Přehled zpráv z kultury pro 29.listopadu - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZprávy z kultury

Zobrazeno 9 zpráv  

Michal David se připojil ke Kabátu, vrátil slavíka (29. listopadu 2017 16:33)
Michal David se připojil ke skupině Kabát a vrátil ocenění Stříbrný slavík. Udělal to kvůli tomu, že organizátoři ankety odebrali hlasy skupině Ortel.

Agentura zveřejnila počty hlasů, Ortel by Slavíka vyhrál (29. listopadu 2017 16:33)
Poté, co se Michal David připojil ke skupině Kabát a ve středu oznámil, že vrací svého Stříbrného slavíka, kterého získal v kategorii zpěváků, zveřejnila pořádající agentura Musica Bohemica výsledky tak, jak byly před odečtením hlasů skupině Ortel a zpěváku Tomáši Ortelovi. Podle nich mezi kapelami vyhrál Ortel a Tomáš Ortel byl mezi zpěváky druhý.

Sedmilhářky s Kidmanovou se na jaře vrátí. Zkazí to, mračí se fanoušci (29. listopadu 2017 15:33)
Společnost HBO se rozhodla, že natáčet druhou řadu velmi oceňované minisérie Sedmilhářky má smysl a začne už na jaře 2018. Jenže příběh natočený podle románu měl přirozený konec. I režisér Jean-Marc Vallée nedávno tvrdil, že to nemůže mít pokračování, protože by tím příběh zkazili.

Pohádkový vánoční příběh točili v Karlových Varech. Jsou nadýchané, říká režisér (29. listopadu 2017 14:32)
Pohádkově stylizované Karlovy Vary se staly dějištěm rodinného vánočního filmu Přání k mání. Natočil ho Vít Karas a zahráli si v něm Martin Myšička, Jitka Čvančarová, Milan Šteindler či Vítězslav Jandák.

Strážmistr z Doktora Martina bude mít vlastní seriál (29. listopadu 2017 12:33)
Česká televize začala natáčet volné pokračování úspěšného seriálu Doktor Martin, který adaptovala podle britského originálu Doc Martin, jehož licenční verze vznikly už v několika evropských zemích.

Zpěvák Jan Smigmator: S rodinou Sinatry jsme ve spojení (29. listopadu 2017 10:33)
Koncertní show Sinatrology nabídne v neděli ve Velkém sále Lucerny v Praze hned dvakrát sinatrovské hity v původních i nových aranžích. Ke slyšení budou také písně Deana Martina a Sammyho Davise Jr. či do swingového kabátu převlečené skladby Ewy Farné. Hlavní postavou programu bude zpěvák a duchovní otec akce Jan Smigmator.

Kabát ukončil halové turné ve vyprodané O2 areně. A trhl rekord (29. listopadu 2017 10:33)
Kabát Turné 2017, tak se jmenovala série koncertů, kterou uzavřel v úterý v pražské O2 areně devatenáctý v pořadí. Skupina Kabát před jeho začátkem vrátila cenu Český slavík s tím, že si počká na to, až pořadatelé ankety vyjasní, proč odečetli skupině Ortel body z hlasování. Na pódiu potom připustila pouze poctivou rockovou smršť.

Mackovo pokračování Saturnina je jirotkovské (29. listopadu 2017 08:32)
Podobně jako noví autoři oživili příběhy Hercula Poirota či Jamese Bonda, došlo i na legendárního Saturnina Zdeňka Jirotky. Po pětasedmdesáti letech vychází jeho pokračování s názvem Saturnin se vrací, za nímž stojí bývalý politik a překladatel Miroslav Macek.

Nová alba: Björk, Loreen i Noel Gallagher s kapelou (29. listopadu 2017 07:33)
V posledním listopadovém týdnu se s novou deskou přihlásila vždy očekávaná islandská zpěvačka Björk. Nové písně v jednom balíčku poslali na trhu i švédská zpěvačka Loreen a kapela Noel Gallagher’s High Flying Birds.

Zprávy

Zprávy podle dní

<<       >>
 T PoÚtStČtSoNe
44   12345
45 6789101112
46 13141516171819
47 20212223242526
48 27282930   

Vyhledávání

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]