Zobrazeny zprávy 41 až 43 z celkem 43 zpráv
Předchozí
Karvinská posila Kalabiška: Že nesmím s Boleslaví hrát? Je to zvláštní (19. února 2017 06:29)
Přišel coby posila. Jenže do prvního utkání jarní části první ligy záložník a obránce Jan Kalabiška zasáhnout nemůže. Zakázali mu to šéfové Mladé Boleslavi, odkud do Karviné přišel na hostování do konce sezony. „Mrzí mě to,“ řekl třicetiletý Kalabiška, rodák z Mělníka.
Jizerská padesátka je velký pojem, říká lyžařský matador Bauer (19. února 2017 05:59)
Slavnou Jizerskou padesátku zatím jel jednou. Před čtyřmi lety a hned na ní skončil druhý. Pak Lukáš Bauer o starty přicházel kvůli nepřízni počasí i svému zdraví. Teď se ale 39letý olympijský medailista znovu na slavný závod chystá. Jizerská padesátka startuje v neděli ženskou elitní skupinou v 8.45, o 15 minut později se do stopy vydají i muži.
Pivarník: Odehráli jsme výborné utkání. Nikdo nám nedá body zadarmo (19. února 2017 00:00)
Před zápasem s Příbramí přijímal trenér Roman Pivarník od šéfů klubu gratulace k 50. narozeninám, které oslavil den před zápasem. Kotel fanoušků Viktorie několikrát vyvolával jeho jméno, ale během utkání s poslední Příbramí plzeňský kouč trnul. Jeho svěřenci zahazovali jednu šanci za druhou.