Přehled zpráv z domova pro 11.října - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama Reklama



Zprávy z domova - iDnes.cz

Zobrazeny zprávy 1 až 20 z celkem 34 zpráv  
Následující  

Málem se nedostali. Poslední houfy si ale vstup na Gotta vybojovaly (11. října 2019 23:27)
Byl pátek 22.35 hodin, když policista u cesty na můstek k paláci Žofín zatarasil zábradlí a neúprosně oznámil několika postávajícím: „Konec, nikdo už nebude vpuštěn.“ Těch pár lidí frontu na smuteční rozloučení se zpěvákem Karlem Gottem vlastně ani nečekalo. Šli chvíli předtím kolem a zkusili to.

Policie zadržela britské výtržníky před fotbalovým zápasem s Anglií (11. října 2019 21:16)
Policisté v pátek večer zasahovali na dvou místech v centru Prahy kvůli výtržnostem, které vyvolali fotbaloví fanoušci. Do hlavního města přijely na zápas Česko-Anglie asi tři tisíce britských fanoušků.

Dědicové právníka Altnera neuspěli se stížností, Ústavní soud ji zamítl (11. října 2019 20:58)
Ústavní soud odmítl stížnost dědiců právníka Zdeňka Altnera, která se týkala jejich stamilionového sporu s ČSSD ohledně Lidového domu. Dědici si u Ústavního soudu stěžovali na to, že po dovolání sociálních demokratů k Nejvyššímu soudu o věci rozhodoval jiný senát, než měl, a bylo porušeno jejich právo na zákonného soudce.

Zachránil jedoucí autobus plný lidí, teď si hrdina vyzkouší i kurz řízení (11. října 2019 17:13)
Ivo Raisr, který před měsícem odvážně převzal řízení autobusu plného lidí za kolabujícího řidiče, si bude moci splnit svůj sen. Prohlásil, že si vždy chtěl vyzkoušet, jak se autobus řídí. Teď kromě záslužné medaile Libereckého kraje za svůj čin dostal i potřebný kurz.

Mareš nevyhrál Stardance, protože je sebevědomý řízek, říká tanečník Onder (11. října 2019 17:00)
V Ypsilonce hraje ve Varieté Freda A. – koho jiného než titulní postavu. Jan Onder vlastně je takový náš český Fred Astaire. Dvakrát, málem třikrát, vyhrál Star Dance a teď v soutěži působí jako odborný poradce. Leoš Mareš show podle něj vyhrál, protože je „sebevědomý řízek“ a lidi mu zase tak věřili, že tvrdě dřel.

Cizinec slavil před návratem domů, dva krajané ho shodili z terasy (11. října 2019 16:41)
Rvačkou a zraněním skončil večírek na rozloučenou, který před návratem do vlasti pořádal cizinec z východní Evropy. Na oslavě, která se konala v domě ve Zlíně, se strhla hádka, při níž dva krajané muže nejprve bili a pak ho strčili z terasy. Poškozený spadl ze čtyřmetrové výšky.

Babiš se dohodl s Filipem, do zdravotnictví půjde pět miliard korun navíc (11. října 2019 16:35)
Premiér Andrej Babiš (ANO) s předsedou KSČM Vojtěchem Filipem se v pátek domluvili na tom, že do zdravotnictví skrz úhradovou vyhlášku půjde dalších 4,9 miliard korun. Novinářům to řekli po jednání zdravotnických expertů obou stran. Díky dohodě komunisté pravděpodobně podpoří vládní návrh rozpočtu.

Hrozí jednodenní stávka ve školách. Odboráři chtějí více peněz pro učitele (11. října 2019 16:35)
Školské odbory jsou připraveny vyhlásit jednodenní stávku ve školách, pokud základ platu učitelů nevzroste o deset procent. Odmítají tak plošné přidání 2 700 Kč všem, jak ho navrhuje ministr školství Robert Plaga. Ten reagoval, že stávka není na místě. Odboráři jsou od 24. září ve stávkové pohotovosti.

Opilec si po návratu z hospody vyřizoval spory s otcem, zbil ho pěstmi (11. října 2019 16:11)
Napadením, při kterém řinčelo sklo a padaly rány pěstí, vygradovaly na Přerovsku neshody mezi otcem a jeho dospělým synem. Ten se rozhodl spory řešit násilím poté, co se silně opilý vrátil domů z hospody.

Neshody v mosteckém bytovém družstvu Krušnohor vyústily v ostrý spor (11. října 2019 15:26)
Na dva nesmiřitelné tábory se začínají dělit členové mosteckého Bytového a stavebního družstva Krušnohor. To je od srpna po zásahu soudu bez představenstva a funguje jen v omezeném režimu. Nemůže například prodávat byty či vypisovat výběrová řízení na větší opravy a údržbu domů.

Stavba lávky v Troji se zdrží, zatím chybí povolení od Povodí Vltavy (11. října 2019 15:10)
Zahájení stavby nové lávky v Troji, plánované na pondělí 14. října, se kvůli administrativě zpozdí. Čeká se na povolení Povodí Vltavy. Pražský magistrát očekává, že zdržení bude v řádu dní. Nová lávka by měla být otevřena do konce příštího roku.

Nevím, kdo to psal, říká žena souzená za nenávistný komentář o běžencích (11. října 2019 14:38)
Plzeňský okresní soud se začal zabývat nenávistným komentářem, který podle žalobce napsala na Facebook loni v únoru pětadvacetiletá Lucie I. Příspěvek reagoval na zprávu o běžencích zadržených na dálnici D5 u Plzně. „A my na ně budeme platit... proč ty autobusy radši nezapálili...“ stálo v komentáři.

Kvůli novorozenci s poškozeným zdravím dostal primář a lékaři výtky (11. října 2019 14:06)
Primář dětského a novorozeneckého oddělení nemocnice v Pardubicích Marian Šenkeřík a lékaři z jeho oddělení dostali od vedení Pardubické nemocnice výtku v souvislosti s případem poškozeného zdraví novorozence z letošního června.

Při státním smutku by měl život ve státě ustrnout, řekl v Rozstřelu Forejt (11. října 2019 13:24)
Na pražském Žofíně je se státními poctami vystavena rakev s ostatky zpěváka Karla Gotta, v sobotu se uskuteční zádušní mše na Pražském hradě. Jak vypadá příprava výjimečných a velkých pohřbů? Jaká mají takové události pravidla? V Rozstřelu o tom v pátek od 12:30 hovořil bývalý hradní protokolář Jindřich Forejt.

Ministr Kremlík předbíhal na Žofíně. Naštval tím Babiše (11. října 2019 13:09)
Ministru dopravy Vladimíru Kremlíkovi se nechtělo čekat až na sobotní mši za Karla Gotta, na kterou mají pozvánku všichni členové vlády, a zúčastnil se už rozloučení na Žofíně. K tomu, aby nemusel čekat ve frontě, však využil služební vůz. Naštval tím premiéra Andreje Babiše. Později se Kremlík omluvil.

Zítra už tady nebudu. Když na psychiatrii jedna pacientka zavraždí druhou (11. října 2019 13:00)
Selhává systém. To je vzkaz vedení Psychiatrické nemocnice Kosmonosy, kde jedna pacientka zavraždila druhou. Soudy tam posílají i násilníky s diagnózami, které patří do detenčních ústavů.

Příběhy z fronty na Gotta: opilce vyvedla policie, Japonci mluvili o císaři (11. října 2019 12:50)
Fronta na poslední rozloučení s Karlem Gottem na Žofíně skýtá řadu příhod a příběhů. Pro turisty je zdrojem podivu, kdo že ten Gott byl. Našinec se zase podělí o své vzpomínky. Nebo se opije. Jako muž, který do fronty na Žofín dorazil už před půlnocí, ale do sálu se nedostal.

Při střetu s kamionem z osobního auta vyletěl motor, spolujezdec zemřel (11. října 2019 12:37)
Tragická nehoda ráno zastavila provoz na hlavním tahu z Jaroměře na Hradec Králové. Mezi Trotinou a Lochenicemi se osobního auto čelně střetlo s kamionem. Ze zdemolovaného Volkswagenu Golf hasiči vyprostili jednadvacetiletého řidiče i 35letého spolujezdce. Ten v nemocnici na následky zranění zemřel.

Češi se loučí se svou královnou Alžbětou, píší v zahraničí o Žofínu (11. října 2019 12:35)
Zahraniční média sledují, jak se v Praze fanoušci loučí se zpěvákem Karlem Gottem. „Země nepřišla jen o desítky let nejoblíbenější hvězdu, ale i o národní symbol, garanta stálosti,“ poznamenala k páteční pietní akci německá veřejnoprávní rozhlasová a televizní stanice MDR. Gottův status v české společnosti se podle ní dá srovnat se statusem královny Alžběty II. ve Velké Británii.

Důchodový systém dozná změn. Má stát na solidárním a zásluhovém pilíři (11. října 2019 12:19)
Důchodová komise se v pátek shodla na tom, jak by mohla v Česku vypadat důchodová reforma. Členové komise jednomyslně souhlasili s tím, aby se začalo pracovat na modelu, který počítá s rozdělením nynějšího průběžného pilíře na dva.

Následující  

Zprávy

Zprávy podle dní

<<       >>
 T PoÚtStČtSoNe
40  123456
41 78910111213
42 14151617181920
43 21222324252627
44 28293031   

Vyhledávání

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]