Přehled zpráv z ekonomiky pro 3.července - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZprávy z ekonomiky

Zobrazeno 6 zpráv  

Merkelová: Plná zaměstnanost v Německu je prioritou CDU/CSU (3. července 2017 17:06)
Plná zaměstnanost do roku 2025 je jedním z ústředních bodů volebního programu německé vládní Křesťanskodemokratické unie (CDU) a její sesterské bavorské Křesťanskosociální unie (CSU). Program v pondělí v Berlíně představila kancléřka Angela Merkelová a bavorský premiér Horst Seehofer. Další prioritou je bezpečnost. Parlamentní volby se v Německu budou konat 24. září.

Přebytek rozpočtu meziročně klesl. Bez evropských peněz je ale stát ve schodku (3. července 2017 15:25)
Přebytek rozpočtu byl na konci června 4,62 miliardy korun. V pondělí o tom informovalo ministerstvo financí. Na konci května byl přitom státní rozpočet ve schodku 18,7 miliardy korun. Meziročně se přebytek smrskl o 36 miliard. Pokud by se ale nepromítly peníze z EU, byl by rozpočet dokonce ve schodku.

Na Zlínsku potvrdili další divočáky nakažené africkým morem. Rusko rozšířilo embargo (3. července 2017 14:16)
Na Zlínsku se našlo již 17 uhynulých divočáků, africký mor prasat byl potvrzen zatím u čtyř zvířat. V pondělí to uvedl mluvčí Státní veterinární správy (SVS) Petr Vorlíček. Takzvaná zamořená oblast, ve které platí mimořádná veterinární opatření, se od pondělka rozšířila na celý okres Zlín. Rusko kvůli výskytu moru rozšířilo embargo na dovoz vepřového z Česka.

Na Zlínsku našli další uhynulé divočáky s africkým morem (3. července 2017 13:40)
Na Zlínsku se našlo již 17 uhynulých divočáků, africký mor prasat byl potvrzen zatím u čtyř zvířat. V pondělí to uvedl mluvčí Státní veterinární správy (SVS) Petr Vorlíček. Takzvaná zamořená oblast, ve které platí mimořádná veterinární opatření, se od pondělka rozšířila na celý okres Zlín. Rusko kvůli výskytu moru rozšířilo embargo na dovoz vepřového z Česka.

CIB se stala majitelem bytů v Písnici, razantně zvedne nájmy (3. července 2017 11:56)
Skupina CIB Group se oficiálně stala majitelem bytových domů v Praze-Písnici. Prostřednictvím své dceřiné společnosti CIB Rent Písnice byla zapsána jako nový majitel v katastru nemovitostí. Více než 700 bytů letos CIB koupila od společnosti ČEZ za zhruba 1,3 miliardy korun. Proti prodeji v uplynulých měsících protestovali nájemníci i radnice.

Lázně Luhačovice opraví kolonádu i halu pramene Vincentka (3. července 2017 10:48)
Opravy za více než sto miliónů korun mají proměnit největší moravské lázně Luhačovice na Zlínsku. Společnost Lázně Luhačovice plánuje velkou obnovu Velké a Malé kolonády i haly v centru Lázeňského náměstí, kam návštěvníci chodí pít nejznámější luhačovický pramen Vincentku. Projekty počítají i s rekonstrukcí v současnosti nevyužívaných slunečních lázní.

Zprávy

Zprávy podle dní

<<       >>
 T PoÚtStČtSoNe
26      12
27 3456789
28 10111213141516
29 17181920212223
30 24252627282930
31 31      

Vyhledávání

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]