Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.

Zprávy ze sportu

Zobrazeny zprávy 1 až 20 z celkem 50 zpráv
Následující

Čechovo maximum zatím odolalo. Můžu začít znova, řekl slávista Kolář - iDnes - Sport (19. října 2019 23:05)
Hlasitě se mluvilo o tom, že by mohl překonat Petra Čecha. Nakonec však Ondřej Kolář nepustil balon za svá záda „jen“ 788 minut. „Mrzí mě to hodně,“ přiznává slávistický gólman, jehož sérii možná překvapivě v domácím utkání (1:3) zastavil příbramský Michal Škoda.

Kometa si poradila s Plzní, Gulašova rekordní střelecká série skončila - iDnes - Sport (19. října 2019 22:44)
Deset zápasů se vstřeleným gólem. Na této hodnotě se zastavila rekordní série útočníka Milana Gulaše. Hokejisté Komety Brno dokázali zastavit nejen úspěšného střelce, ale i celý plzeňský tým. Na domácím ledě sice prohrávali 0:1, ovšem třemi zásahy, jež rozprostřeli rovnoměrně do všech třetin, skóre otočili a berou tři body za výhru 3:1. Brňané se zároveň vyšvihli do čela tabulky.

Písecké házenkářky vyhrály drama ve Zlíně a jsou v interlize třetí - iDnes - Sport (19. října 2019 22:28)
Písecké házenkářky vyhrály dramatický zápas 7. kola ve Zlíně a v interligové tabulce se vyšplhaly na třetí místo. Výhra 28:27 je posunula před slávistky, které si stejně jako mistrovský Most předehrál zápas již ve středu.

Slavia - Příbram 3:1, rozpaky jen do přestávky, obrat řídil Souček - iDnes - Sport (19. října 2019 22:07)
Zaspali první poločas, ale v tom druhém fotbalisté Slavie ledabylý výkon napravili. Ve 13. kole první ligy porazili na domácím stadionu Příbram 3:1, když všechny góly vstřelili po přestávce během deseti minut.

Budějovice přehrály Prostějov, Poruba zaváhala ve Frýdku-Místku - iDnes - Sport (19. října 2019 21:36)
Hokejisté Českých Budějovic potvrdili dobrou formu i postavení na čele tabulky. Prostějovu nedovolili jedinou branku, sami jich naopak vstřelili pět. Tříbodové vítězství slaví také Chomutov, Slavia nebo Vsetín. Naopak Poruba nezvládla zápas ve Frýdku-Místku a její náskok na druhém místě tabulky před ostatními soupeři se ztenčil.

Fandové řvali: Dejte mu dýchnout! Alkohol vylučuji, brání se sudí Houdek - iDnes - Sport (19. října 2019 21:09)
„Dejte mu dýchnout!“ skandovali na adresu hlavního rozhodčího Jiřího Houdka olomoučtí fanoušci při utkání první fotbalové ligy s Českými Budějovicemi. Nepozdávaly se jim rozvláčné pohyby muže s píšťalkou po trávníku. Sudí ale odmítl, že by nějaký alkohol požil.

Olomouc otočila zápas se Šelmami a je novým lídrem extraligy - iDnes - Sport (19. října 2019 20:52)
Šlágr volejbalové extraligy vyhrály obhájkyně titulu z Olomouce a po domácí výhře nad brněnskými Šelmami 3:2 jdou do čela tabulky. Hanačky, kterým už chyběla těhotná nahrávačka Šárka Kubínová, přitom prohrávaly 0:2 na sety, ale ve druhé polovině zápasu byly lepším týmem a tie break ovládly jasně 15:9. Brňankám tak připravily v 7. kole první porážku v sezoně.

Sedm minut Vydry, výhry Manchesteru City i Chelsea. Tottenham urval bod - iDnes - Sport (19. října 2019 20:31)
Fotbalisté Manchesteru City v devátém kole anglické Premier League zvítězili nad Crystal Palace 2:0 i díky jubilejnímu 50. zásahu Gabriela Jesuse. Chelsea těsně porazila Newcastle, Tottenhamu se doma proti Watfordu povedlo získat aspoň bod díky trefě Alliho v závěru.

České florbalistky doma porazily Švýcarsko, uspěly po nájezdech - iDnes - Sport (19. října 2019 19:20)
České florbalistky zdolaly ve druhém utkání na pražském turnaji Euro Floorball Tour soupeřky ze Švýcarska 6:5 po samostatných nájezdech a po páteční prohře s Finskem (4:5) poprvé uspěly. Gól a dvě asistence si připsala Denisa Ratajová, za Švýcarsko zaznamenala hattrick Corin Rüttimannová.

Olomouc - Budějovice 1:3, návrat Drobného a opět výhra se třemi góly - iDnes - Sport (19. října 2019 18:58)
Olomoučtí fotbalisté poprvé v ročníku doma prohráli. Nováčkovi z Českých Budějovic podlehli 1:3, dvěma góly se v utkání 13. kola nejvyšší soutěže blýskl Schranz. V dresu hostů nastoupil čtyřicetiletý gólman Drobný, bývalý reprezentant chytal ligu po osmnácti letech.

Sekáč gólem a asistencí podpořil výhru CSKA nad Čeljabinskem - iDnes - Sport (19. října 2019 18:49)
Jiří Sekáč svým pátým gólem z posledních osmi zápasů Kontinentální ligy pomohl hokejistům CSKA Moskva k výhře 3:0 nad Čeljabinskem. Český útočník vstřelil v 51. minutě tečí před brankou druhý gól utkání a pak se ještě asistencí podílel v předposlední minutě na trefě Michaila Grigorenka.

Zlín - Mladá Boleslav 0:2, hosté poprvé v sezoně vyhráli venku - iDnes - Sport (19. října 2019 18:47)
Mladoboleslavští fotbalisté si připisují první vítězství na stadionu soupeře, ve Zlíně slaví díky zásahům Komličenka a Buchy triumf 2:0. Domácím ve 13. kole nejvyšší soutěže nepomohl ani nový trenér Kameník.

Muchová si finále nezahraje, Murray bude o titul bojovat v Antverpách - iDnes - Sport (19. října 2019 18:46)
Karolína Muchová v Moskvě na své třetí finále v sezoně nedosáhla. V semifinále halového turnaje česká tenistka podlehla domácí Anastasii Pavljučenkovové 4:6, 7:6 a 1:6. V Antverpách se o titul utkají dva veteráni: Brit Andy Murray a Stan Wawrinka ze Švýcarska.

Liberec - Jablonec 2:2, po pauze přestřelka, domácí dvakrát vyrovnali - iDnes - Sport (19. října 2019 16:34)
Souboj regionálních rivalů skončil nerozhodně. Jablonečtí fotbalisté přitom v utkání 13. kola první ligy s Libercem dvakrát vedli, domácí Slovan ale pokaždé vyrovnal.

Kornfeil v Japonsku odstartuje z třetí řady, Abraham z šesté - iDnes - Sport (19. října 2019 16:14)
Jakub Kornfeil obsadil v kvalifikaci na motocyklovou Velkou cenu Japonska sedmé místo a na startu sobotního závodu Moto3 bude stát ve třetí řadě. Filip Salač po pátečním pádu do sobotního programu nezasáhl a teprve se rozhodne, zda v neděli absolvuje Grand Prix. Karel Abraham v královské třídě MotoGP vystartuje z 18. místa.

NBA pociťuje ztráty ze sporu s Čínou, potrestat manažera Houstonu odmítá - iDnes - Sport (19. října 2019 15:14)
Napjaté vztahy mezi Čínou a NBA po kontroverzním tweetu Daryla Moreyho, generálního manažera Houston Rockets, mají podle komisionáře basketbalové ligy Adama Silvera citelné finanční důsledky. Avšak nic to nemění na jeho stanovisku, že každý člověk má právo na svobodu vyjadřování. Prohlásil, že čínská strana požadovala Moreyho konec ve funkci, vedení NBA to však jednoznačně odmítlo.

V semifinále MS se střetnou ragbisté Nového Zélandu a Anglie - iDnes - Sport (19. října 2019 14:38)
Ragbisté Nového Zélandu deklasovali na mistrovství světa v Japonsku ve čtvrtfinále 46:14 Irsko a udělali další krok k třetímu titulu za sebou. Soupeřem All Blacks v semifinále bude příští sobotu Anglie, jež v sobotu porazila podobně jednoznačně 40:16 Austrálii.

Fotbalové Slovácko čeká série zápasů s týmy zespodu - iDnes - Sport (19. října 2019 14:17)
Na šestém místě tabulky prožili reprezentační přestávku fotbalisté Slovácka. A než přijde za měsíc další pauza, můžou příjemnou pozici ještě vylepšit. Všichni čtyři nejbližší soupeři jsou na tom totiž v ligovém pořadí hůře. Slovácké hráče čeká nejprve nedělní duel na hřišti dvanácté Karviné, pak doma přivítají poslední Opavu, pak vyrazí za jedenáctými Bohemians a třináctými Budějovicemi.

Impuls přišel v pravý čas, hodnotí změnu trenéra zlínský Buchta - iDnes - Sport (19. října 2019 14:07)
Když před jarním play off povýšil Jan Kameník z pozice asistenta na hlavního trenéra místo odvolaného Romana Pivarníka, porazili fotbalisté Zlína doma Olomouc. Obránce Fastavu Petr Buchta věří, že stejný efekt přinese Kameníkův nástup také v dnešním duelu proti Mladé Boleslavi.

Nejtěžší utkání ze všech, říká pardubický asistent o Olomoucku - iDnes - Sport (19. října 2019 13:56)
Vyjma prvního venkovního utkání s Nymburkem (52:88) mají basketbalisté Pardubic vcelku přívětivý vstup do sezony. Rozhodně ne kvůli kvalitě soupeřů, ale z důvodu losu. Dnes večer bude Beksa hrát již třetí domácí duel v řadě. Od 17.30 se ji na Dašické pokusí zastavit loňský finalista z Prostějova BK Olomoucko.