Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.

Zprávy ze sportu

Zobrazeny zprávy 1 až 20 z celkem 238 zpráv
Následující

Rai má po rozstřelu na Scottish Open druhý titul z European Tour - iDnes - Sport (4. října 2020 23:04)
Scottish Open vyhrál anglický golfista Aaron Rai a získal druhý titul na European Tour. Prvenství vybojoval až v rozstřelu s krajanem Tommym Fleetwoodem, kterého porazil na první přidané jamce.

Real porazil Levante a vede, Sevilla bez Vaclíka remizovala s Barcelonou - iDnes - Sport (4. října 2020 22:59)
Fotbalisté Realu Madrid uspěli na hřišti Levante 2:0 a posunuli se do čela tabulky španělské ligy. Góly vstřelili Vinícius Júnior a v nastaveném čase Karim Benzema. Barcelona remizovala 1:1 se Sevillou, oba týmy poprvé v sezoně ztratily body. Brankář hostů Tomáš Vaclík zůstal na lavičce náhradníků.

Král přihrál na vyrovnávací gól Spartaku, Černý se trefil potřetí v řadě - iDnes - Sport (4. října 2020 22:57)
Záložník Alex Král pomohl fotbalistům Spartaku Moskva k remíze 1:1 ve šlágru ruské ligy proti Petrohradu. Po akci a přihrávce českého reprezentanta v 86. minutě stanovil konečné skóre argentinský útočník Ezequiel Ponce. Hosté vedli od 65. minuty po trefě Alexandra Jerochina.

Ruští volejbalisté v Brně obhájili juniorský evropský titul - iDnes - Sport (4. října 2020 22:55)
Ruští volejbaloví junioři obhájili v Brně titul evropských šampionů. Ve finálové bitvě dvou neporažených týmů udolali Itálii 3:1. Výběr z Apeninského poloostrova do této doby na turnaji neztratil ani set. Rusové zvítězili 25:23, 12:25, 26:24 a 27:25.

Liverpool hrál s Aston Villou 2:7, United dostali šest gólů. Coufal debutoval - iDnes - Sport (4. října 2020 22:20)
Anglická Premier League přinesla v neděli nevídané výsledky. Mistrovský Liverpool vybouchl na hřišti Aston Villy, kde prohrál 2:7. O gól méně inkasoval Manchester United při domácí potupě od Tottenhamu (1:6). A reprezentační bek Vladimír Coufal si užil vítěznou premiéru v dresu West Hamu, který zvítězil v Leicesteru 3:0.

Italský bizár. Juventus chtěl hrát duel proti nikomu, Neapol nepřijela - iDnes - Sport (4. října 2020 22:11)
Na místě byl televizní štáb, fotbalisté Juventusu dorazili do kabin a chystali se na zápas jako obvykle. A to navzdory tomu, že se vědělo, že jejich soupeř – Neapol – k zápasu třetího kola italské Serie A vůbec neodcestoval.

Ultimáta nepotřebuju, řekl Guľa po ztrátě. Výkon byl nedostatečný - iDnes - Sport (4. října 2020 21:55)
Po remíze 2:2 v Olomouci narostla ztráta na vedoucí Spartu na pět bodů, k tomu připočtěte neúspěch v pohárové kvalifikaci a je zřejmé, že plzeňský trenér Adrian Guľa neprožívá dobré časy. Navíc prý od vedení klubu dostal ultimátum, aby mužstvo na konci podzimu bylo co nejblíž špičce tabulky.

Oslaben kašlem a horečkou. Hrát jsem vůbec neměl, uznal nemocný Zverev - iDnes - Sport (4. října 2020 21:41)
„Každý, kdo vykazuje symptomy jako horečku a dýchací obtíže, musí zaujmout zodpovědný přístup a nechodit do areálu,“ stojí v bezpečnostním protokolu tenisového Roland Garros. Jedna z velkých hvězd antukového grandslamu Alexander Zverev však toto nařízení k zamezení šíření koronaviru porušil, sužován vysokou teplotou a kašlem nastoupil k osmifinále. „Hrát jsem neměl,“ kál se Němec po prohře 1:3.

Mladá Boleslav rozdrtila v superlize florbalisty Ostravy - iDnes - Sport (4. října 2020 21:35)
Florbalisté Mladé Boleslavi porazili v 6. kole superligy FBC Ostrava 12:4 a ve svém druhém utkání v sezoně si připsali první body. Hattrickem se na tom podílel útočník Jakub Bína.

Poprvé v pohárech a hned se Burgos v Lize mistrů prostřílel k titulu - iDnes - Sport (4. října 2020 21:30)
Basketbalisté španělského Burgosu při své premiéře v evropských pohárových soutěžích ovládli Ligu mistrů. Ve finále závěrečného turnaje v Aténách porazili domácí AEK 85:74.

Slavia lanaří posilu z Dánska, podle kouče by mohl přijít Bah ze SönderjyskE - iDnes - Sport (4. října 2020 21:13)
Fotbalová Slavia by těsně před uzávěrkou přestupů mohla získat posilu na pravou stranu hřiště. Trenér Jindřich Trpišovský po vítězství nad Baníkem (1:0) naznačil, že jde o hráče z dánské ligy, který v Česku nedávno hrál. Popisu odpovídá Alexander Bah ze SönderjyskE, je však otázkou, zda jsou na něj finance.

Slavia těsně přetlačila Baník, Plzeň ztrácí. Lize vládne suverénní Sparta - iDnes - Sport (4. října 2020 20:47)
Fotbalová Slavia v nelítostném boji udolala Baník, který po porážce 0:1 zuří, a je o dva body za Spartou. Ta nadále vládne české lize, vyhrála totiž šestý ze šesti zápasů: Jablonec zdolala 2:1. Na opačném chvostu tabulky je Brno, jehož zoufalý návrat do nejvyšší soutěže pokračuje. Zbrojovka prohrála pátý ze šesti zápasů. Plzeň na lídra ztrácí už pět bodů po remíze 2:2 v Olomouci.

Drama až do konce. Lewandowski vystřílel Bayernu výhru čtyřmi góly - iDnes - Sport (4. října 2020 20:31)
Fotbalisté Herthy Berlín s Vladimírem Daridou v sestavě sahali po bodu proti obhájcům titulu Bayernu Mnichov, nakonec však po penaltě v nastavení prohráli 3:4. Všechny čtyři góly domácího celku vstřelil v zápase 3. kola bundesligy útočník Robert Lewandowski.

Ostrava - Slavia 0:1, rozhodla penalta Stancia, Baník cítí křivdu - iDnes - Sport (4. října 2020 20:28)
Po středečním vypadnutí z kvalifikace Ligy mistrů se fotbalisté Slavie v nejvyšší soutěži přiblížili vedoucí Spartě na dva body, v Ostravě zvítězili 1:0. Jediný gól bojovného zápasu 6. kola vstřelil Nicolae Stanciu.

Krejčíková v Paříži na čtvrtfinále nedosáhla, Nadal zkrotil Kordu - iDnes - Sport (4. října 2020 20:24)
Vítězné tažení Barbory Krejčíkové pavoukem Roland Garros skončilo v osmifinále. Česká tenistka nestačila na argentinskou kvalifikantku Nadiu Podoroskou 6:2, 2:6 a 3:6, přesto na antukovém grandslamu v Paříži zaznamenala nejlepší počin v singlové kariéře. V mužském pavouku Rafael Nadal nekompromisně zastavil překvapení turnaje Sebastiana Kordu, po debaklu vypadla ženská nasazená jednička Simona Halepová.

Nejdřív ruka, pak gól proti bývalému týmu. Snad to projde, doufal Hronek - iDnes - Sport (4. října 2020 20:15)
První branku fotbalových Bohemians sice sudí po zhlédnutí videa odvolali, druhý gól, který dal vzápětí záložník Petr Hronek už ale platil. „Do každého gólu může VAR vstoupit a hráče by to nemělo ovlivnit. Pokud je to v první půli, tak je ještě spousta času zápas rozhodnout,“ uvedl trenér Luděk Klusáček po vítězství v šestém kole první ligy 2:0 nad Zlínem.

Holobrádek září, softbalisty Havlíčkova Brodu dělí výhra od titulu - iDnes - Sport (4. října 2020 19:49)
Softbalisty Havlíčkova Brodu dělí jedna výhra od třetího extraligového titulu. V úvodních dvou zápasech finále nepovolili Chomutovu ani bod, v sobotu vyhráli 4:0 a v neděli rozdílem 7:0 po páté směně. Hrochy táhne nadhazovač Michal Holobrádek, který zatím povolil Beavers pouze jeden odpal.

Plzeň přece jen slaví, výhru ve Vítkovicích trefil v prodloužení Gulaš - iDnes - Sport (4. října 2020 19:31)
Z plánovaného 7. kola hokejové Tipsport extraligy se odložilo všech sedm utkání, a tak se v neděli předehrával jen jeden duel 9. kola. V něm Plzeň dvakrát promarnila vedení nad Vítkovicemi, nakonec ale Západočeši přece jen slaví triumf 5:4, který v prodloužení zařídil Milan Gulaš.

Liberec - Příbram 3:0, střídající Rabušic dal hattrick za patnáct minut - iDnes - Sport (4. října 2020 19:18)
Fotbalisté Příbrami se ani v šestém kole nedočkali výhry, jelikož jim liberecký forvard Michael Rabušic nastřílel hattrick: vůbec první ligový. Zkušený forvard přitom na hřiště přišel jako náhradník v 57. minutě, dva góly dal z penalt.

Krejčíková: Škoda prohry. Ale už vím, že můžu hrát i s těmi nejlepšími - iDnes - Sport (4. října 2020 19:15)
První set? Paráda. Barbora Krejčíková nakročila vstříc čtvrtfinále Roland Garros slibně, jenže pak jí ubývaly síly. „Snažila jsem se najít nějakou cestu, ale moc jich tam nebylo,“ pronesla česká tenistka poté, co prohrála s Argentinkou Podoroskou 6:2, 2:6, 3:6. Smutný den však nepřebije radost z životního turnaje: „Hodně, opravdu hodně věcí jsem si tady splnila.“