Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Přehled zpráv z domova pro 27.října - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Práce | Slovník | Hry | Encyklopedie
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZobrazeny zprávy 21 až 40 z celkem 40 zpráv  
Předchozí    

V Beskydech uhynula rysí samice, mláďata mají malou šanci přežít zimu (27. října 2017 12:25)
V Beskydech uhynula samice rysa ostrovida. Měla dvě mláďata, která mají podle odborníků jen malou šanci, že přežijí zimu. Naděje by se zvýšila, pokud se mladé šelmy podaří odchytit.

více...

Babiš navrhne menšinovou vládu ANO doplněnou o nestranické odborníky (27. října 2017 12:25)
Andrej Babiš hodlá vládnout s menšinovou vládou sestavenou z ministrů za hnutí ANO a z nestranických odborníků.

více...

O ceně prodeje OKD jsem nejednal, řekl exministr Urban u soudu (27. října 2017 12:12)
Privatizaci OKD mělo na starosti ministerstvo financí a Fond národního majetku. Před soudem to v pátek řekl bývalý ministr průmyslu a obchodu Milan Urban (ČSSD). Jeho ministerstvo společně s ministerstvem financí předkládalo vládě materiál, na jehož základě byl prodej těžební firmy schválen. Urban uvedl, že jednání o ceně prodeje se nikdy neúčastnil.

více...

Bývalý diplomat Fischer je oficiálně dalším kandidátem na prezidenta (27. října 2017 12:03)
Bývalý diplomat Pavel Fischer registroval na ministerstvu vnitra kandidaturu na prezidenta. Jeho kandidátní listinu podepsalo sedmnáct senátorů.

více...

Česko zasáhne v neděli extrémně silný vítr, varují meteorologové (27. října 2017 11:58)
Během víkendové noci ze soboty na neděli bude postupně na celém území zesilovat vítr. Meteorologové ve výstraze uvádí, že v nárazech během odpoledne může dosáhnout i 35 m/s (125 km/h), na horách až 45 m/s (160 km/h). Ve vyšších polohách navíc začne sněžit. Během večerních hodin by již měl vítr začít slábnout.

více...

Ze Zelené hory musí pryč i náhrobek úspěšného továrníka Smeykala (27. října 2017 11:55)
Poslední tři hroby včetně náhrobku rodiny továrníka Smeykala zbývá přemístit ze starého pohřebiště u kostela svatého Jana Nepomuckého na Zelené hoře na nový hřbitov. Dojde k tomu až příští rok. Žďár nad Sázavou zrušení starého hřbitova slíbil v 90. letech, když byl areál zapsán na seznam UNESCO.

více...

Němci vydali exsenátora Nováka ke stíhání do Česka. Už je na svobodě (27. října 2017 11:45)
Bývalý senátor Alexandr Novák byl ve středu po deseti měsících, které strávil v německé vazbě, předán do rukou českých úřadů. Novák, který má německé občanství, v Česku čelí obvinění z manipulace při rozdělování evropských dotací. Jelikož zaplatil kauci, je stíhán na svobodě.

více...

V libereckém lágru zemřely stovky zajatců, sdružení vybuduje repliku (27. října 2017 11:27)
Na choroby nebo válečná zranění zemřelo za jeho ploty na 720 zajatců, v okolí možná dodnes leží část jejich ostatků. Dnes ale většina lidí míjí místo v Ostašově, kde se rozkládal obrovský zajatecký tábor z doby první světové války, nevědomky cestou za nákupy v Globusu. Má se to změnit už příští rok.

více...

Lupič přepadl recepční s lístkem s nápisem peníze, vystrašil ho její pes (27. října 2017 11:01)
Pražští kriminalisté hledají muže podezřelého z loupeže, který se na recepci hotelu dožadoval peněz za pomoci lístečku se zprávou „Peníze“. Nakonec odešel s prázdnou, protože se lekl psa, který ležel pod stolem u recepční. více...

Uber může opět jezdit po Brně, soud zrušil i druhé předběžné opatření (27. října 2017 10:40)
Vrchní soud v Olomouci zrušil předběžné opatření vůči službě Uber. Informoval o tom náměstek brněnského primátora pro dopravu Matěj Hollan (Žít Brno), který usnesení soudu obdržel. Alternativní taxislužba tak může opět začít v Brně fungovat.

více...

Opilý muž vtrhl do kostela v Brně. Nadával věřícím a poškodil oltář (27. října 2017 10:28)
Pozdvižení v kostele svaté Máří Magdalény v centru Brna vyvolal jednatřicetiletý muž, který vtrhl mezi věřící. Sprostě jim nadával a poničil i oltář. Přivolaní strážníci mu museli nasadit pouta.

více...

Dodávka plná lidí se u Vysokého Mýta srazila s kamionem, řidič nepřežil (27. října 2017 10:26)
Sedmačtyřicetiletý řidič dodávky zemřel ve čtvrtek večer po čelní srážce s kamionem na silnici I/35 ve Vysokém Mýtě. V jeho autě cestovalo sedm lidí, někteří se zranili. Ve městě i okolí páteřního tahu se tvořily dlouhé kolony.

více...

V Ostravě narazila tramvaj zezadu do druhé, zranilo se 11 cestujících (27. října 2017 10:05)
V Ostravě - Porubě ráno nedobrzdila jedna tramvaj za druhou a zezadu do ní narazila. Podle prvotních informací se při nehodě zranilo jedenáct lidí.

více...

Rodiče unesených chlapců se přihlásili na Slovensku, děti odevzdali (27. října 2017 09:32)
Policie na Slovensku zadržela rodiče, kteří unesli své dva syny ze zařízení ve Strakonicích. Přihlásili se sami, děti předali do krizového centra. více...

Dostálová má ambice být ministryní, Mašek chce zůstat u záchranky (27. října 2017 09:30)
Jen neradi před rokem Jiří Mašek a Klára Dostálová kvůli svým povoláním rezignovali na pozici krajských zastupitelů. Oba noví poslanci hnutí ANO jsou teď ve velmi podobné situaci. Ministerská náměstkyně Dostálová má ambice být ve vládě, Mašek chce i nadále ředitelovat krajské záchrance.

více...

Dodavatel rentgenu, který smrtelně zranil ženu, odmítá chybu v údržbě (27. října 2017 09:18)
Společnost Foma Medical, která dodala do Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem rentgen, jehož část nedávno smrtelně zranila pacientku, odmítá, že by za pádem části přístroje byla chyba v servisu. Poslední kontrola žádnou závadu neodhalila.

více...

Hřebčín kandidující do UNESCO hyzdí stará hala, nová vyroste u školy (27. října 2017 08:10)
Kladrubský hřebčín sice dostal po opravách novou podobu, ale areál hyzdí hala pro výcvik starokladrubských koní a studentů jezdectví. To se ale změní. Pardubický kraj, který je zřizovatelem školy, postaví novou jízdárnu za čtyřicet milionů korun.

více...

Spory o panství miliardáře Novotného mohou skončit, město chce dohodu (27. října 2017 06:36)
Po dlouhých letech sporů našla strážnická radnice společnou řeč s majitelem radějovské obory Leošem Novotným, který v ní provozuje luxusní lovecký resort. Město mu vyčítalo, že přemnožení daňci ničí strážnické lesy.

více...

Jeskyňáři v Javoříčku objevili dóm s krápníky starý 360 milionů let (27. října 2017 05:57)
Mimořádný objev učinili jeskyňáři v Javoříčku na Olomoucku. Když zkoumali v jeskyni Za hájovnou mohutný systém dómů, chodeb a propastí, narazili v podzemí na dosud neprobádané rozsáhlé prostory se vzácnou krápníkovou výzdobou.

více...

Na inkluzi šly v minulém roce dvě miliardy, ukazuje analýza ministerstva (27. října 2017 00:01)
Dvě miliardy korun na podporu inkludovaných dětí dostaly školy v minulém roce. Nejvíce zaplatily za platy pedagogických asistentů nebo učitelů, kteří doučovali slabé žáky, na nákup pomůcek utratily školy čtyři procenta z celkové částky. Uvádí to analýza prvního roku inkluze, kterou zpracovalo ministerstvo školství.

více...

Předchozí    

Zprávy podle dní

<<       >>
 T PoÚtStČtSoNe
39       1
40 2345678
41 9101112131415
42 16171819202122
43 23242526272829
44 3031     

Vyhledávání

Partneři

Právě dnes

O Životě.cz - magazín o kultuře, společnosti a životním stylu

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Práce | Slovník | Hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]