Přehled zpráv z domova pro 12.října - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZprávy z domova - iDnes.cz

Zobrazeno 16 zpráv  

Srdce nehasnou jsem musel napsat rychle, říká zpěvák Richard Krajčo (12. října 2019 20:16)
Zpěvák Richard Krajčo je autorem textu poslední písně, kterou letos nazpíval Karel Gott se svojí dcerou Charlottou. „Ivanka i Karel byli docela upřímní. Vlastně mi řekli, že pokud se rozhodnu, že to napíšu, musím pracovat velmi rychle, aby to stihli s Charlottkou nazpívat,“ řekl pro televizi Prima o písni Srdce nehasnou lídr skupiny Kryštof.

Krabičky vítězí nad hospodou, jídlo si z domova nosí každý druhý Čech (12. října 2019 17:24)
Od roku 1989 se nezměnila jen společenská situace, ale také stravovací návyky Čechů. V posledních letech se přitom prosazuje boom krabiček donesených z domova, které nahradily prázdné místo po závodních kantýnách. Nejlevněji lidé obědvají v Karlovarském a Ústeckém kraji.

Karel byl úžasný. Lidé v Újezdu u Svatého Kříže vzpomínali na Gotta (12. října 2019 17:21)
Kamarádi, známí, ale i obdivovatelé a fanoušci se v sobotu dopoledne přišli rozloučit s Karlem Gottem do Újezdu u Svatého Kříže. Zpěvák do malé vesnice na Rokycansku od dětství jezdil. Na pietní akci, která se uskutečnila na návsi u Gottovy lípy, dorazily více než dvě stovky lidí.

Aktivisté v Praze zablokovali magistrálu. Někteří se přilepili k silnici (12. října 2019 17:20)
Aktivisté z hnutí Extinction Rebellion v sobotu zablokovali provoz v centru Prahy u Národního muzea. Několik desítek lidí si lehlo na přechod pro chodce. Blokáda je součástí akce Velká rebelie za život. Někteří aktivisté se k silnici přilepili a policisté je museli odlepovat pomocí ředila.

Traktor, který vezl kapry, se převrátil. Na silnici skončily dvě tuny ryb (12. října 2019 16:31)
V Rakovníku se převrátil traktor, který vezl přes dvě tuny živých kaprů. Ti se po nehodě vysypali po celé šířce komunikace až do vzdálenosti několika desítek metrů.

Teplé počasí vydrží ještě příští týden, postupně se však bude ochlazovat (12. října 2019 15:51)
Podle měsíčního výhledu počasí Českého hydrometeorologického ústavu se ještě příští týden budou teploty pohybovat kolem dvaceti stupňů. V následujících týdnech se bude pozvolna ochlazovat. Místy se může objevit slabý déšť nebo přeháňky.

Jiří Pospíšil byl zvolen předsedou pražské organizace TOP 09 (12. října 2019 15:30)
Europoslanec a předseda TOP 09 Jiří Pospíšil byl na sobotním sněmu strany zvolen předsedou pražské regionální organizace. Hlasovalo pro něj 73 z celkového počtu 99 delegátů. Ve funkci předsedy bude již jen do konce listopadu, kdy se koná volební sněm strany.

Žádný politik nám nevládl tak dlouho, jako Gott zpíval, vzpomínala fanynka (12. října 2019 15:11)
Stovky lidí se v sobotu dopoledne přišly rozloučit na Pražský hrad se zpěvákem Karlem Gottem. Od těch, kteří dorazili zavzpomínat, šlo jasně rozpoznat turisty. Zatímco ti se radostně fotili před katedrálou a živě si vyprávěli historky, druhá část nádvoří truchlila.

Mnozí nahrazují boží soud vlastním soudem, řekl při mši kardinál Duka (12. října 2019 13:37)
Ve svatovítské katedrále proběhla v sobotu zádušní mše za zesnulého zpěváka Karla Gotta. Mši vedl kardinál Dominik Duka. Redakce iDNES.cz přináší přepis projevu, který během mše v katedrále pronesl.

Karle, miluji Tě a nejsem v tom sama, vzkázala do nebe Jiřina Bohdalová (12. října 2019 12:51)
Ve svatovítské katedrále proběhla v sobotu zádušní mše za zesnulého zpěváka Karla Gotta. Proslov na jeho vlastní přání přednesla herečka a Gottova dlouhodobá přítelkyně Jiřina Bohdalová. Redakce iDNES.cz přináší přepis projevu, ve kterém se se zpěvákem rozloučila.

Rakev s Karlem Gottem vyprovodily ze svatého Víta rodina, potlesk a zvon (12. října 2019 12:48)
Stovky hostů z řad umělců, sportovců, politiků a blízkých se rozloučily se zesnulým Karlem Gottem na zádušní mši v katedrále sv. Víta na Pražském hradě. Přišla i vdova a čtyři zpěvákovy dcery. S dojemným proslovem vystoupila Jiřina Bohdalová. Mši sloužil arcibiskup Dominik Duka.

Je to zrůdnost. Padesátník s maturitou lépe hasit nebude, říká rektor UK (12. října 2019 12:00)
Počet vysokoškoláků u nás stále roste. Je to dobře? Jsme chytřejší národ? V některých oborech už v Česku dochází k tomu, že absolventi škol musí dělat jinou práci, než kterou studovali. „Navíc je mnohem méně honorovaná než třeba řemesla,“ říká rektor Univerzity Karlovy Tomáš Zima.

Malostranský zápisník: jak hejtmanský outěžek pomáhá plnit volební sliby ANO (12. října 2019 10:00)
O tom, proč se nám dámy v čele krajů zakulacují, co přimělo Miroslava Macka odložit vařečku, kolik poslanců má mít parlament, další skopičiny introvertního Ramba z Prahy 6 a jak Tomio Okamura hledá třetí pohlaví.

S Gottem se na Žofíně loučilo téměř 50 000 lidí. Dostalo se i na poslední (12. října 2019 00:18)
Na pražském Žofíně lidé dávali poslední sbohem zesnulému zpěvákovi Karlu Gottovi. Rozloučení skončilo deset minut před půlnocí. Se zpěvákem se přišlo rozloučit přibližně 49 tisíc fanoušků. Do Velkého sálu se nakonec dostali všichni zájemci, kteří vystáli frontu.

Ke katedrále se dostanou čtyři tisíce lidí, říká šéf protokolu o Gottově mši (12. října 2019 00:00)
Zatímco v pátek se s Karlem Gottem mohli rozloučit jeho fanoušci, sobotní zádušní mše v katedrále sv. Víta je určena jen pro asi tisícovku pozvaných. Zpěvákovi fanoušci se však mohou přijít podívat před katedrálu na třetí nádvoří Pražského hradu. „Přála si to tak rodina,“ přibližuje šéf hradního protokolu Vladimír Kruliš v rozhovoru pro MF DNES.

Kájo, nikdy na Tebe nezapomenu. Gotta miluje odmala, teď se šla rozloučit (12. října 2019 00:00)
Psal se 1. červen 1982. Nataše Doubravové bylo 18 let a poprvé ve sportovní hale v pražských Holešovicích viděla oblíbeného zpěváka naživo. Když se šla v pátek na Žofín naposledy se zpěvákem rozloučit, svou vůbec první vstupenku na Karla Gotta za 80 korun československých do devatenácté řady si nesla s sebou.

Zprávy

Zprávy podle dní

<<       >>
 T PoÚtStČtSoNe
40  123456
41 78910111213
42 14151617181920
43 21222324252627
44 28293031   

Vyhledávání

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]