Přehled zpráv z bulváru pro 24.října - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.



Bulvární zprávy

Zobrazeny zprávy 21 až 40 z celkem 47 zpráv  
Předchozí  Následující  

Najde cestu z bludiště? Z Ivety Bartošové je krásná princeznička, která vypadá jako nesmělá Popelka (24. října 2012 13:54)
Zpěvačka Iveta Bartošová (46) už je zase tou nesmělou princezničkou, kterou obdivují nejen její skalní fanoušci. V reality show na televizní stanici Pětka se divákům svěřuje s radostmi i strastmi ze svého života a všem lidem kolem sebe dokazuje, že svůj návrat na vrchol myslí opravdu vážně.

Mrkněte: Hapka ukázal dvacetiletou milenku i těhotnou dceru. Poprvé bude dědečkem (24. října 2012 13:28)
Muzikant Petr Hapka se sice ve společnosti chlubí dvacetiletou milenkou Zuzanou, ale ani ona mu nepomůže zastavit čas. Charismatický Hapka přiznal, že už se brzy stane dědečkem. "Postarala se o to moje dcera Markéta. Ale zaskočený nejsem. Ona má věk na mateřství a já na dědečkovství," usmíval se pod fousy.

Čas nezastavíš: Hapka má sice dvacetiletou milenku, ale už bude dědečkem (24. října 2012 13:28)
Muzikant Petr Hapka se sice ve společnosti chlubí dvacetiletou milenkou Zuzanou, ale ani ona mu nepomůže zastavit čas. Charismatický Hapka přiznal, že už se brzy stane dědečkem. "Postarala se o to moje dcera Markéta. Ale zaskočený nejsem. Ona má věk na mateřství a já na dědečkovství," usmíval se pod fousy.

Herec Pavel Soukup hazarduje se zdravím. Prozradíme vám, jakým způsobem si dobrovolně ubližuje (24. října 2012 13:26)
Na závěrečnou etapu běžeckého seriálu RunTour dorazil i herec z populárního seriálu Cesty domů Pavel Soukup (63). Na start pětikilometrového běhu se postavil se svými dvěma dcerami Pamelou (11) a Patricií (17), podpořit je přišla i maminka, herečka Isabela Siegelová. Pro třiašedesátiletého herce, který v minulosti prodělal těžký zánět slinivky, to byl opravdu odvážný krok.

Podívejte: Nová Bond girl Berenice Marlohe na premiéře Skyfall vsadila na svůj proklatě naditý dekolt a oslnila (24. října 2012 12:57)
Úterý 23. října se stalo dnem, kdy se světu poprvé představil nový díl ze série filmů o Jamesi Bondovi. Snímek nese název Skyfall a na jeho premiéře v Londýně se sešla londýnská i hollywoodská smetánka. Chybět nemohl samotný představitel agenta 007 Daniel Craig (44) ani půvabná Bond girl Berenice Marlohe (33), jež oslnila v červené róbě s korzetem, který zdůraznil její nepřehlédnutelné ženské přednosti.

Kutheilovi šel po krku falešný exekutor. Měl uhradit jedenáct let starý dluh za telefon (24. října 2012 11:55)
Problémy s exekučním úřadem měla už celá řada známých osobností, do kterých bychom to nikdy neřekli. Nepříjemné trable s vymahači dluhů si zažil i muzikálový zpěvák Petr Kutheil (30).

Luxusní podprsenky pro malá i velká prsa (24. října 2012 11:15)
Luxusní podprsenky nesmí chybět v šatníku žádné ženy. U některých velikostí to je ovšem problém – zajímavé kousky v obchodech nejsou. Proto jsme pro vás vybrali exkluzivní podprsenky, do kterých schováte malá i velká prsa. A navíc je na ně tento týden sleva.

Láska nebeská: Karel Vágner si na ruku nechal vytetovat portrét své krásné ženy Simony Krainové (24. října 2012 11:00)
Modelka Simona Krainová (39) , která nedávno přivedla na svět druhého syna Bruna, oslavila s manželem Karlem Vágnerem tříleté výročí. Stále ještě zamilovaný Karel Vágner si na počest své krásné manželky nechal na ruku vytetovat portrét s její půvabnou podobiznou.

Je to láska nebeská: Karel Vágner si na ruku nechal vytetovat portrét své krásné ženy Simony Krainové (24. října 2012 11:00)
Modelka Simona Krainová (39) , která nedávno přivedla na svět druhého syna Bruna, oslavila s manželem Karlem Vágnerem tříleté výročí. Stále ještě zamilovaný Karel Vágner si na počest své krásné manželky nechal na ruku vytetovat portrét s její půvabnou podobiznou.

Skvělá zpráva! Jana Hlaváčová potlačila těžké deprese a vrací se do divadla (24. října 2012 10:55)
Ještě před rokem mnozí vynikající herečku Janu Hlaváčovou (74) prakticky odepisovali, ne-li pohřbívali. Žena, kterou milují diváci všech generací, totiž zrušila všechny své pracovní aktivity kvůli ataku depresí, které hodně vážně potrápily její duši a postihly také její řeč, takže má doteď potíže s artikulací. Jenže manželka Luďka Munzara (79) se s nemocí pere po svém. Přestala odpočívat a už za pár dnů se vrací do Divadla na Vinohradech!

Karel Gott skončil s rozbitou hlavou v nemocnici. Proč, když je zdravý jako rybička? (24. října 2012 09:55)
Největší hvězda českého šoubyznysu Karel Gott (73) se ocitl s drsnými poraněními hlavy a obličeje ve špitále. Fotky ve fotogalerii hovoří za vše. Přitom má ale zdraví lepší než lecjaký třicátník. Šlo totiž o natáčení nového seriálu Primy s pracovním názvem Městečko, volně navazující na trojici filmů Kameňák (informovali jsme o něm jako první). Mistra ošetřovala zdravotní sestřička Ivana Gottová, nerudného spolupacienta Fouska si zahrál Jiří Krampol (74) . A byla to prý bžunda!

Jovanka Vojtková přibrala v těhotenství osmnáct kilo a dva měsíce po porodu je jako lunt. Víme, jak to dělá (24. října 2012 09:50)
Třetí manželka Pepy Vojtka (47) , tanečnice Jovanka, před dvěma měsíci porodila syna Adama. A i když v těhotenství přibrala pořádných osmnáct kilo, už je zase štíhlá. "Tak deset kilo jsem nechala rovnou v porodnici. Byla jsem hodně zavodněná a oteklá," začala Super.cz vysvětlovat Jovanka.

Dámy, něco pro vás! Krasavec z Hlasu Mrózek ukázal v nátělníku vypracované bicepsy (24. října 2012 09:02)
Mladý nadějný zpěvák Daniel Mrózek (18) se postavil v ringu proti producentovi, manažerovi a svému dvornímu textaři Petru Šiškovi.

Ornella se pochlubila výbavičkou. Malé Kokťátko bude oblékat do tygřích dupaček (24. října 2012 08:55)
Rodina Ornelly Štikové (19) , dívky, která zatím v životě dokázala jen udělat ze sebe veřejně nepříliš cudnou slečnu a také málem rozbít manželství Gabriely Partyšové (34) a jejího muže Josefa Kokty, s nímž údajně čeká dítě, již několikrát projevila obrovský cit pro vkus. A znovu ho dokazuje nákupem výbavičky. Tatínek slávychtivého děvčete už pro očekávané miminko nakoupil tygří dupačky!

Rajcovní milenka Jaro Slávika prozradila: Lucie Bílá mě nesnáší! (24. října 2012 08:24)
Bývalá přítelkyně atletické hvězdy Usaina Bolta a zřejmě současná milenka Jaro Slávika Karolína Krézlová (25) prozradila, že averze Lucie Bílé (46) vůči její osobě je vážně hodně silná. To, co diváci viděli v neděli na televizi Prima v Talentu, kde Karolína soutěžila, byla prý jen špetka urážek, které zpěvačka vypustila z úst. "Bylo to hodně sestříhané. Bylo to vážně o dost, opravdu o dost horší," řekla Super.cz mladá zpěvačka.

Katie Holmes si po rozvodu plní své sny: Slavná herečka představila svou módní kolekci (24. října 2012 08:01)
Známá americká herečka Katie Holmes (33) po rozvodu s Tomem Cruisem (50) rozkvétá. A to nejen fyzicky a duševně, ale také po pracovní stránce. Maminka rozkošné Suri Cruise se zřejmě nechala inspirovat svou přítelkyní Victorií Beckham (38) a předvedla svůj talent skrz módní kolekci nazvanou Holmes & Yang.

To je úlet: Pepa Vojtek má v novém muzikálu natupírované vlasy a vypadá šíleně (24. října 2012 07:57)
Jen aby nakonec nepřišel úplně o vlasy. To, co provádějí kadeřnice v Divadle Broadway s kadeřemi rockera Pepy Vojtka (47) , už je alarmující. Vlasy, které mu pravidelně nastavují pomocí vlásenek v muzikálu Klíč králů, v novém dílku Andílci za školou pro změnu tupírují.

Nicki Minaj: Dobrý den, prsa ven, aneb duhový klip roku (24. října 2012 07:00)
Rapperka Nicki Minaj a zpěvačka Cassie spolu natočily klip k novému singlu. The Boys je doslova pastvou pro mužské oči.

Kostková přišla o pořádný kšeft: Teď se věnuje synovi! (24. října 2012 07:00)
Herečka Tereza Kostková dostala pořádnou profesní ránu. Nedávno spuštěný seriál Obchoďák, ve kterém má zářit jako hlavní postava končí. Tereza přijde o statisíce!

Michal David: Válka s Jaro Slávikem! Jdou si po krku! (24. října 2012 07:00)
Zpěvák Michal David a producent Jaro Slávik se zrovna dvakrát v lásce nemají. Na tom není nic nového. Oba pánové si ale teď začínají vyřizovat účty přes média. A není to zrovna veselé čtení!

Předchozí  Následující  

Zprávy

Zprávy podle dní

<<       >>
 T PoÚtStČtSoNe
40 1234567
41 891011121314
42 15161718192021
43 22232425262728
44 293031    

Vyhledávání

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt