Zobrazeny zprávy 21 až 25 z celkem 25 zpráv
Předchozí
Poznejte taje jejich extáze (9. srpna 2010 08:00)
Mohou orgasmus předstírat? A co při něm vlastně cítí, že někteří řvou jako pářící se lvi?
Polonahý a zraněný finalista Muže roku Hájek pouze v korzetu! (9. srpna 2010 08:00)
Už před časem byl českými médii a porotkyněmi soutěže Muž rok 2010 stanoven jako jasný favorit soutěžící č. 1 – Jan Hájek (24). Ten se však krátce nato zranil a o favoritovi soutěže se začalo psát i v souvislosti s „tradičním úrazem" vítězů a kandidátů na tento post. Super.cz teď získal fotky mladíkova polonahého těla v procesu léčby!
Chantal Poullain: V 54 pleť hladká jako samet (9. srpna 2010 08:00)
Herečka Chantal Poullain za několik dní slaví pětapadesátiny. Šarmantní Francouzce by ale její věk hádal málokdo. Za jeden den klidně vykouří třicet cigaret a její pleť je stále jako z alabastru! Že by Chantal využila služeb botoxových injekcí, jež jsou tolik populární? Komentovala módní redaktorka Markéta H.
Bořek Slezáček poprvé o exmanželce: Krainová mi lezla do mobilu! (9. srpna 2010 08:00)
Moderátor Bořek Slezáček (43) po letech překvapivě promluvil o jedné z věcí, která zapříčinila krach jeho manželství s topmodelkou Simonou Krainovou (37). Krásná blondýna mu prý totiž kontrolovala SMS zprávy v mobilu! Řekli byste to do jedné z našich nejpřitažlivějších módních ikon?
Nosková v devátém měsíci: zpěv, tanec a romantika v posteli (9. srpna 2010 00:50)
Kdyby zpěvačce Michaele Noskové nebylo vidět těhotenské bříško, málokdo by řekl, že je v jiném stavu. V pokročilém těhotenství zvládá zpívat i tancovat, a nezapomíná ani na romantiku, jež utužuje každé manželství. V Lázních Bělohrad si to užívala.