Přehled zpráv z kultury pro 28.listopadu - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZprávy z kultury

Zobrazeno 12 zpráv  

Skupina Kabát vrací Českého slavíka (28. listopadu 2017 19:33)
Skupina Kabát se rozhodla vrátit agentuře Musica Bohemica Českého Slavíka, kterého získala v sobotu za vítězství v kategorii skupin v Hudebním divadle Karlín v Praze. Podle ní je vysvětlení agentury k odečtu bodů skupiny Ortel a Tomáši Ortelovi nedostatečné. Až se vše uspokojivě vystvětlí a bude jasné, kdo skutečně zvítětzil cenu si případně převezme zpět.

Organizátor Slavíka brání zásah do hlasování: Každá anketa má pravidla a tady byla porušena (28. listopadu 2017 17:32)
Agentura Musica Bohemica, organizátor ankety popularity Český slavík, podala v úterý odpoledne vysvětlení k tomu, proč se rozhodla nezapočítat hlasy pro skupinu Ortel a zpěváka Tomáše Ortela v letošním hlasování. Zopakovala argument, že masové hlasování organizované na Facebooku porušuje pravidla. Vysvětlení zaslala i skupině Kabát, která jej žádala.

Milan Lasica se podrobil náročné operaci (28. listopadu 2017 16:33)
Slovenský herec Milan Lasica (77) se podrobil náročné operaci. Bez dalších podrobností to v úterý napsal slovenský server pluska.sk.

Karlovarské minerální vody hrozí kvůli hlasům pro Ortel ukončením spolupráce s Českým slavíkem (28. listopadu 2017 15:33)
Podle sponzora ankety Český slavík, společnosti Karlovarské minerální vody (KMV), byl postup organizátorů v posledním ročníku netransparentní. Pořádající agentura Musica Bohemica letos nezapočítala všechny hlasy kapele Ortel. Firma, jejíž značka Mattoni je obsažena i v oficiálním názvu ankety, proto hrozí odchodem ze soutěže.

RECENZE: Konečně dobrý český film. Od Krobota (28. listopadu 2017 15:33)
Miroslav Krobot s Lubomírem Smékalem sepsali a Krobot sám režíroval hořkou komedii ze současnosti Kvarteto. Lehce stylizovaný, přesto realistický příběh o tom, že i když se život moc nedaří, naděje ještě úplně neumřela.

Jay-Z, Lamar či Bruno Mars dominují nominacím na Grammy (28. listopadu 2017 15:33)
Nominace na nejslavnější hudební ceny světa jsou venku. Letos se nejvíc dařilo raperovi Jay-Z (osm nominací). Silnými soupeři budou i Bruno Mars (šest nominací) a Kendrick Lamar (sedm nominací).

Karlovarské minerální vody kvůli hlasům pro Ortel hrozí ukončením spolupráce s Českým slavíkem (28. listopadu 2017 14:33)
Podle sponzora ankety Český slavík, společnosti Karlovarské minerální vody (KMV), byl postup organizátorů v posledním ročníku netransparentní. Pořádající agentura Musica Bohemica letos nezapočítala všechny hlasy kapele Ortel. Firma, jejíž značka Mattoni je obsažena i v oficiálním názvu ankety, proto hrozí odchodem ze soutěže.

Norbi Kovács hraje i fotí blues (28. listopadu 2017 11:32)
V Komorním sále kolínského Městského společenského domu vystavuje do 31. prosince černobílé fotografie kytarista Norbi Kovács. Téměř tři desítky snímků ukazují hudebníka, který působí například v souboru Ivan Hlas Trio, coby vnímavého pozorovatele a obrazového glosátora okolního světa.

Markovi Ztracenému přišel pogratulovat i Karel Gott (28. listopadu 2017 10:33)
Zpěvák Marek Ztracený oslavil v pondělí koncertem v pražském Foru Karlín deset let na hudební scéně. Kromě diváků, kteří sál zcela zaplnili, mu přišel pogratulovat i Karel Gott. Druhým hostem byla zpěvačka Marta Jandová.

RECENZE: Telgemierová vypráví o sesterské lásce (28. listopadu 2017 09:32)
Americké autorce dětských komiksů Raině Telgemierové vyšla v českém překladu čtvrtá kniha Duchové a je tou nejzdařilejší. Přibližuje příběh dvou sester, které v novém městě zažijí svátek duchů, a vypráví o tom, kterak se rodina a dětská hrdinka vyrovnávají s nevyléčitelnou nemocí mladší sestry. Za knihu autorka získala komiksového Oscara – Cenu Willa Eisnera.

Největším kouzlem je kamarádství a rodina, říká Martin Myšička z filmu Přání k mání (28. listopadu 2017 09:32)
Herec Martin Myšička hraje kouzelníka a tátu hlavního hrdiny v novém rodinném filmu Přání k mání. Fungující rodina a kamarádství jsou podle něj největším kouzlem.

Nová DVD: Maudie a Baby Driver (28. listopadu 2017 07:32)
Tento týden vycházejí pouze dvě novinky. Maudie je životopisný portrét umělkyně a o mladém řidiči zločinců je film Baby Driver.

Zprávy

Zprávy podle dní

<<       >>
 T PoÚtStČtSoNe
44   12345
45 6789101112
46 13141516171819
47 20212223242526
48 27282930   

Vyhledávání

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]