Přehled zpráv z kultury pro 4.října - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZprávy z kultury

Zobrazeno 12 zpráv  

Zemřel karikaturista Vladimír Renčín (4. října 2017 21:33)
Ve věku 75 let zemřel ilustrátor a karikaturista Vladimír Renčín, uvedla to ve středu Česká televize. Jeho kreslené vtipy byly spojeny s Mladým světem, Dikobrazem a dlouhá léta také s deníkem Právo, odkud je přebíraly i Novinky.cz.

Americký kytarista Di Meola připomene v Praze Lennona a McCartneyho (4. října 2017 17:33)
Jeden z nejlepších fusion a jazzových kytaristů Al Di Meola zavítá 1. listopadu do pražského Divadla Hybernia. Vedle nového alba Morocco Fantasia nabídne třeba i své verze známých skladeb Johna Lennona a Paula McCartneyho.

Jára Cimrman má již 50 let své divadlo (4. října 2017 17:33)
Fenomén fiktivního českého génia a všeuměla Járy Cimrmana se zrodil před více než půlstoletím. Vymysleli ho Jiří Šebánek se Zdeňkem Svěrákem a zprvu nezávazná mystifikace kolem něj se časem rozrostla do netušených rozměrů. Poprvé se o něm rozhlasoví posluchači dozvěděli v prosinci 1966 v humoristickém vysílání z nealkoholické vinárny U Pavouka.

Nejhlasitější skladbu na světě připravuje pro Brno bývalý člen Einstürzende Neubauten (4. října 2017 15:32)
Moravský podzim, konkrétně jeho 49. ročník, se letos spojil s Expozicí nové hudby, kterou pořádá Filharmonie Brno. Proto nabídne mnoho mimořádných zážitků, jaké se obvykle v koncertních sálech neobjevují. Jedním je i uvedení nejhlasitější skladby na světě Symfonie sirén.

Brněnská skupina Insania odstartuje v pátek v Praze své turné (4. října 2017 15:32)
Rocková kapela Insania zahájí v pátek 6. října koncertní SPAM Tour. Bude na něm prezentovat své nedávno vydané album Na počátku byl spam, přidá další skladby ze své historie a oslaví při tom třicet let existence. Koncert se uskuteční v pražském Rock Café.

Kate míří do Avatara, Charlize do praštěné komedie (4. října 2017 14:33)
Herečka Kate Winsletová vstoupí do světa Avatara. Po dvaceti letech se tak pracovně setká s režisérem Jamesem Cameronem, kterého zažila jako mladičká hvězdička při natáčení Titaniku.

Portless pokřtili album Back a odhalili svou sílu (4. října 2017 13:32)
Skupina Portless sice vydala své druhé album Back letos na jaře, k jeho křtu se ale dostala až v úterý 3. října v pražském Paláci Akropolis. Sál byl lidmi naplněný a kapela odhalila svou faktickou hudební sílu. Fanoušci reagovali na její set nadšeně.

Aneta Langerová hraje ruskou básnířku (4. října 2017 12:32)
Ve čtvrtek 12. října vstoupí do kin druhý celovečerní hraný film režisérky Marty Novákové (před jedenácti lety debutovala snímkem Marta) s názvem 8 hlav šílenství. Hlavní roli ruské básnířky Anny Barkovové v něm jako svou první hlavní filmovou postavu ztvárnila zpěvačka Aneta Langerová.

Petra Kolečka internetová generace zajímá a zároveň ji nechápe (4. října 2017 11:32)
Komedie Bajkeři režiséra Martina Koppa podle scénáře Petra Kolečka vstoupí do kin již 19. října. Autorem scénáře je jeden z nejúspěšnějších současných tvůrců Petr Kolečko.

Ve filmu o zakladateli Playboye bude hrát Jared Leto (4. října 2017 10:32)
Americký herec a hudebník Jared Leto bude hrát Hugha Hefnera, nedávno zesnulého zakladatele časopisu Playboy. Režie se ujme Brett Ratner.

RECENZE: Helen Fitzgeraldová popsala nejhorší noční můru všech rodičů (4. října 2017 09:32)
Za nenápadným románem Pláč z produkce nakladatelství Kniha Zlín od Helen Fitzgeraldové se skrývá stylem i námětem poměrně sofistikovaný román na pomezí thrilleru a psychologického dramatu. Zpracovává téma nechtěného zabití novorozence matkou.

Nová alba: Hurts, Demi Lovato či Imodium (4. října 2017 07:32)
Britští Hurts a Američanky Demi Lovato a Miley Cyrus vydávají zbrusu nová alba. Slovenský zpěvák Richard Müller přichází s dvojalbem svých nejlepších a nejslavnějších písniček.

Zprávy

Zprávy podle dní

<<       >>
 T PoÚtStČtSoNe
39       1
40 2345678
41 9101112131415
42 16171819202122
43 23242526272829
44 3031     

Vyhledávání

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]