Zobrazeny zprávy 281 až 300 z celkem 818 zpráv
Předchozí Následující
Ivana Christová vypadla z taneční soutěže. Do její váhy se před všemi navezl taneční mistr (20. dubna 2015 11:46)
Jednou z účastnic soutěže Tanec snov byla i Ivana Christová (44) , která má sice několik kil navíc, vyhecovala se ale a v soutěži podávala obdivuhodné výkony. Především divačky si ji velmi oblíbily a její fotografie na sociální síti sklízely jeden pochvalný komentář za druhým. Folklorní kolo se jí ovšem stalo osudným.
Ve 48 letech zemřel zbožňovaný Gilbert ze seriálu Anna ze Zelených vršků (20. dubna 2015 11:33)
Herecké nebe minulou středu přijalo do svých řad dalšího talentovaného a předčasně zesnulého člena. Ve věku 48 let zemřel kanadský herec Jonathan Crombie, jenž ztvárnil tolik oblíbeného Gilberta v seriálu z poloviny 80. let Anna ze Zelených vršků.
Nelo, tady nejsi v Chorvatsku: Slováková v arabské zemi nestydatě odhalovala své silikonové nárazníky (20. dubna 2015 10:54)
Už jsme vás informovali o tom, jak vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (25) provokovala během dovolené v Dubaji svým odhaleným zadečkem. Nezůstalo ale pouze u holého pozadí.
Blízký přítel promluvil: Jak je na tom Květa Fialová po těžkém infarktu? (20. dubna 2015 10:48)
Herečka Květa Fialová prodělala na konci ledna těžký infarkt. Hvězda filmu Limonádový Joe bojovala o život a nevypadalo to s ní vůbec dobře.
Věřili byste tomu? Oblíbená česká zpěvačka ověnčená mnoha cenami nemá doma jediné šaty (20. dubna 2015 09:55)
Zatímco většina zpěvaček má doma desítky šatů, na galavečery se předbíhají, která vynese luxusnější róbu, Anna K. (49) si s tím vrásky rozhodně nedělá. Je až neuvěřitelné, že doma nemá jediné šaty.
Dekolt měla větší než modelky: Tereza Kostková zase jednou provětrala svoje vnady a stálo to za to (20. dubna 2015 09:50)
Bývalá Miss Sympatie 2002 Lenka Kocmanová Taussigová se sice z velkých přehlídkových mol ztratila, ale jednou do roka pořádá velkou charitativní přehlídku doma, v Ústí nad Labem. Její úspěšný projekt Krása pomáhá dětem slavil již 20. jubilejní ročník.
Bude ještě krásnější než maminka? 3. nejkrásnější Češka roku 2003 se pochlubila rozkošnou dcerkou (20. dubna 2015 09:02)
Už je to tucet let od chvíle, kdy v roce 2003 získala Markéta Divišová korunku v soutěži Miss ČR a stala se oficiálně třetí nejkrásnější Češkou. A roky její krása zraje, i když už je maminkou dcerky Natálie. Tu výjimečně přivedla na akci pro média.
Zpověď. Kila navíc mě doslova ničila! (20. dubna 2015 09:00)
Žena nemusí vypadat jako modelka, aby se na sebe usmála do zrcadla. Avšak faldíky a jejich neustálé maskování dokáží sebevědomí srazit krutě dolů. Vím o tom své. Mé boje s nadváhou vyústily v celoživotní válku. Vlastní tělo jsem vnímala jako nepřítele a pohled na něj byl moc ponižující. Dnes je však vše jinak!
Snad se nevydá ve stopách své matky: Dcera Ivany Trumpové se rozhodně obejde bez plastik (20. dubna 2015 07:54)
Slavná česká rodačka, která se v USA stala milionářkou, se kvůli plastickým operacím natolik změnila, že ji na fotkách z mládí nikdo nepozná. Třiatřicetiletá dcera Ivany Trumpové (66) by zálibu své matky měla brát jako velké varování.
Takhle ho změnilo 30 let: V unaveném dědovi byste dřívějšího filmového fešáka nepoznali (20. dubna 2015 05:55)
V 80. letech patřil Ray Liotta (60) k nejnadějnějším hercům. Jeho atraktivní tvář se objevila v desítkách filmů, ale dle jeho současné vizáže si ji bohužel dnes vybaví jen málokdo.
Taky není vždy dokonalá: Krásná zprávařka veřejnoprávní televize na sebe práskla pěkný trapas (20. dubna 2015 05:55)
Moderátorka Událostí Daniela Písařovicová má během zpovídání svých hostů někdy velmi ostrý jazýček. Přiznala však, že když bývá tázána ona, je občas v koncích.
Kdo by to řekl? Shakira a Piqué mají malého zrzečka (20. dubna 2015 05:10)
Už téměř tři měsíce se radují Shakira (38) a Gerard Piqué (28) ze dvou rozkošných synů. Koncem ledna totiž dvouletému Milanovi přibyl bráška Sasha. A na rozdíl od něj má malý junior modré oči a vlásky do zrz.
Chyběla vám nestydatá Miley Cyrus? Tady ji máte zcela nahou ve vaně! (19. dubna 2015 21:54)
Po ukončení zběsilého Bangerz Tour, na němž mladá zpěvačka spíše než hlasový rozsah předváděla svůj rozkrok, nastalo období klidu, kdy se Miley Cyrus (22) věnovala svému příteli Patricku Schwarzeneggerovi. Nyní ovšem opět přišel čas nakopnout její kariéru.
Gunčíková ze SuperStar sklízí v USA obrovský úspěch: O kapelu, s níž vystupuje, je větší zájem než o Beyoncé (19. dubna 2015 21:53)
Na udílení Andělů ani TýTý její jméno sice nezaznělo, ale Gabrielu Gunčíkovou (21) to určitě netrápí. Česká zpěvačka totiž v USA dosáhla úspěchu, o jakém se může domácím interpretům jen zdát.
Martin Písařík opět v obležení žen: Na hvězdu Počátků se vrhly korpulentní dámy v krojích (19. dubna 2015 20:50)
Herec a zpěvák Martin Písařík loni šokoval nejen svou přítelkyni, když se nechal nafotit a natočit, jak se po narození syna spouští se servírkou.
Tohle tělíčko zdobilo i Playboy: Nejkrásnější dívka kanadského velkoměsta provokuje na pláži v titěrných sexy bikinách (19. dubna 2015 19:56)
Atraktivní kanadská fotomodelka s polskými předky Charlie Riina nafotila další hodně žhavou kampaň určenou na billboardy kalifornské značky balených vod, která svou propagaci založila na angažování rozpálených krasavic ochotných za tučný honorář pózovat na odvážných fotkách.
Známou českou zpěvačku jsme v centru Prahy postavili na váhu a děly se věci: Tyhle špeky půjdou dolů! (19. dubna 2015 19:53)
Když přebírala v prosinci Českého slavíka za Objev roku, málokdo si nevšimnul, že pořádně nakynula. Finalistka Hlasu ČeskoSlovenska, zpěvačka Elis, se přestěhovala do Prahy a kila šla záhadně nahoru.
Zpěvačka, nebo Bond girl? Jedna bodovala napěchovaným výstřihem, druhá odhalila vnady z boku (19. dubna 2015 18:53)
Na nedělním udílení Laurence Olivier Awards v Londýně se sešla spousta talentovaných umělců z britské divadelní scény. Mezi nimi i řada půvabných dam, které zůstávají oproti kolegyním z vysokého šoubyznysu poněkud v ústraní. Za povšimnutí přitom stojí nejen s ohledem na tělesné kvality. Tentokrát na sebe ale přeci jen svými róbami dokázaly nejlépe upozornit zpěvačka Camilla Kerslake a herečka Gemma Arterton.
‚Vybrané‘ způsoby exmanžela Pamely Anderson: Na co ve svých útrobách asi narazil? (19. dubna 2015 17:51)
V exotice trávila velikonoční období kromě Simony Krainové nebo Ivy Kubelkové pochopitelně i řada zahraničních celebrit. Nejvyšší koncentrace hvězd byla jako již tradičně na ostrově St. Barts v Karibiku, kam odletěl i americký rocker Tommy Lee se svou snoubenkou Sofiou Toufou.
Veteránka módních mol se toho nebojí ani po čtyřicítce: V průsvitném topu bez podprsenky toho ukázala více než dost (19. dubna 2015 16:55)
Topmodelka Kate Moss (41) už má sice nejlepší léta za sebou, ale stále ji nejspíš těší, když muže provokuje svými ňadry. Když se zrovna na pláži nevystavuje nahoře bez, chodí na veřejnosti v odvážných outfitech bez podprsenky.