Přehled zpráv z kultury pro 3.listopadu - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZprávy z kultury

Zobrazeno 9 zpráv  

Skupina Slza: Snažíme se překonávat vlastní minulost (3. listopadu 2017 16:13)
Po vydání debutového alba Katarze se před dvěma lety stala Slza plnohodnotnou součástí české popové scény. Příjemnými písničkami oslovila především mladé publikum, absolvovala řadu koncertů a stala se objevem roku a hvězdou internetu v anketě Český slavík v roce 2015. Nyní vydává druhé album Holomráz. Zpěvák Petr Lexa a kytarista Lukáš Bundil tvrdí, že v každé z deseti písní na novince se odráží skutečnost, že každý člověk v životě zažívá i nepříjemné chvíle. Důležité je však nenechat se jimi pohltit, naplno si užívat okamžiky štěstí a čerpat z nich.

Baobab roztančený i nostalgický. Africká klasika v Praze (3. listopadu 2017 15:33)
V pondělí 6. listopadu zazní v pražském Paláci Akropolis melancholické afro-kubánské melodie legendárního Orchestru Baobab. Slavná kapela ze sedmdesátých let již jednou zanikla, ale rostoucí zájem v Evropě povolal klasiky zpět.

RECENZE: František Černý si udělal radost a přenesl ji na druhé (3. listopadu 2017 14:32)
K šedesátým narozeninám, které oslavil v neděli 29. října, si nadělil zpěvák a kytarista František Černý sólové album. Pojmenoval ho Franta 2017 a k jeho realizaci použil většinou písničky, jež sám napsal, pak hrál na mejdanech, nicméně jeho rodná kapela Čechomor je do repertoáru nepotřebovala. Přitom v nich chuť jejího soundu je.

Český film vypráví o muži posedlém sportem a ženě toužící po dítěti (3. listopadu 2017 12:33)
Režisér Adam Sedlák dokončil svůj celovečerní debut Domestik. Psychologický snímek o obsesích dnešních lidí označuje za „civilizační horror“. Do kin by měl jít příští rok.

Kapela Tichá dohoda: Jakákoli reakce je lepší než žádná (3. listopadu 2017 12:33)
Socha svobody s kytarou v ruce zdobí titulní stranu obalu nového alba skupiny Tichá dohoda nazvaného Hlasitá revoluce. Kapela na něm čerpá ze zvuku hudebních legend šedesátých až devadesátých let. Je to její šestá řadová deska, jež vychází devatenáct let po předešlé Válcovně vkusu s.r.o.

GLOSA: Z rokenrolu se neodchází… (3. listopadu 2017 11:32)
Zpěvák a baskytarista slovenské kapely Elán Jožo Ráž ohlásil svůj poslední koncert na konec příštího roku. Pak prý z kapely odejde s tím, že se možná občas na nějaké vystoupení vrátí. Tenhle muž ohlašoval poslední turné Elánu a svůj odchod ze scény již několikrát. Dosud se však vždy vracel. A vrátí se i příště.

Karta se obrátila. Režisér X-Menů žaluje ženu, která ho obvinila ze znásilnění (3. listopadu 2017 10:33)
Vlna obviňování slavných umělců ze sexuálního obtěžování nebo znásilnění - většinou bez důkazů - nabrala nový směr. Naposledy tvrdila neznámá Melanie Kohlerová na sociální síti, že ji před 12 lety znásilnil slavný režisér Brett Ratner. Nenásledovala omluva, ale žaloba za pomluvu.

Loutkářské hnízdo posedmadvacáté (3. listopadu 2017 09:33)
Pražské Divadlo Minor se 3. až 5. listopadu stane dějištěm 27. ročníku přehlídky loutkového divadla pro děti i dospělé Přelet nad loutkářským hnízdem.

Nové knihy: Tomáš Holý, Saudek, Mankell, Belmondo i Manson (3. listopadu 2017 07:33)
Pestrý výběr titulů, z nichž jsou mnohé životopisné. České i světové hvězdy filmu, hudby, fotbalu. Detektivky i romány plné tajemství.

Zprávy

Zprávy podle dní

<<       >>
 T PoÚtStČtSoNe
44   12345
45 6789101112
46 13141516171819
47 20212223242526
48 27282930   

Vyhledávání

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]