Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.

Zprávy ze sportu

Zobrazeny zprávy 21 až 40 z celkem 49 zpráv
Předchozí  Následující

Gólman Drobný jde do Budějovic. Zatím jako trenér, ale může i naskočit - iDnes - Sport (6. října 2019 19:25)
Realizační tým fotbalistů Českých Budějovic posílil bývalý reprezentační brankář a odchovanec jihočeského klubu Jaroslav Drobný. Devětatřicetiletý gólman, který na jaře působil v bundesligovém Düsseldorfu, je připravený v případě potřeby naskočit i do zápasu.

Fotbalisté Pardubic poprvé prohráli, v derby je udolal Hradec Králové - iDnes - Sport (6. října 2019 19:19)
Až v 11. kole druhé nejvyšší fotbalové soutěže vyšli poprvé bodově naprázdno hráči Pardubic. Z východočeského derby v Hradci Králové si odvezli porážku 0:1. Dukla Praha udolala doma Prostějov těsně 1:0 a vrátila se na druhé místo tabulky. Brno po obratu zvítězilo v Chrudimi 4:1, ve slezském derby Třinec porazil Vítkovice 3:2, v pražském vyzrál Žižkov na Vyšehrad 1:0.

Pavelka se v Turecku vážně zranil. V nominaci ho nahradí Kalvach - iDnes - Sport (6. října 2019 18:40)
Krutý moment ve fotbalové kariéře Davida Pavelky. Český reprezentant, který se už chystal na návrat do národního týmu a prestižní zápas proti Anglii, utrpěl v sobotním zápase turecké ligy zlomeninu čéšky. Středopolař Kasimpasy si tak nezahraje nejméně pět měsíců.

Č. Budějovice - Bohemians 3:2, výhru po třech nezdarech vystřelil Ledecký - iDnes - Sport (6. října 2019 18:24)
Kýžená výhra přišla a fotbalisté nováčka z Českých Budějovic se po vítězství 3:2 nad Bohemians ve 12. kole Fortuna ligy odrazili ze dna tabulky až na jedenáctou příčku. Hlavní zásluhu na triumfu měl David Ledecký, který vstřelil dvě branky.

Ml. Boleslav - Plzeň 2:1, v nastavení dokonal obrat Komličenko z penalty - iDnes - Sport (6. října 2019 18:15)
Ve střetu silných ofenziv se prosadila jen jedna z hlavních hvězd. Zatímco Michael Krmenčík vyšel naprázdno, Nikolaj Komličenko proměnil v nastaveném čase penaltu a vystřelil Mladé Boleslavi vítězství 2:1 nad Plzní ve 12. kole Fortuna ligy.

Australský plochodrážník Doyle obhájil triumf ve Zlaté přilbě - iDnes - Sport (6. října 2019 18:14)
Vítězství v 71. ročníku plochodrážního závodu Zlatá přilba v Pardubicích obhájil Australan Jason Doyle. Předloňský vítěz Václav Milík byl jedenáctý.

Ondra se stal v Edinburghu poprvé mistrem Evropy v lezení na obtížnost - iDnes - Sport (6. října 2019 17:46)
Adam Ondra se stal poprvé v kariéře mistrem Evropy v lezení na obtížnost. Favorizovaný český závodník zvítězil vyhrál v Edinburghu před Španělem Albertem Ginésem Lópezem a navázal tak na triumf na světovém šampionátu, který v srpnu ovládl už potřetí v kariéře. Z mistrovství Evropy měl Ondra dosud tři stříbrné medaile.

Salač i Kornfeil bodovali v Thajsku. Márquez je zase šampionem - iDnes - Sport (6. října 2019 16:36)
Do Velké ceny Thajska silničních motocyklů sice oba čeští závodníci ve třídě Moto3 vyrazili až z předposlední řady, přesto dosáhli na body do celkového pořadí mistrovství světa. Filip Salač skončil jedenáctý a Jakub Kornfeil hned za ním. V královské třídě MotoGP se stal Španěl Marc Márquez pošesté mistrem světa. Čtvrtý titul za sebou si na okruhu v Buriramu zajistil výhrou.

Djokovič triumfoval v Tokiu, v Pekingu uspěli Ósakaová a Thiem - iDnes - Sport (6. října 2019 16:08)
Už 76. titul na okruhu ATP slaví Novak Djokovič. První tenista světového žebříčku a favorit turnaje v Tokiu zdolal ve finále podniku v japonské metropoli Australana Johna Millmana 6:3, 6:2. Ženskou trofej v Pekingu získala Japonka Naomi Ósakaová, která porazila aktuální světovou jedničku Ashleigh Bartyovou z Austrálie 3:6, 6:3, 6:2. Mužskou dvouhru ovládl Rakušan Dominic Thiem , který zdolal Řeka Stefanose Tsitsipase 3:6, 6:4, 6:1 a získal čtvrtý titul v sezoně.

Lacko se s ME rozloučil výhrou, boj o druhé místo ale prohrál - iDnes - Sport (6. října 2019 15:58)
Automobilový jezdec Adam Lacko zakončil sezonu mistrovství Evropy tahačů výhrou v hlavním závodě ve španělské Jaramě, boj o konečné druhé místo s domácím Antoniem Albacetem ale prohrál. Pilota týmu Buggyra Racing nakonec dělilo od stříbrné pozice sedm bodů. Titul si již s předstihem zajistil Jochen Hahn z Německa.

Britskou rallye vyhrál Tänak a je blízko titulu mistra světa - iDnes - Sport (6. října 2019 14:47)
Je zase blíž zisku světového titulu. Estonský jezdec Ott Tänak ovládl Britskou rallye a zvýšil svůj náskok v čele šampionátu. Lídra ve Walesu na pódium doprovodili jeho největší konkurenti v boji o krále sezony - druhý skončil Belgičan Thierry Neuville, třetí Sébastien Ogier z Francie. Tovární jezdec Škody Jan Kopecký, který jel s novým spolujezdcem Janem Hlouškem, skončil osmnáctý. V pořadí WRC2 byl desátý.

Třinecká epizoda a zpátky do KHL. Nestrašil si plácl s Magnitogorskem - iDnes - Sport (6. října 2019 13:03)
S třineckým klubem měl Andrej Nestrašil dohodu, že v případě lukrativní nabídky ze zahraničí může za určitých podmínek odejít. Stane se. Hokejový útočník, který v dresu českého mistra odehrál v extralize pouhé dva zápasy se vrací do KHL, kde se dohodl na roční smlouvě s Magnitogorskem.

ZÁPISNÍK: Mluvit v Praze o Chicagu? Držím šest piv, žasl americký novinář - iDnes - Sport (6. října 2019 12:59)
S hokejisty Chicago Blackhawks na cestě po Evropě navštívil Berlín, hrdě pak nosil fanouškovské triko místního klubu Eisbären. V Kladně vyzpovídal Jaromíra Jágra. Ovšem největší událost čekala na amerického novináře Marka Lazeruse až v pražské hospodě, když jej číšník donutil odnést šest sklenic piva najednou.

Micka si na Světovém poháru doplaval pro dvě medaile, na pódiu i Luňák - iDnes - Sport (6. října 2019 12:53)
Český plavec Jan Micka skončil na Světovém poháru v Budapešti druhý na patnáctistovce a třetí v závodu kraulařů na 400 metrů. Jako první Čech se tak letos zařadil mezi medailisty. Teprve sedmnáctiletý Sebastián Luňák pak skončil třetí na 200 metrů motýlek.

Nový Zéland deklasoval ragbisty Namibie, Francie má jisté čtvrtfinále - iDnes - Sport (6. října 2019 12:15)
Začali sice pomaleji, ale pak už byl výkon ragbistů Nového Zélandu dominantní. Na světovém šampionátu v Japonsku vyhrál jeden z favoritů i třetí zápas, Namibii rozdrtil 71:9 a vrátil se do čela tabulky skupiny B. Francie v „céčku“ udolala Tongu 23:21 a zajistila si druhé postupové místo do čtvrtfinále. Už před ní se mezi osmičku nejlepších celků turnaje probojovali suverénní Angličané.

Český průkopník v ženské NHL. Ivo je ideální volba, řekla manažerka - iDnes - Sport (6. října 2019 11:59)
V reprezentační sedmnáctce se Ivo Mocek setkal s Jakubem Voráčkem. V kanadské juniorce mu posílal přesné pasy Kris Letang, současná hvězda Pittsburgh Penguins. V New Yorku s ním při koučování žákovského týmu stál na střídačce Brendan Shanahan, prezident Toronto Maple Leafs.

Znakařka Kubová byla v úvodním dílu nové plavecké soutěže druhá - iDnes - Sport (6. října 2019 11:57)
Znakařka Simona Kubová skončila v úvodním dnu nové plavecké soutěže International Swimming League (ISL) v Indianapolisu druhá na padesátce. V týmu DC Trident, jemuž zatím patří třetí místo, startovala také další česká reprezentantka Anika Apostalonová.

Předolympijský test bikery prověřil. Cink skončil v Tokiu sedmý - iDnes - Sport (6. října 2019 11:27)
Těžká trať čeká za rok bikery na olympijských hrách v Tokiu. Seznámil se s ní i Ondřej Cink, který v předolympijském testovacím závodě v cross country horských kol obsadil sedmé místo. Dojel se ztrátou 44 sekund za vítězným Ninem Schurterem ze Švýcarska. Závod žen vyhrála jeho krajanka Jolanda Neffová.

Zbrojovka, nic není víc. Pacanda o životě i magii Lužánek - iDnes - Sport (6. října 2019 10:59)
O minulosti fotbalisty Milana Pacandy se ví skoro všechno. Talent, hračička, střelec, později průšvihář... O jeho současnosti se naopak neví skoro nic. „Krize byly, ne že ne. Hledal jsem práci, sám sebe. Překonal jsem to a život mě baví. Funguju. Volno si užiju, práci si udělám. Bez práce nejsou koláče,“ řekl 41letý muž ošlehaný životem.

Další Kubalík v NHL: Brácho, už ses tam trefil jako já? - iDnes - Sport (6. října 2019 09:59)
Skóroval na olympiádě i světových šampionátech. Další haldy branek nasypal v extralize a švýcarské lize. Když se ale Dominik Kubalík začne doma bavit o gólech, často to od bratra Tomáše schytá: „A už ses trefil v NHL jako já?“