Zobrazeny zprávy 41 až 45 z celkem 45 zpráv
Předchozí
Ondřej Ruml nesnáší agresivitu (21. října 2008 08:00)
Stříbrný finalista soutěže X Factor zpěvák Ondřej Ruml se rozhodl zapojit do projektu proti neuváženému riskování na silnicích. Talentovaný muzikant po úspěchu v pěvecké reality show projíždí se svými vystoupeními republiku křížem krážem a auto se stalo jeho druhým domovem.
Ariana a Raven: Nelze předělat člověka k obrazu svému... (21. října 2008 08:00)
Vážená Ariano, vážený pane Ravene, četl jsem vaši odpověď na Super.cz v článku Rodiče nás vychovávali jako ve středověku, četl jsem diskusi čtenářů i pokračování na vašich stránkách.
Tři triky pro pohodu (21. října 2008 08:00)
Nenechte se převálcovat podzimními splíny. Tyhle procedury vám vrátí formu.
Vojtková je hubená i na modelku. Může za to rozvod (21. října 2008 07:20)
Tanečnice Libuše Vojtková si pomalu zařizuje nový život. Rozvod s rocekrem Pepou Vojtkem je na spadnutí, nový byt taky, a dokonce i nové kšefty. Teď se například stala tváří kolekce návrháře Mirka Bárty.
Protáhněte své tělo! (21. října 2008 06:00)
Venku je krásný podzim, tak neseďte doma a běžte se ven projít. Pak si můžete doma ještě trochu protáhnout svaly - uvidíte, jak si ulevíte od každodenní jednostranné zátěže a navíc si odpočinete i psychicky. V protahování vám radí Alice Tomanová, Miss Wellness 2007.