Zobrazeny zprávy 21 až 28 z celkem 28 zpráv
Předchozí
OBRAZEM: Hvězdy na posledním mejdanu pro Jiřího Bartošku. Dvořák po boku modelky, smutný Donutil i slavní sportovci (21. května 2025 10:07)
Jiřímu Bartoškovi splnila rodina jeho poslední přání. Chtěl, aby se na něj vzpomínalo „se skleničkou v ruce“. A tak zatímco během dne se s hercem v prostorách Rudolfina loučila široká veřejnost, večer se v jeho útrobách konal mejdan pro Bartošku. Plejáda hvězd, která zde obvykle přebírá filmové a televizní ceny, se tu sešla a společně na oblíbeného kolegu a přítele zavzpomínala ve velkém stylu. Tak, jak to měl rád.
Lékař, který neošetřil frontmana Radečků, se mu později osobně omluvil (21. května 2025 09:54)
Frontman šumperské kapely O5 a Radeček Tomáš Polák, jehož silně bolavou nohu o víkendu neošetřil lékař na pohotovosti nemocnice v Ústí nad Orlicí, se od něj dočkal omluvy. Kapela musela svého nemocného šéfa odvézt do Šumperka, kde se mu dostalo náležité péče.
Pamela Andersonová předvedla účes ve stylu krále Kazisvěta. Byl to záměr, říká (21. května 2025 09:12)
Pamela Andersonová (57) se opět dostala do centra pozornosti – tentokrát ne kvůli červeným plavkám, ale odvážnému novému účesu, se kterým se objevila na letošním Met Gala. Místo dlouhých blond vln zvolila krátké mikádo s ofinou. I když reakce veřejnosti jsou smíšené, herečka zůstává v klidu. „Není to o tom vypadat dobře – chtěla jsem tím vyjádřit postoj,“ vysvětlila.
Černá nemusí být nuda: Odhalená bříška Prachařové a Stráské, Pšádová v mini i nadupaný dekolt Sharloty (21. května 2025 07:57)
Dress code zněl jasně. All black! Na párty ke dvaceti letům známého obchodu měli hosté z řad známých tváří dorazit v celočerných outfitech. Většina z nich si pozvánku opravdu přečetla.
Slzavé údolí v Survivoru! Kudla do zad si vyžádala další nečekaný konec i emoční kolaps (21. května 2025 00:45)
Následující text obsahuje spoilery nejnovější epizody Survivoru, která se odvysílala na placené platformě. Survivor se tentokrát proměnil v slzavé údolí. Při hlasování obdržela nejvíc hlasů Barbora Zavadilová, která neměla šťastnou ruku na vázu osudu. Vybrala si vázu s krví a po 67 dnech v soutěži končí.
Na internetu se šíří obří kauza českých influencerů! Kývli za honorář a dovču na propagaci komunistické strany v Číně (21. května 2025 00:40)
Influencer Martin Mikyska alias Mikýř rozpoutal na sociálních sítích obří kauzu. V emailu nabídl známým českým influencerům zdarma cestu do Číny a čekal, kdo zareaguje.
Měl jsem všechno a šťastný jsem nebyl, teď je mi líp, říká Bohuš Matuš (21. května 2025 00:00)
Jeho repertoáru dominují písničky Karla Gotta a Waldemara Matušky. Zpívá je takřka k nerozeznání od originálu. Ale zatímco zesnulý několikanásobný Zlatý slavík nebyl rád, že Bohuš Matuš jeho písně zpívá, Waldemar Matuška, který kariéru přerušil emigrací do Ameriky, byl naopak potěšen, prozradil zpěvák v rozhovoru pro iDNES.cz.
Měly jsme hezký vztah, teď se nenávidíme, říkají Kohoutová a Obermannová (21. května 2025 00:00)
Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová (34) rozjela se svou matkou, spisovatelkou Irenou Obermannovou (63) podcast na téma mateřství. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka prozradily, jak jim pošramotil vztahy i jak vzájemně hodnotí nahé fotky na internetu.