Přehled zpráv z kultury pro 24.listopadu - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZprávy z kultury

Zobrazeno 10 zpráv  

Wohnout: Akustické nástroje spojíme s elektrickými (24. listopadu 2017 17:32)
Skupina Wohnout je od začátku listopadu na divadelním akustickém turné. V upravených unplugged verzích na něm prezentuje své nejzásadnější písničky, přičemž scéna svým pojetím evokuje táborákovou atmosféru. Hostem celé série je houslista Vojta Lavička.

Poslední deska soulové legendy Sharon Jonesové (24. listopadu 2017 16:33)
Posmrtně vychází Soul of a Woman, poslední deska vynikající osobité funkové a soulové zpěvačky, jejíž kariéra nepřipomíná nic, co se běžně v pop music odehrává. Nebyla ani mladá, ani krásná, když prorazila. Přesto jí několik let hudební svět ležel u nohou.

Adam Mišík natočil klip i se svou přítelkyní (24. listopadu 2017 15:33)
Zpěvák Adam Mišík představuje singl a videoklip Slowmo. Otevírá tak novou kapitolu své kariéry. Do videoklipu navíc přizval svoji přítelkyni – modelku Dianu Kratochvílovou.

Terminátora 6 natočí s Arniem, původní Sarah Connorovou a mladou Mexičankou (24. listopadu 2017 14:33)
Fanoušci Terminátora po útrapách s posledním dílem prožívají náhlý záchvat štěstí, neboť podle zahraničních webů bude nostalgii učiněno za dost a v Terminátorovi 6 budou Arnold Schwarzenegger i skutečná Sarah Connorová z 80. let (Linda Hamiltonová). A navíc jedna mladá Mexičanka.

RECENZE: Maškary, kelímky ani pieta Maryše nepomohly (24. listopadu 2017 14:33)
Jedenáctá inscenace Maryši bratří Mrštíků od premiéry v roce 1894 se od čtvrtka 23. listopadu hraje na scéně pražského Národního divadla v režii hostujícího Jana Mikuláška.

Přijedou chrabří bojovníci. Filmasia se zaměří na Hongkong a Koreu (24. listopadu 2017 12:33)
Festival asijských filmů začíná už 6. prosince v pražských kinech Lucerna či Ponrepo. Mimo jiné bude oslavou hongkongské kinematografie, do Prahy proto míří režiséři Derek Kwok a Clement Cheng, kteří přivezou snímek Chrabří bojovníci i představitele hlavní role Teddyho Robina.

HBO spustila druhou řadu seriálu Až po uši (24. listopadu 2017 10:33)
Po třech letech se na obrazovku HBO vrátili hrdinové komediálního seriálu režiséra Jana Hřebejka Až po uši, který vznikl volně podle izraelské předlohy When Shall We Kiss, odehrává se v centru dnešní Prahy a řeší citové trable střední třídy ve středním věku. Nynější pokračování však scenáristky Tereza Dusová a Iva Klestilová už rozvíjejí jako vlastní příběh.

Prosincová výstava fotografií zavede návštěvníky do oblak (24. listopadu 2017 09:33)
Není mnoho lidí v České republice, kteří vědí lépe, jak vypadá svět ze vzduchu. Pražská výstava 120 velkoformátových fotografií v první polovině prosince přiblíží lidem krásy čtyř kontinentů ze „vzdušného” pohledu. Chybět nebudou ani přednášky a besedy se známými osobnostmi včetně známé osobnosti současného letectví Martina Šonky.

John Medeski: Hudba je jen jedna (24. listopadu 2017 08:32)
Na festivalu Jazz Fest v americkém New Orleansu dochází k jedinečným hudebním setkáním, která jinde neuslyšíte. Pokud si ovšem muzikanti padnou do oka a z jam session vznikne regulérní kapela, atmosféra Louisiany se může přenést i do České republiky. Po jednom večeru v roce 2015 spolu takto skupinu založili klávesista John Medeski, suzafonista Kirk Joseph, soul-jazzový kytarista Will Bernard a bubeník Julian Addison. Formace John Medeski’s Mad Skillet v listopadu dvakrát vystoupila v České republice.

Nové knihy: Énard, Krejčí, Novotný, Macháček i Hillenburg (24. listopadu 2017 07:32)
Pestrá směs románů ze současnosti i z doby Jindřicha VIII. Antologie české povídky s tématem holocaustu. Důkladný rozbor geopolitických zájmů Ruska. Portrét Gustáva Husáka. Lyrické básně, audiokniha i komiks.

Zprávy

Zprávy podle dní

<<       >>
 T PoÚtStČtSoNe
44   12345
45 6789101112
46 13141516171819
47 20212223242526
48 27282930   

Vyhledávání

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]