Přehled zpráv z kultury pro 18.září - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama Reklama



Zprávy z kultury

Zobrazeno 9 zpráv  

ŽEBŘÍČEK: Hororové drama To stále vládne českým kinům (18. září 2017 16:26)
Návštěvníci kin mají už podruhé jasno: jedničkou víkendové návštěvnosti pro ně zůstalo hororové drama To. S velkým odstupem skončil druhý film Zdeňka Svěráka Po strništi bos a těsně za ním pak animovaný Hurvínek a kouzelné muzeum.

Kultovní hudební časopis Rolling Stone je na prodej (18. září 2017 15:18)
Časopis Rolling Stone je na prodej. Kontrolní podíl na 50 let staré legendě, která navždy změnila hudební žurnalistiku, nabízí jeho zakladatel Jan Wenner, píše agentura AP.

Avantgardní Sex Mob představí autorskou desku (18. září 2017 14:44)
Sex Mob patří už dvě desetiletí k nejzajímavějším avantgardním newyorským jazzovým souborům. Doposud na sebe poutal pozornost hlavně originálními úpravami známých témat, jako byly motivy z bondovek i rockové hity jako Ruby Tuesday od Rolling Stones nebo About A Girl od Nirvany. Loni ale vydali desku Cultural Capital, která je čistě autorská. Tu představí 26. září na koncertu v pražském Jazz Docku.

RECENZE: Reinhard Kleist zpracoval útěk somálské běžkyně formou komiksu (18. září 2017 14:11)
Německý komiksový tvůrce Reinhard Kleist se ve svém novém grafickém románu Sen o olympiádě vydal po stopách somálské olympijské běžkyně Samii Yusuf Omarové. Zařadil se tak k aktuálnímu proudu literatury, která chce tematizovat migrační krizi, prvně i komiksovou formou.

Marek Ztracený vzpomíná na devadesátá léta s Gottem a Pergnerovou (18. září 2017 12:58)
Zpěvák Marek Ztracený natočil videoklip ke své nové písni Léto 95 s hvězdným obsazením. Na devadesátky s ním vzpomínají zpěváci jako Karel Gott nebo Lucie Bílá i další známé tváře napříč českým šoubyznysem.

Francouzská komedie zakončila torontský festival (18. září 2017 12:24)
O víkendu skončil mezinárodní filmový festival v Torontu. Francouzská komedie Dokud nás svatba nerozdělí, kterou diváci viděli na závěrečném galapředstavení, se díky suverénní režii okamžitě zařadila mezi vrcholy přehlídky.

Krištof Kintera: Jsem povoláním umělec. I když to zní hrozně (18. září 2017 10:42)
Krištof Kintera si pohrál s pražskou Galerií Rudolfinum. S klukovskou fantazií a též pečlivostí ji přetvořil v prostředí, v němž je možné všechno. Návštěvník čelí pyramidě ždímajících praček, klid mu nepřinese rozbitý obří lustr a vedle zadrátovaného muflona nebo louky rozkvetlých květáků ho neuklidní přítomnost podupávajících stromů.

RECENZE: Kryštof slavil na vlně euforie (18. září 2017 09:36)
Skupina Kryštof slavila pětadvacet let své existence dvěma velkými koncerty na Stadionu Evžena Rošického v Praze na Strahově. Na sobotní a nedělní přišlo v součtu 67 856 diváků, přičemž v sobotu se jich sešlo čtyřicet tisíc a bylo vyprodáno. Druhý se konal v předvečer svátku Kryštofa, a možná i kvůli tomu není divu, že se vznášel na vlně euforie.

Ceny Emmy získaly seriály Viceprezidentka a Příběh služebnice (18. září 2017 08:28)
Na vyhlašování prestižních amerických televizních cen v Los Angeles se mohli v noci na pondělí nejvíce radovat tvůrci seriálů Příběh služebnice a Viceprezidentka. První z nich byl oceněn jako nejlepší televizní seriálové drama, druhý je nejlepším komediálním seriálem. Oba seriály získaly ocenění i v dalších kategoriích.

Zprávy

Zprávy podle dní

<<       >>
 T PoÚtStČtSoNe
35     123
36 45678910
37 11121314151617
38 18192021222324
39 252627282930 

Vyhledávání

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]