Přehled zpráv ze světa mobilních komunikací pro 26.října - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZprávy ze světa mobilních komunikací - Mobil.cz

Zobrazeno 7 zpráv  

Foťák, který by se za nehet vešel. Doslova. OmniVision je v Guinnessovce s nejmenším senzorem na světě (26. října 2019 18:00)
Společnost OmniVision je novým držitelem Guinnessova světového rekordu pro nejmenší komerčně dostupný fotosenzor. Toto zařízení má rozměry 0,65 × 0,65 mm a bude se využívat v lékařství. Na úvodním obrázku je senzor srovnán se zrnkem pepře. Jeho využití směřuje spíše ke sledování anatomie ...

Tohle jen tak někdo nemá. V zádech limitovaného iPhonu jsou hmatatelné vzpomínky na The Beatles (26. října 2019 15:00)
Ruský Caviar chrlí jednu limitovanou edici iPhonu za druhou. Osobně považuji za nejzdařilejší a nejvkusnější níže odkazovanou Superior Jobs, ale ani zdaleka není nejdražší. Edice věnovaná skupině The Beatles nese v zádech kousky oblečení všech čtyř členů: Johna Lennona, Paula McCartneyho, George ...

Náklady na 5G jsou vysoké a konkurence při zavádění ostrá, tvrdí Nokia (26. října 2019 14:40)
Operátoři se podle generálního ředitele Nokie Rajeeva Suriho zdráhají při uzavírání smluv na 5G platit vyšší ceny. Právě ostrá konkurence při zavádění nové technologie je jedním z důvodů, proč finský dodavatel zařízení pro telekomunikační sítě vykázal nižší zisk a výrazně zhoršil výhled na další období.

Chcete řídit letový provoz „na Havlovi“? Hra World of Airports slibuje dokonalý model pražského letiště (26. října 2019 12:00)
World of Airports (zdarma pro Android a iOS) vychází z původního titulu AirportPRG (Android, iOS) z roku 2017, ve kterém jste se ocitli na ruzyňském letišti ve třicátých a čtyřicátých letech 20. století. Novinka, která je od stejných českých vývojářů z Haug.land, však přesune hráče do současnosti ...

Huawei mění plán B. Náhrada za Android jen tak nebude (26. října 2019 09:00)
Šéf mobilní divize společnosti Huawei Richard Yu už v srpnu sdělil, že jeho firma je okamžitě schopna přejít na systém Harmony OS pro smartphony, když se situace s americkou administrativou rychle nevyřeší. Nyní to vypadá, že Huawei vlastní systém pro smartphony jen tak do světa nepustí.

Rozkládací mobil za 2 500 Kč není smartphone. Ovšem je velmi povedený (26. října 2019 00:36)
Rozevírací telefony, takzvaná véčka, bývala kdysi populární. Dnes jsou v podstatě minulostí, možná je však čeká velký návrat s příchodem ohebných displejů. Jenže než, či zda vůbec se tak stane, je tato konstrukce vyhrazená jen několika telefonům na trhu. Jedním z mála je nová Nokia 2720 Flip.

Instax Mini Link chrlí obrázky jako Polaroid. Tady si ale můžete vybrat, kterou fotku vytisknete (26. října 2019 00:00)
Za mobilní tiskárnou Instax stojí výrobce stejnojmenných foťáků Fujifilm, které vám hned po stisknutí spouště vyplivnou obrázek. Stačí minutu počkat, až se na něm ustálí barvy. Výhodou tiskárničky je ten prostý fakt, že si můžete předem na displeji mobilu vybrat, který obrázek vytisknete. Už v ...

Zprávy

Zprávy podle dní

<<       >>
 T PoÚtStČtSoNe
40  123456
41 78910111213
42 14151617181920
43 21222324252627
44 28293031   

Vyhledávání

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]