Přehled zpráv z kultury pro 13.listopadu - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZprávy z kultury

Zobrazeno 11 zpráv  

ŽEBŘÍČEK: Vražda v Orient expresu a Thor v čele, rekordy však netrhají (13. listopadu 2017 17:03)
Zahraniční snímky ovládly o víkendu žebříček návštěvnosti domácích kin. Vražda v Orient expresu měla nepatrně víc diváků než Thor: Ragnarok.

Divadelní noc i festival německého jazyka (13. listopadu 2017 17:03)
Divadelní události třetího listopadového týdne se soustředí až k prodlouženému víkendu. V sobotu 18. listopadu se uskuteční celorepubliková akce Noc divadel, která letos slaví pět let své existence.

Zemřel výtvarník Jan Steklík (13. listopadu 2017 16:03)
Ve věku 79 let zemřel v sobotu výtvarník Jan Steklík, člen nonkonformní a recesistické Křížovnické školy čistého humoru bez vtipu. Do této skupiny patřili známí umělci jako třeba Karel Nepraš, Zbyšek Sion, Otakar Slavík či Aleš Lamr nebo i teoretici umění jako Eugen Brikcius nebo Ivan Martin Jirous.

Iron Maiden. Metaloví veteráni 20. června v Praze (13. listopadu 2017 15:03)
Jedna z nejdéle působících metalových kapel Iron Maiden se znovu vrací potěšit své české příznivce. V pražských Letňanech vystoupí na open air koncertě 20. června.

Emma Smetana: Nedovedu si představit neúčast na Festivalu svobody (13. listopadu 2017 14:03)
Zpěvačky Emma Smetana nebo Klára Vytisková se zúčastní pražského Festivalu svobody 17. listopadu. Půjde o velkou oslavu 17. listopadu s mnoha happeningy a koncerty.

Zpěvačka Ewa Farna: Stres jsem potřebovala vybrečet (13. listopadu 2017 14:03)
Celovečerní dokumentární Film Ewa Farna 10: Neznámá známá ukazuje populární českou zpěvačku v několika polohách. Vznikal dva roky a je uzavřením jedné její životní etapy. Promítat se začal v neděli 12. listopadu v Ostravě a dál bude v několika českých kinech. Farna u toho vždy bude osobně. Aktuálně vydala písničku a videoklip Vánoce na míru.

Britský zpěvák James Harries: Smysl svého fungování vidím ve skládání a živých koncertech (13. listopadu 2017 13:03)
V Praze usazený britský zpěvák James Harries odstartuje 13. listopadu v Sušici své středoevropské koncertní turné. Představí se při něm i v Rakousku a na Slovensku a uzavře ho 16. prosince. Současně vydává EP Recorded Live in Bratislava, které je záznamem live sessionu s kapelou v bývalém studiu Slovenské televize. Jeho součástí jsou cédéčko, notové záznamy skladeb, plakát, trsátko i samolepka.

Hádek jako mazaný zločinec, který udělá kariéru detektiva (13. listopadu 2017 12:03)
Úspěšný krimiseriál Policie Modrava vystřídal na Nově další původní titul Dáma a Král a jeho třetí díl získal sledovanost kolem 1,4 miliónu diváků. Je to sice méně než u jeho předchůdce, který končil na současné poměry senzační cifrou kolem dvou miliónů dospělých, ale je to dost jak vzhledem k běžné situaci na televizním trhu, tak k tomu, že seriál vypráví jen další kriminální případy z velkoměsta, jichž je v tomto žánru všude plno.

RECENZE: Mirai udělali kus práce (13. listopadu 2017 11:03)
Frýdecko-místečtí Mirai mohli zprvu vyhlížet jako kapela, které se povedlo pár singlů, tedy dokázala nahrát písničky, jež se prosadily na rozhlasových vlnách. Když pak vyšla skladba Divadlo, jež neměla tak hitový potenciál, nicméně její nálada a aranže nesly náznak autorského dospívání, jako by se vše zastavilo, přitom skupina dozrála.

Milióny dolarů v tahu. Vymazání Kevina Spaceyho z filmu se prodraží (13. listopadu 2017 11:03)
Řádově milióny dolarů bude stát nápad Ridleyho Scotta vymazat herce Kevina Spaceyho z hotového filmu All the Money in the World (Všechny prachy světa) a dosadit do něj Christophera Plummera. Snímek All the Money in the World je hotový včetně PR materiálů a trailerů, ale kvůli obvinění ze sexuálního obtěžování musí Spacey zmizet.

Režisérka Sally Aitkenová: Jděte do kin a udělejte si vlastní názor (13. listopadu 2017 07:02)
V pražských kinech Lucerna a Ponrepo začne 16. listopadu čtvrtý ročník Aussie a Kiwi film festu. Mezi australskými a novozélandskými snímky se během týdenní přehlídky představí i nový dokument David Stratton: Život s filmem, v němž režisérka Sally Aitkenová rekapituluje novodobou australskou kinematografii i život tamního nejslavnějšího filmového kritika.

Zprávy

Zprávy podle dní

<<       >>
 T PoÚtStČtSoNe
44   12345
45 6789101112
46 13141516171819
47 20212223242526
48 27282930   

Vyhledávání

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]