Přehled zpráv z kultury od 5.října do 11.října - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZprávy z kultury

Zobrazeny zprávy 21 až 30 z celkem 30 zpráv  
Předchozí    

Zemřel zpěvák Johnny Nash, proslavil jej reggae hit I Can See Clearly Now (7. října 2020 07:00)
Americký zpěvák Johnny Nash, kterého v 70. letech proslavil hit I Can See Clearly Now, zemřel ve věku 80 let. Uvedla to ve středu agentura Reuters s odvoláním na zpěvákova syna, který o otcově smrti informoval web TMZ a místní televizi v Los Angeles.

Kytarista Eddie Van Halen podlehl rakovině, bylo mu 65 let (6. října 2020 23:06)
Ve věku 65 let zemřel na rakovinu kytarista Eddie Van Halen, spoluzakladatel hardrockové skupiny Van Halen. Americko-nizozemský rocker je považován za jednoho z nejlepších kytaristů. V roce 2011 jej časopis Rolling Stone zvolil sedmým nejlepším kytaristou historie.

Prima bude bavit diváky jejich písničkami (6. října 2020 14:00)
Televize Prima se rozhodla podpořit všechny milovníky a příznivce zpěvu, aby i v následujících týdnech mohly jejich oblíbené písničky zaznít naživo a bez rizika nákazy koronavirem. Iniciativou #jeprimasizpivat podporuje zpívání z bezpečí domova.

Minulý týden vedla u diváků Novy kuchařská show MasterChef (6. října 2020 11:00)
Skupina TV Nova v minulém týdnu souhrnně programem svých stanic v prime time zaujala 36,41 % diváků ve skupině 15-54. Opět potvrdila pozici nejsledovanější televizní skupiny na českém trhu, oznámila Nova v tiskové zprávě. Kromě zpravodajství diváky minulý týden zaujal boj o titul MasterChef Česko.

Dětská pornografie, nebo tvrdá realita? Kočičky na Netflixu pobouřily diváky (6. října 2020 10:57)
Režisérka Maïmouna Doucouré doufala, že její celovečerní debut Kočičky rozvíří diskuzi o tom, jak sociální sítě stojí za předčasnou sexualizací mladých dívek. Stal se však spíše zbraní v rukou politiků a kritiků streamovací služby Netflix, která film celosvětově uvedla 9. září.

PRVNÍ DOJMY: Svatý Václav, metr devadesát, údajný otec Zbraslava (6. října 2020 07:47)
Škoda, že se nová série dokumentárního cyklu Utajené příběhy českých dějin dostává do vysílání Prima Zoom až nyní. Její úterní úvod, Svatý Václav, by totiž skvěle sedl ke státnímu svátku 28. září.

Studentům a učitelům zavřených středních škol pomůže s výukou ČT edu (5. října 2020 15:00)
Kvůli opatřením proti šíření koronaviru zůstala většina středoškoláků doma a přešla na distanční výuku. Česká televize jim i učitelům nabízí na webu ČT edu k volnému využití tisíce krátkých vzdělávacích videí, od biologie po zeměpis. Na jaře, kdy byly školy zavřené, ČT edu pro učení využívalo přes půl milionu uživatelů.

RECENZE: Kriminálky Sáry Saudkové nejsou pro každého, dokazuje Ticho (5. října 2020 13:57)
Hodně syrové, živočišné, někdy až příliš, ale bezesporu smělé a chytře vystavěné i přes pár nevěřícných momentů. Na rovinu, kriminálky Sáry Saudkové nejsou pro každého. Včetně novinky nazvané Ticho.

Byl upřímný, stejně jako neproniknutelný, vzpomíná na Menzela jeho kameraman (5. října 2020 12:00)
Jiří Menzel o něm kdysi prohlásil: „Mám ho rád. S výjimkou týdnů, kdy spolu točíme. Svou pečlivostí uvádí někdy producenty i štáby k zuřivosti. Mě nejvíc!“ Poznali se už na FAMU a Jaromír Šofr pak stál za kamerou skoro všech Menzelových filmů včetně Ostře sledovaných vlaků.

Šéf České televize Petr Dvořák je viceprezidentem Evropské vysílací unie (5. října 2020 12:00)
Generální ředitel České televize Petr Dvořák byl zvolen viceprezidentem Evropské vysílací unie (EBU). Vystřídá ředitelku Francouzské televize Delphine Ernotteovou Cunciovou. Dvořák je v jedenáctičlenném výkonném výboru unie od roku 2014, uvedla televize v tiskové zprávě.

Předchozí    

Zprávy

Zprávy podle dní

<<       >>
 T PoÚtStČtSoNe
40    1234
41 567891011
42 12131415161718
43 19202122232425
44 262728293031 

Vyhledávání

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]