Zobrazeny zprávy 41 až 44 z celkem 44 zpráv
Předchozí
Teplický kapitán: Gning chybí, ale Jásir i Fila ho umějí nahradit (5. září 2023 07:52)
Hladký rozjezd, teď ale dupnutí na brzdu. Fotbalistům Teplic poslední dva prvoligové zápasy nevyšly a po domácím krachu 0:1 s Pardubicemi nestráví nadcházející reprezentační přestávku v ideálním rozpoložení.
Plavci z Ruska a Běloruska se bez vlajky mohou vrátit do soutěží (5. září 2023 07:17)
Ruští a běloruští sportovci se při splnění přísných podmínek neutrality mohou vrátit do plaveckých soutěží, které pořádá světová federace. Vedení World Aquatics to oznámilo na svém webu.
Čvančara: Už nemám nervy. Že mi chybí pokora? To říká ten, kdo mě nezná (5. září 2023 06:59)
Možná sám netušil, kolik se toho od ledna do září dá stihnout. Nastřílel celkem dvanáct gólů. Se Spartou oslavil titul. Po přestupu do Mönchengladbachu hned začal válet i v Německu. Ještě předtím debutoval v reprezentaci. A kdyby ve čtvrtek v kvalifikaci o Euro proti Albánii nehrál, bylo by to překvapení. Takže životní období? Bez debat. „Ale ani ne tak kvůli fotbalu,“ zajiskří Tomáši Čvančarovi oči. „Hlavně proto, že se nám v květnu narodila malá Laura, na rok 2023 nikdy nezapomenu.“
Hey Jude! Jak fanoušci Realu Madrid oslavují nového hrdinu Bellinghama (5. září 2023 00:00)
Bylo to skoro až dojemné, jak čerstvě zrekonstruovaný stadion Santiago Bernabéu spontánně spustil refrén od Beatles: „Na na na nananana, nananana. Hey Jude!“ Chlapec, kterému ta melodická poklona patřila, se uprostřed hřiště zarazil: „Takový randál jsem v životě neslyšel. A pak zaznělo: Hey Jude! Neuvěřitelné. Upřímně, chtěl jsem se zastavit a poslouchat. Měl jsem husí kůži a třásly se mi nohy.“