Zobrazeny zprávy 81 až 86 z celkem 86 zpráv
Předchozí
Romáriovi schází deset gólů k tisícovce (13. února 2007 01:00)
Už jen deset gólů mu zbývá k tomu, aby se přehoupl přes bájnou hranici. A také si splnil svůj sen. Obojí pro brazilského fotbalového mága Romária znamená meta tisíce vstřelených gólů. „Chci na ni dosáhnout,“ říká mistr světa z roku 1994. „Je to můj sen, poslední velká motivace.“
Jordan Staal: nejmladší střelec hattricku v historii NHL (13. února 2007 00:22)
V pátek jsem psal o tom, že trojice mladíčků v Pittsburghu se začíná přibližovat tomu, co předváděl Gretzky a spol. v 80.tých letech.
Čech v helmě opět září. A více než dřív (13. února 2007 00:01)
Brankářský král Petr Čech je zpátky. Zřejmě i silnější a lepší, jak sám sliboval po těžkém zranění. Jeho neprůstřelnost trvá 612 minut, gól nedostal už téměř sedm celých zápasů. "Je vidět, jak moc může člověka posílit osudový problém. Petr si prošel peklem a je ještě zarputilejší, než býval," říká bývalý reprezentační brankář Luděk Mikloško.
Porazí Rakušanky Pärsonovou? (13. února 2007 00:00)
Aare - Švédka Anja Pärsonová bude v úterý na mistrovství světa ve sjezdovém lyžování před domácím publikem v Aare útočit už na čtvrté zlato.
Další čeští atleti mají limit na HME (13. února 2007 00:00)
Praha - O další jména se po víkendu rozrostla česká výprava na halové ME v atletice do Briminghamu. Limity získal výškař Ptáček, překážkář Vojtík a dálkařka Ščerbová. Účast zřejmě neunikne ani vícebojaři Karasovi.
Bubka přináší rekordy i jako pořadatel (13. února 2007 00:00)
Doněck - V Doněcku na Ukrajině se podařilo ruské tyčkařce Jeleně Isinbajevové to, o co se pokoušela již při svém prvním letošním startu v New Yorku. Překonat halový světový rekord.