel mouchy na nervózním druhém poločase, ve kterém sparťané o výhru málem přišli.

Českolipští florbalisté vyhráli v Otrokovicích a poprvé v sezoně bodovali - iDnes - Sport (3. října 2020 22:09)
Florbalisté České Lípy vyhráli v 6. kole superligy v Otrokovicích 5:4 a díky prvnímu zisku v pátém vystoupení v sezoně se posunuli z posledního místa na dvanácté. Poražení Panthers ani ve třetím utkání v ročníku nebodovali a uzavírají tabulku.

Jsi můj vzor, slyšela Kvitová. Ale stará si ještě nepřipadám, směje se - iDnes - Sport (3. října 2020 21:12)
Z nuly na sto? Proč ne, i takové kousky Petra Kvitová umí. Ve třetím kole Roland Garros prohrávala 1:5 a čelila setbolům, jenže jakmile se ocitla krok od propasti, vyhecovalo ji to k působivé jízdě - vyhrála dalších devět gamů za sebou! „Energie mám pořád dost,“ řekla Kvitová po výhře 7:5, 6:3; stala se tak druhou Češkou v osmifinále turnaje.

Sparta - Jablonec 2:1, domácí znovu neztratili, ale v druhé půli se trápili - iDnes - Sport (3. října 2020 20:56)
Šest kol, osmnáct bodů! Fotbalová Sparta pokračuje v parádním startu ligové sezony, zatím jen vítězí. Naposledy proti Jablonci, který doma porazila 2:1 brankami útočníků Juliše a Hložka z prvního poločasu. Zlepšený výkon ve druhé půli a snížení Čvančary čtvrt hodiny před koncem už hostům k bodům nepomohlo.

Poruba prohrála v první lize v Přerově, poprvé uspěly Šumperk a Kadaň - iDnes - Sport (3. října 2020 20:44)
Hokejisté vedoucí Poruby prohráli v 8. kole první ligy v Přerově 0:3 a zůstávají v čele tabulky o skóre před Jihlavou, jejíž duel na ledě Kladna byl odložen na 7. listopadu. Premiérovou výhru v ročníku si připsal nováček Šumperk, který na vlastním ledě rozdrtil Frýdek-Místek 5:0.

Schick dal gól, ale zranil se. Hoffenheim prohrál, Dortmund válel - iDnes - Sport (3. října 2020 20:30)
Brzy poslal hlavičkou Leverkusen do vedení, nedlouho na to však reprezentační fotbalista Patrik Schick kvůli zranění stehna střídal a zdá se, že vynechá několik týdnů. Jeho tým ve Stuttgartu nakonec ve 3. kole bundesligy remizoval 1:1.

Opava - Teplice 2:1, penalta a obrat, domácí mají první výhru - iDnes - Sport (3. října 2020 20:29)
Fotbalisté Opavy v 6. kole poprvé v sezoně zvítězili. Proti Teplicím, které si připsaly čtvrtou porážku, přitom museli skóre otáčet po brzkém zásahu Jakuba Mareše. Ještě před přestávkou ale z penalty vyrovnal Jan Žídek a po něm rozhodl Karol Mondek.

Boleslav - Budějovice 2:2, domácí vedli o dva góly, o výhru přišli na konci - iDnes - Sport (3. října 2020 20:15)
Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali v 6. kole první ligy s Českými Budějovicemi 2:2. Domácí vedli ve 32. minutě po gólech Ondřeje Zahustela a Michala Škody 2:0, ale ještě do pauzy snížil Benjamin Čolič snížil a v 90. minutě srovnal střídající Lukáš Jánošík.

Brno - Karviná 0:2, další porážka Zbrojovky, dohrávala v deseti - iDnes - Sport (3. října 2020 20:07)
Fotbalisté Brna ani v šestém ligovém utkání nezvítězili, naopak popáté prohráli. Karviné podlehli 0:2, z penalty se trefil Qose, druhý gól vstřelil Ostrák. Zbrojovka zůstává poslední a navíc dohrávala v deseti bez vyloučeného Růska.

Fotbalisté Dukly s Líšní jen remizovali, propadli se na páté místo - iDnes - Sport (3. října 2020 20:02)
Fotbalisté Dukly v úvodu sezony klopýtají. V 6. kole druhé ligy doma jen remizovali s Líšní 2:2 a už počtvrté ztratili body. Největší favorit na postup se propadl na páté místo za Ústí nad Labem, které zvítězilo 3:1 na hřišti Vyšehradu.

Nahradí bouřlivák Lehner Fleuryho? Vegas si gólmana pojistili na pět let - iDnes - Sport (3. října 2020 19:53)
Vegas Golden Knights se domluvili na nové smlouvě s Robinem Lehnerem. Švédský hokejový brankář podepsal s klubem NHL na pět let, kontrakt mu vynese 25 milionů dolarů. Do Vegas přišel Lehner letos v únoru ze Chicaga.

Krejčík se v sezoně poprvé trefil, Jokeritu pomohl k vítězství - iDnes - Sport (3. října 2020 19:52)
Jakub Krejčík poprvé po návratu do Kontinentální hokejové ligy vstřelil gól a pomohl Jokeritu Helsinky zvítězit na ledě Jaroslavle 3:2.

Hejkal o opavské penaltě: Od začátku jsme tu cítili různé tlaky, vlivy - iDnes - Sport (3. října 2020 19:48)
Tepličtí fotbalisté promarnili vedení 1:0, zahodili spoustu šancí, ale porážku v Opavě 1:2 v šestém kole nejvyšší soutěže přičítali i různým okolním vlivům. Mluvil o nich trenér Stanislav Hejkal, kapitán Jakub Mareš zase zkritizoval rozhodčího Pavla Orla.