Zobrazeny zprávy 201 až 220 z celkem 306 zpráv
Předchozí Následující
Sexy moderátor Bořek Slezáček je po plastické operaci: Podívejte se, jak to dopadlo! (24. dubna 2013 08:53)
Moderátor Bořek Slezáček (45) má za sebou první plastiku. Nechal si odříznout převislou kůži horních očních víček. "Jdu do toho z estetických důvodů, protože nerad stárnu, a také mi to dělá problémy s očima. Pálí mě a škrábou. Prostě průvodní znaky toho, že jsem starý," řekl Super.cz Slezáček. "A hlavně nechci vypadat v divadle starší, než je Sagvan Tofi (48) ," dodal se smíchem moderátor.
Krásná Miss Slovenska alias druhá Adriana Lima vypadá úžasně i v civilu: Takto jí to sekne bez make-upu v teplácích a maskáčích (24. dubna 2013 08:52)
Nová Miss Slovenska Karolína Chomisteková (19), která svým půvabem okouzlila i rappera Rytmuse, jenž jí po vítězství v klání krásy skládal komplimenty, patří k nejkrásnějším slovenským misskám posledních let.
Prima z obrazovek stahuje pořad Nikdo není dokonalý. Skončí Jiří Krampol v televizi? (24. dubna 2013 08:07)
Jeden z nejznámějších televizních pořadů, který moderuje známý český herec Jiří Krampol (74) - show Nikdo není dokonalý - diváci zřejmě nějakou dobu neuvidí. Kvůli slabým výsledkům v oblasti sledovanosti se jej televize Prima rozhodla na čas stáhnout z obrazovky. A co na to samotný Krampol?
Módní policie doporučuje: Kolekce na léto 2013 nakupujte na internetu! (24. dubna 2013 07:00)
Chcete nosit značkové hadříky, ale vaše peněženka vám to nedovolí? Máme pro vás skvělý tip! Super kousky pořídíte na internetu za zlomek původní ceny. Dopřejte si GAS, Desigual, Calvin Klein, Diesel a mnoho dalších světových značek.
Talent od pánaboha: 11letá holčička šokovala celý svět (24. dubna 2013 07:00)
Taky už vám všechny soutěže, které neustále produkují nějaké zaručeně nepřehlédnutelné talenty, po kterých záhy neštěkne ani pes, lezou krkem? Nicméně i přesto doufáte, že se vám z někoho podlomí nohy a jeho jméno se vám okamžitě vryje do paměti?
Hudební zlo: Český rapper, ze kterého vám bude šoufl (24. dubna 2013 07:00)
Registrujeme tohoto panáčka už nějakou dobu. Říká o sobě, že je rapper Metrix a shodou okolností i šťastných náhod se točí jeho "hity" v éteru, jakoby byl skutečnou hvězdou. Další figurka, u níž si nejste jisti, zdali přehrává nebo to myslí vážně.
Ornello, viděla jsi to? Kokta se fotil s nahou kráskou! (24. dubna 2013 07:00)
Ten si nedá pokoj. Záletný Josef Kokta si jen krátkou chvilku hrál na starostlivého otce a už zase lítá za ženskými. Překvapivé je, že ani tohle jeho milenku a matku jeho syna Ornellu Štikovou od svatby neodradí.
Jana Brejchová: Proč žije v ústraní? Může za to mrtvice (24. dubna 2013 07:00)
Slavná herečka Jan Brejchová se už před nějakou dobou stáhla ze společenského života a dlouho se spekulovalo, která nemoc za jejím odchodem stojí. Teď ale sama herečka přiznává, že prodělala mozkovou mrtvici!
Vévodkyně Kate se už kulatí: Porod se blíží! (24. dubna 2013 07:00)
Tak konečně! Všichni, kdo ještě neuvěřili tomu, že vévodkyně Kate je těhotná, teď musí změnit názor. Během narozeninových oslav královny Alžběty se objevila v ultra krátkém luxusním kabátku a předvedla už alespoň malý náznak zvětšujícího se břicha.
Okamura style: S bývalkou podniká, milenkou se chlubí! (24. dubna 2013 07:00)
Známý podnikatel a senátor Tomio Okamura si to umí doma skvěle zařídit. Nejenže bez problému vychází se svou exmanželkou, dokonce s ní i podniká. Co na to jeho milenka?
Miloš Zeman má vlastní tester na alkohol: Stojí milion! (24. dubna 2013 07:00)
To, že si náš pan prezident občas rád přihne, už asi nikoho nepřekvapí. Miloš Zeman alkoholu holduje léta letoucí a játra mu na poklep jistě zazvoní. Ovšem nyní to musí řešit i jeho ochranka.
Zase to udělala! Čím dál odvážnější Tereza Kostková nechala nahlédnout do hlubin svého alabastrového dekoltu (24. dubna 2013 05:55)
Krásná Tereza Kostková (36) se pomalu, ale jistě stává po bezkonkurenční Halině Pawlowské (58) druhou nekorunovanou královnou hlubokých dekoltů. Kde se na ni hrabe třeba taková Míša Ochotská (28) , která odhalený žlábek pojala jako svou obchodní značku.
Iveta Bartošová už je zase na mizině? Zoufale shání sponzora (24. dubna 2013 05:55)
Zpěvačka Iveta Bartošová (47) si sice na podzim měla vydělat pořádný balík peněz díky velkému televiznímu projektu, jehož byla hlavní tváří, ale nakonec dostala „jen“ pár set tisíc a na zbytek marně čeká, protože stanice zkrachovala. Kšefty se také nehrnou, takže není divu, že shání peníze, kde může. Už prý dokonce prostřednictvím svého manažera prosí i novináře, aby jí pomohli najít sponzory, kteří by jí zajistili živobytí!
To jsou tyčky: Karolína Kurková předvedla své ultraštíhlé nohy v krátkých šatech na procházce New Yorkem (24. dubna 2013 05:55)
Jedna z nejúspěšnějších českých modelek Karolínka Kurková (29) , jejímž domovem se stal New York, byla nedávno spatřena na Manhattanu, kde v jedné restauraci poobědvala s přáteli a pak vyrazila na nákupy.
To je podívaná: Provokatérka Rihanna vystavila našemu zraku svůj zadeček v úzkých bikinách (23. dubna 2013 22:27)
Jedna z nejoblíbenějších zpěvaček současnosti, půvabná barbadoská diva Rihanna (25) , si teď užívala volných dnů společně se svými kamarády a podělila se s námi o pár snímků, na kterých si užívá slunného počasí u bazénu. A rozhodně je na co se koukat.
Savarová, Sokolová a další krásky krutě poníženy. Ringo Čech je má za šunt (23. dubna 2013 22:00)
Když se nedávno v Praze uskutečnilo vyhlášení ankety Zlatý chrt, asi ještě nikdo netušil, jaký skandál to o pár dní později vyvolá. Malíř a divadelník František Ringo Čech (69) zde předával obraz a pak si pořádně smlsl na přítomné moderátorce Událostí Anetě Savarové (27) , modelce Kateřině Sokolové (24) nebo herečce Sandře Novákové (31) . Přítomné krásky, které považuje za modelky a missky, označil za bezduché nádoby!
Bývalá topmodelka s dnes odpudivou vizáží Janice Dickinson je na dně. Na daních a za plastiky dluží téměř milión dolarů (23. dubna 2013 21:40)
Dnes osmapadesátiletá Janice Dickinson, která o sobě kdysi prohlásila, že byla první světovou supermodelkou, má existenční problémy. Poté, co přišla o honorář za své působení porotkyně v soutěži Amerika hledá topmodelku, se jí jen střádaly nezaplacené účty. Dickinson, jež je proslavená milostnými avantýrami s o desítky let mladšími muži, vyhlásila bankrot poté, co se její dluhy vyšplhaly na téměř milión dolarů (asi 19 miliónů korun).
Bývalá topmodelka Janice Dickinson je na dně. Na daních a za plastiky dluží téměř milión dolarů (23. dubna 2013 21:40)
Dnes osmapadesátiletá Janice Dickinson, která o sobě kdysi prohlásila, že byla první světovou supermodelkou, má existenční problémy. Poté, co přišla o honorář za své působení porotkyně v soutěži Amerika hledá topmodelku, se jí jen střádaly nezaplacené účty. Dickinson, jež je proslavená milostnými avantýrami s o desítky let mladšími muži, vyhlásila bankrot poté, co se její dluhy vyšplhaly na téměř milión dolarů (asi 19 miliónů korun).
Co na to říkáte? Moderátor Petr Vojnar ukázal čtrnáct dní po liposukci ploché břicho (23. dubna 2013 21:08)
Před čtrnácti dny si nechal moderátor Petr Vojnar pomocí tumescentní liposukce z břicha odsát půl litru tuku a Super.cz byl u toho. Museli jsme Petra samozřejmě doprovodit i na kontrolu a byli jsme snad zvědavější než on, jak to dopadne.
Sexbomba Makarenko se svlékla: Vyšpulila zadeček v pořádně maličkých tangách (23. dubna 2013 20:55)
Sexbomba Taťána Makarenko (23) byla jednou z hvězd módní show, kdy se na molu objevily krásky jako Kateřina Průšová (29) , Eliška Bučková (23) nebo Hana Mašlíková (30) . Jediná Táňa ale neměla problém s tím, aby se nechala vyfotit pouze v titěrných tangách. Její zadeček je totiž skutečně výstavní.