Zobrazeny zprávy 41 až 46 z celkem 46 zpráv
Předchozí
Otřesné a odporné: Muž si nechal potetovat oči! (30. dubna 2013 07:00)
Děvětatřicetiletý Brazilec Rodrigo Fernando dos Santos opravdu neví, kdy se svou vášní pro tetování přestat. Čisté kůže na těle ubývá a tak se rozhodl vrhnout se na oči!
V kauze nahých fotek vévodkyně Kate už padají hlavy (30. dubna 2013 07:00)
V kauze týkající se nahých fotografií vévodkyně Kate, pořízených na soukromém pozemku ve Francii, začínají padat hlavy. Francouzští policisté už obvinili dvě osoby a ty se teď musí zpovídat před soudem.
Pikantnosti TýTý 2012: Laciná Agáta a nevěra na pódiu! (30. dubna 2013 07:00)
Letošní předávání cen TýTý 2012 provázel jeden skandál za druhým, ovšem na naše poměry to byl vcelku klidný večer. Komu se podařilo udělat si ostudu a kdo celý večer zvládnul s přehledem?
Tak jste Karla Gotta ještě nikdy neviděli! Zpěvák se producíroval po Václaváku v kožichu Leoše Mareše (30. dubna 2013 05:55)
Moderátor Leoš Mareš (37) se bez mrknutí oka může považovat za šťastného muže! Od svých třech nejlepších kamarádů totiž dostal k sobotním sedmatřicátým narozeninám dárek, který se jen tak nevidí. David Holubek, Honza Kmoch a Roman Cibulka pro Leoše přezpívali jeho hit Tři slova s novým originálním textem. Ke spolupráci získali i Karla Gotta (73) , který zase překonal sám sebe. Podívejte se na videoklip profesionálních parametrů, v němž se Mistr a přátelé Mareše skvěle vyřádili!
Vyjde to? Libuška Šafránková uvažuje o návratu do seriálu Gympl (30. dubna 2013 05:55)
Velkolepý návrat pohádkové Popelky na televizní obrazovky všechny její fandy strašně potěšil, poměrně brzký odchod pryč ale zase rozesmutnil. Libuška Šafránková (59) byla jedním z tahounů začátku seriálu Gympl s (r)učením omezeným, a tak všechny překvapilo, když se poměrně záhy zase rozhodla rozjetý seriálový vlak opustit. Teď se ale zdá, že se blýská na lepší časy a herečka uvažuje, že by se vrátila!
Pánové, pozor: Kočička Inna Puhajková je stále volná a novému vztahu se již nebrání! (30. dubna 2013 05:55)
Moderátorka a modelka Inna Puhajková (27) poprvé nebyla na velké společenské události coby doprovod Jardy Jágra. Pozvána byla coby hvězda televize Nova, a dokonce na udílení cen TýTý předávala jednu z cen. "Potěšilo mě to, je to pro mě čest. Moc jsem si to užila, příjemně strávený večer," řekla Super.cz Inna, která vypadala nádherně a oblékla si jedny z nejkrásnějších šatů celého večera.