Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.

Zprávy ze sportu

Zobrazeny zprávy 1 až 20 z celkem 342 zpráv
Následující

Další komplikace pro národní tým, v Turecku se zranil Novák - iDnes - Sport (6. října 2019 23:21)
Filip Novák nedohrál kvůli zranění nedělní zápas 7. kola turecké fotbalové ligy mezi Trabzonsporem a Rizesporem. Reprezentační obránce je v nominaci na páteční kvalifikační utkání o postup na mistrovství Evropy proti Anglii, nad jeho účastí nyní visí otazník.

Basketbalistky USK porazily v lize Hradec Králové o 40 bodů - iDnes - Sport (6. října 2019 23:18)
Basketbalistky USK Praha uspěly i ve třetím zápase v nové ligové sezoně. V duelu dosud neporažených celků úřadující šampionky deklasovaly obhájkyně bronzu z Hradce Králové 102:62 a zaznamenaly druhou stovku v ročníku.

Brankář Vaclík dostal od Barcelony čtyři góly, Atlético neskórovalo - iDnes - Sport (6. října 2019 23:11)
Český brankář Tomáš Vaclík inkasoval v 8. kole španělské fotbalové ligy čtyři góly od obhájce titulu Barcelony a Sevilla prohrála na Camp Nou 0:4. Nejbližší soupeř pražské Slavie v základní skupině Ligy mistrů rozhodl o své výhře v rozmezí osmi minut prvního poločasu.

Paříž zvládla boj o vedoucí příčku, nastřílela Angers čtyři góly - iDnes - Sport (6. října 2019 23:07)
Přesvědčivé vítězství si v 9. kole francouzské ligy připsali fotbalisté Paříž St. Germain, kteří v duelu prvního z druhým porazili Angers 4:0 a upevnili si vedoucí pozici. Jako by ani nebylo poznat, že domácí nastoupili bez Kyliana Mbappého či Edinsona Cavaniho.

Krejčí dal za Boloňu první gól v sezoně, Juventus porazil Inter - iDnes - Sport (6. října 2019 23:05)
Fotbalisté Interu Milán v italské lize poprvé v sezoně ztratili body. V přímém souboji o první místo podlehli v 7. kole doma mistrovskému Juventusu 1:2. Český reprezentant Ladislav Krejčí z Boloni skóroval při remíze 2:2 s Laziem Řím. Fiorentina vyhrála potřetí za sebou, tentokrát si poradila 1:0 s Udine. Záložník Antonín Barák se dostal do hry v 78. minutě za nepříznivého stavu a porážce hostů už nezabránil.

Házenkářky Mostu vstoupily do Ligy mistryň výhrou v Lublani - iDnes - Sport (6. října 2019 23:00)
Házenkářky Mostu zvítězily ve svém prvním utkání v Lize mistryň na půdě slovinského týmu Krim Mercator 31:29 . Baník podržela 15 zákroky brankářka Müllnerová.

Pohodlný náskok? Ne, tohle se dá ztratit hned, upozorňuje Souček - iDnes - Sport (6. října 2019 22:41)
Na konci prvního poločasu a na začátku druhého měl po rohových kopech dvakrát gól na hlavě, ale brankář Hrubý mu jeho vydařené pokusy vždy bravurně zneškodnil. Kapitán fotbalistů Slavie Praha Tomáš Souček ovšem přece jen otevřel skóre v 70. minutě, kdy pohotově poslal Hrubým vyražený míč z úhlu od tyče do sítě. Ukončil tak dlouhé marné dobývání brány domácího Jablonce a položil základ ke konečné výhře svého týmu 2:0, kterou v posledním utkání 12. kola Fortuna ligy vzápětí podtrhl brankou Olayinka.

Zlín deklasoval Kometu, padly Kladno i Hradec. Liberec jde do čela - iDnes - Sport (6. října 2019 21:53)
Na nedělní 8. kolo hokejové Tipsport extraligy nebudou v dobrém vzpomínat příznivci brněnské Komety, která doma podlehla Zlínu nečekaně vysoko 0:7. Třinec ztratil doma s Karlovými Vary bod po vítězství 4:3 v prodloužení. Na první místo tak jde Liberec, který přehrál Olomouc 2:0. Jágrovo Kladno podlehlo v Pardubicích těsně 2:3.

Slavia odskočila Plzni, která prohrála. Čtyřgólové výhry Sparty a Baníku - iDnes - Sport (6. října 2019 21:34)
Náskok mistrovské Slavie se po 12. kole Fortuna ligy navýšil na šest bodů, druhá Plzeň totiž zaváhala a prohrála 1:2 v Mladé Boleslavi. Dařilo se Spartě i Baníku, shodně zaznamenali vítězství 4:0. Zato Zlín a Bohemians pokračují v trápení. Fotbalisty teď čeká reprezentační přestávka.

Jablonec - Slavia 0:2, hosté rozhodli po půli, ligu vedou o šest bodů - iDnes - Sport (6. října 2019 21:31)
Slávističtí fotbalisté si před reprezentační přestávkou vytvořili na prvním místě tabulky šestibodový náskok před druhou Plzní. Ve 12. kole využili jejího zaváhání v Mladé Boleslavi a sami zvládli zápas v Jablonci, kde po trefách Součka a Olayinky zvítězili 2:0.

Mrzí mě, že nemám medaili. Dneska byla fakt nízko, litoval Vadlejch - iDnes - Sport (6. října 2019 21:22)
Toužil po medaili. Toužil obhájit stříbro z Londýna a pro českou výpravu získat aspoň jeden cenný kov. Jenže ve zvláštní oštěpařské soutěži, která se na světovém šampionátu v Dauhá odehrávala, ani Jakub Vadlejch neukázal, čeho je schopný. „Všichni jsme házeli o pět metrů míň. Nevím, čím to bylo,“ hodnotil český oštěpař. Na světovém šampionátu skončil pátý.

Kometa se ztrapnila na vlastním ledě. Zlobu lidí beru, říká kapitán Zaťovič - iDnes - Sport (6. října 2019 21:16)
V tomhle zápase se Kometě nedařilo prostě nic. Brněnští hokejisté měli navázat na slibnou formu z posledních utkání, místo toho však doma schytali výprask od jindy nejistého Zlína 0:7. A zatímco se hráči Komety na ledě trápili, fanoušci k nim občas skandovali ne zcela slušné vzkazy. „Mají na to právo, nepředvedli jsme jim nic,“ sypal si popel na hlavu kapitán Martin Zaťovič.

Basketbalistky Žabin vyhrály doma úvodní turnaj EWBL - iDnes - Sport (6. října 2019 21:15)
Basketbalistky Žabin vstoupily vítězně do evropské ligy žen EWBL. V domácí hale zvládly všechny tři zápasy a po dvou ligových nezdarech si připsaly první výhry v sezoně.

10. DEN MS: Čeští atleti bez medaile. Oštěpař Vadlejch končí pátý - iDnes - Sport (6. října 2019 21:11)
Mistrovství světa atletů v katarském Dauhá skončilo. Česká výprava se poprvé od roku 1991 vrací bez medaile. Oštěpař Jakub Vadlejch dosáhl ve finále na páté místo. Hodnocení států ovládli reprezentanti USA.

Dukla a Karviná jdou ve Vyzývacím poháru dál po dvou výhrách - iDnes - Sport (6. října 2019 21:10)
Házenkáři pražské Dukly a Karviné plně využili výhody domácího prostředí a postoupili z 2. kola Vyzývacího poháru do další fáze. Pražané vyřadili po dvou vítězstvích kosovský tým Kastriati, Slezané uspěli v duelech proti izraelskému Cholonu.

Gólman Koubek chyboval a pětkrát inkasoval, Brémy uhrály remízu - iDnes - Sport (6. října 2019 20:26)
Fotbalisté Mönchengladbachu porazili v 7. kole německé ligy doma 5:1 Augsburg a dostali se do čela tabulky. Brankář Tomáš Koubek inkasoval třikrát už v úvodní čtvrthodině. Celé utkání v dresu poraženého týmu odehrál i záložník Jan Morávek. Čeští hráči Jiří Pavlenka a Theodor Gebre Selassie přispěli k remíze Brém 2:2 na půdě Frankfurtu.

Házenkářky Olomouce vyhrály bitvu se Slavií, Poruba padla v Šaľe - iDnes - Sport (6. října 2019 19:54)
Házenkářky Olomouce zdolaly v 5. kole interligy v dramatické bitvě pražskou Slavii těsně 26:25. Poruba padla na půdě Šaľy 19:24, naopak Písek si odvezl výhru 31:20 z Hlohovce.

Manchesterská pohroma. City nestačili na Wolves, padli také United - iDnes - Sport (6. října 2019 19:41)
Obhájce titulu Manchester City prohrál v 8. kole anglické fotbalové ligy překvapivě doma s Wolverhamptonem 0:2, oba góly dal v závěru utkání Adama Traoré. Chelsea zvítězila v Southamptonu 4:1 a uspěl také její londýnský rival Arsenal, který si poradil 1:0 s Bournemouthem. Manchester United podlehl Newcastlu.

Vitásek a Tomáš Zohorna zařídili třetí výhru Chabarovsku za sebou - iDnes - Sport (6. října 2019 19:40)
Čeští hokejisté Ondřej Vitásek a Tomáš Zohorna v KHL přispěli góly k výhře Chabarovsku 2:1 v Soči. Amur po úvodní sérii devíti porážek vyhrál čtvrtý z pěti zápasů a plně bodoval potřetí za sebou.

Květoň je zpátky v extralize. V Třinci mi bylo vždycky dobře, libuje si - iDnes - Sport (6. října 2019 19:36)
Hokejový útočník David Květoň je zpátky v extralize. Po pěti letech se novojičínský odchovanec vrátil do klubu, s nímž v roce 2011 získal titul. Do nedělního utkání s Karlovými Vary, který Oceláři doma vyhráli 4:3 v prodloužení, naskočil poté, co v sobotu odehrál s Frýdkem-Místkem prvoligové střetnutí v Praze se Slavií.