Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.

Zprávy ze sportu

Zobrazeny zprávy 1 až 20 z celkem 46 zpráv
Následující

Sparta vyhrála nad Pardubicemi, dostala se do čela superligy - iDnes - Sport (20. října 2019 22:28)
Florbalisté Sparty zdolali v 7. kole superligy v Kutné Hoře Pardubice 6:3 a posunuli se do čela tabulky, o bod před dosud vedoucí Mladou Boleslav. Ta má však k dobru pondělní dohrávku s Vítkovicemi. Třetí Chodov vyhrál nad Českou Lípou 5:3 až díky čtyřgólovému obratu ve třetí třetině.

Nefauloval jsem, tvrdil sparťan Frýdek. Ale ano, oponoval teplický kouč - iDnes - Sport (20. října 2019 21:53)
Měl platit gól fotbalové Sparty v Teplicích, anebo ne? Aktéři nedělní ligové partie se na tom neshodli; trnem v oku domácích byl souboj hostujícího kapitána Martina Frýdka s brankářem Tomášem Grigarem.

Házenkářky Mostu vedení neudržely, se Sävehofem remizovaly - iDnes - Sport (20. října 2019 21:04)
Mostecké házenkářky ve třetím z šesti zápasů základní skupiny Ligy mistryň remizovaly doma se švédským Sävehofem 25:25. Severočešky po celé utkání vedly, v prvním poločase až o pět branek, ale závěr jim nevyšel a výhru neudržely.

Seemanová výrazně vylepšila český rekord na čtyřstovce volně - iDnes - Sport (20. října 2019 20:57)
Barbora Seemanová na plaveckém mítinku Plzeňské sprinty podruhé překonala český rekord. Po pátečním úspěchu na doplňkové dvoustovce motýlkem vylepšila vlastní maximum na 400 metrů volný způsob o 1,78 sekundy na 4:03,42.

Hradec prohrál se Zlínem, Třinec si poradil s Libercem. Slaví i Sparta - iDnes - Sport (20. října 2019 20:54)
Nedělní 12. kolo hokejové Tipsport extraligy přineslo minimálně jedno překvapení. Zlín v přestřelce porazil Hradec Králové 6:5. Třinec si naopak hladce poradil s Libercem 5:2, Pardubice získaly alespoň pod za výsledek 1:2 v prodloužení proti Spartě.

Dortmund zdolal lídra, Bayern o výhru v Augsburgu přišel v nastavení - iDnes - Sport (20. října 2019 20:40)
Fotbalisté Mönchengladbachu prohráli v Dortmundu 0:1, přesto zůstávají ve vyrovnané tabulce německé ligy o skóre na prvním místě. Bayern Mnichov dvakrát překonal českého brankáře Tomáše Koubka, přesto v 8. kole znovu ztratil body a v Augsburgu remizoval 2:2.

Sparta byla horší, ale znovu slavila. Ukazuje to naši sílu, kvituje Tomášek - iDnes - Sport (20. října 2019 20:35)
Byl to pro něj specifický zápas. Vždyť hokejový útočník David Tomášek strávil v Pardubicích tři sezony, poprvé zde nakoukl do dospělého hokeje. Jenže teď stál proti svému bývalému klubu na straně pražské Sparty, které navíc gólem v prodloužení pomohl k triumfu 2:1. „Raději jsem se přestal radovat,“ uculil se mladý forvard.

Tonar a Šafránek pálili. Plzeňští zůstali před pauzou stoprocentní - iDnes - Sport (20. října 2019 20:33)
Plzeňští házenkáři udrželi před reprezentační přestávkou neporazitelnost. Obhájci extraligového titulu vybojovali sedmou výhru doma proti Jičínu, který zdolali bez problémů 34:23. Zasloužili se o to především autor 11 branek Jakub Tonar a také Ondřej Šafránek, který dal o gól méně.

Krmenčík má mít gólů už tak osmdesát, smál se Vrba po výhře - iDnes - Sport (20. října 2019 20:32)
Na rozdíl od trenéra soupeře si nemyslel, že šlo o jednoznačné utkání. „Podle mého názoru předvedly oba týmy velice dobrý výkon,“ prohlásil plzeňský trenér Pavel Vrba. Výsledek ale mluví jasně. Viktoria ve 13. kole porazila fotbalisty Ostravy 3:0 a před nadcházejícím šlágrem proti Slavii má na lídra dál šestibodovou ztrátu.

Sparta zase nevyhrála, Plzeň i Slavia daly po třech gólech - iDnes - Sport (20. října 2019 20:31)
Slavia i Plzeň vyhrávají, Sparta dál zakopává. Po reprezentační přestávce se v 13. kole fotbalové ligy rozdíl mezi prvním a druhým nezměnil, před vzájemným zápasem příští neděli v Plzni zůstal šestibodový. Sparta remizovala v Teplicích, nevyhrála už osmý zápas z třinácti.

Březina se v úvodním závodě Grand Prix propadl na 11. pozici - iDnes - Sport (20. října 2019 20:19)
Krasobruslař Michal Březina v úvodním závodě seriálu Grand Prix pokazil volnou jízdu a propadl se z páté příčky po krátkém programu až na jedenácté místo. Na Americké brusli tak nenavázal na loňská dvě druhá místa v tomto seriálu. Suverénně zvítězil favorizovaný Američan Nathan Chen. Mistr světa z posledních dvou let porazil o 44 bodů krajana Jasona Browna.

Teplice - Sparta 1:1, hosté vedli, domácí srovnali minutu před koncem - iDnes - Sport (20. října 2019 20:09)
Třináctý zápas, osmá ztráta. Sparťanští fotbalisté pokračují v klopýtání fotbalovým podzimem. V 13. kole Fortuna ligy remizovali v Teplicích 1:1. Hosté vedli po nešťastném zásahu domácího Shejbala. Tepličtí vyrovnali minutu před koncem po rohu, dorážku zvládl Řezníček.

Florbalistky na závěr pražského turnaje podlehly Švédsku po nájezdech - iDnes - Sport (20. října 2019 19:53)
České florbalistky podlehly Švédsku v posledním utkání pražského turnaje Euro Floorball Tour 5:6 po samostatných nájezdech a skončily třetí. Nerozhodný stav po 60 minutách s vítězkami posledních šesti světových šampionátů dokázaly udržet v předchozích 32 vzájemných zápasech pouze jednou, jinak všechny ostatní duely prohrály.

Murray slaví po dvou a půl letech, titul mají i Bencicová a Ostapenková - iDnes - Sport (20. října 2019 19:48)
Britský tenista Andy Murray porazil ve finále v Antverpách švýcarského matadora Stana Wawrinku 3:6, 6:4, 6:4 a získal první titul po dvou a půl letech. Švýcarka Belinda Bencicová otočila finálový zápas na turnaji v Moskvě a po výhře 3:6, 6:1, 6:1 nad domácí Anastasií Pavljučenkovovou získala druhý letošní titul. Jelena Ostapenková z Lotyšska překazila Němce Julii Görgesové obhajobu titulu v Lucemburku, turnaj vyhrála po dvou letech.

Basketbalistky USK psaly rekordy, brněnské derby rozhodlo prodloužení - iDnes - Sport (20. října 2019 19:46)
Basketbalistky USK Praha deklasovaly v šestém ligovém kole Trutnov 141:34 a vylepšily klubový rekord v počtu nastřílených bodů. O dva body posunuly dosavadní maximum z ledna loňského roku, i tehdy dominovaly proti Trutnovu.

Monako otočilo proti Rennes, Paris Saint-Germain dal v Nice čtyři góly - iDnes - Sport (20. října 2019 19:30)
Fotbalisté Paris Saint-Germain vyhráli v předehrávce 10. kola francouzské ligy 4:1 v Nice, které dohrávalo bez dvou vyloučených hráčů. Úřadující mistři po třetí výhře za sebou zvýšili vedení v neúplné tabulce před Nantes na pět bodů.

Liverpool poprvé ztratil body, na United v závěru zachraňoval remízu - iDnes - Sport (20. října 2019 19:27)
Liverpoolští fotbalisté poprvé v letošním ligovém ročníku ztratili body. Připravil je o ně jejich největší rival, v 9. kole Premier League remizovali na stadionu Manchesteru United 1:1, když vyrovnali až pět minut před koncem.

Eekhoff se kvůli diskvalifikaci na cyklistickém MS obrátil na arbitráž - iDnes - Sport (20. října 2019 18:26)
Nizozemský cyklista Nils Eekhoff se kvůli diskvalifikaci v závodě do 23 let na mistrovství světa v Británii obrátil na Arbitrážní soud pro sport v Lausanne. Podle televizní stanice NOS podporuje odvolání jezdce i národní cyklistická federace.

Bábek byl na ME dráhařů čtvrtý v keirinu a šestý na kilometru - iDnes - Sport (20. října 2019 17:49)
Čeští dráhoví cyklisté odjíždějí z mistrovství Evropy v Apeldoornu stejně jako loni z Glasgow bez medaile. O nejlepší umístění šampionátu v Nizozemsku se postaral Tomáš Bábek, jenž byl čtvrtý v keirinu a šestý na kilometru s pevným startem.

Plzeň - Ostrava 3:0, góly až po pauze, trefili se Hejda, Krmenčík a Chorý - iDnes - Sport (20. října 2019 17:26)
Padesát minut se čekalo na gól, pak se trefil stoper Hejda a plzeňští fotbalisté dovedli zápas 13. kola Fortuna ligy k vítězství. Krátce po Hejdovi přidal další gól Krmenčík a v nastavení dorazil ostravský Baník další útočník Chorý.