Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Přehled zpráv ze světa pro 6.září - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZobrazeno 11 zpráv  

Naštvaní Švédové se chystají k volbám, čeká se politické zemětřesení (6. září 2018 19:05)
Migrace a integrace cizinců jsou hlavní témata nedělních parlamentních voleb ve Švédsku. Očekává se historický úspěch protiimigračních a euroskeptických Švédských demokratů, kteří by mohli získat pětinu až čtvrtinu všech hlasů. Skandinávská země tak pokračuje v trendu, který zaznamenala celá Evropa.

více...

Pasy útočníků na Skripala se liší jen jedním číslem. V Evropě byli často (6. září 2018 17:32)
Pasy mužů podezřelých z otravy Sergeje Skripala a jeho dcery se od sebe liší pouze poslední číslicí. Majitelé těchto pasů v minulosti často létali do Evropy. Napsal to ruský server Fontanka s odvoláním na nejmenované zdroje. Kreml ve čtvrtek opět popřel jakýkoli podíl Ruska na útoku nervovým jedem novičok.

více...

Muž začal střílet v bance v americkém Cincinnati, zabil tři lidi (6. září 2018 17:20)
Při střelbě v budově banky v centru amerického města Cincinnati zemřeli tři lidé. Mrtvý je i pachatel, kterého zastřelila policie. Důvod střelby není zatím znám, doplnila agentura Reuters. Útočník začal střílet před vstupem do vestibulu banky asi v 9:00 místního času. Poté jej zneškodnila skupinka tří nebo čtyř policistů.

více...

Němečtí politici se hádají o Chemnitz, Seehofer čelí výzvám k rezignaci (6. září 2018 16:43)
Otázka migrace znovu začíná dělit německou koalici. Ministr vnitra Horst Seehofer po dramatických protestech v Chemnitzu prohlásil, že otázka migrace je „matkou všech problémů“. Ze strany SPD padají slova, že by měl rezignovat, a označují ho za „otce mnoha problémů“.

více...

V plastových boxech na letišti je víc bakterií než na toaletě, tvrdí studie (6. září 2018 16:00)
Projít na letišti bezpečnostní kontrolou znamená odložit veškeré své věci do plastových boxů, ve kterých poté projedou rentgenovou kontrolou. Studie výzkumníků z Finska a Velké Británie nyní ukázala, že se v těchto přepravkách nachází mnohem větší množství bakterií než na záchodě.

více...

VIDEO: Podívejte se na pět variant, jak se mohl zřítit most v Janově (6. září 2018 15:43)
Video, ve kterém se na trojrozměrném modelu demonstruje pět hypotéz, jak se zhroutil most v Janově, představilo německé studio Kostack. Část takzvaného Morandiho mostu se zřítila 14. srpna a z výšky asi 45 metrů přitom spadly tři desítky vozidel. Při neštěstí zemřelo 43 lidí.

více...

Severní a Jižní Korea uspořádají summit o denuklearizaci poloostrova (6. září 2018 14:25)
Severní a Jižní Korea se dohodly na uspořádání summitu vůdce KLDR Kim Čong-una a jihokorejského prezidenta Mun Če-ina, na kterém by měli diskutovat o „praktických opatřeních“ vedoucích k denuklearizaci Korejského poloostrova. Setkání se bude konat od 18. do 20. září.

více...

Sabotujeme Trumpa, přiznal činitel z Washingtonu. Zrada, zuří prezident (6. září 2018 14:21)
Americký list The New York Times zveřejnil ve středu na svém webu názorový článek, podle kterého v administrativě prezidenta Donalda Trumpa existuje skupina lidí snažící se hatit prezidentovu agendu, aby ochránila demokratické instituce. Autorem anonymního příspěvku je podle deníku „vysoce postavený“ vládní úředník. Trump označil zveřejnění článku za hanebnost a zradu.

více...

Přes padesát běženců z lodi Diciotti zmizelo z přijímacích center (6. září 2018 12:40)
Přes 50 z celkem 177 migrantů, kteří byli drženi deset dnů na lodi italské pobřežní stráže Diciotti, postupně zmizelo z přijímacích center beze stopy. Na sociálních sítích to ironicky komentoval ministr vnitra Matteo Salvini, na jehož pokyn nemohli běženci z lodi vystoupit a který je kvůli tomu nyní trestně stíhán. Další stovky běženců připluly tento týden do Španělska.

více...

KOMENTÁŘ: Důkazy proti Kremlu jsou v kauze novičok velmi přesvědčivé (6. září 2018 10:50)
Velká Británie uvolnila ve středu další dávku informací týkajících se otravy bývalého plukovníka vojenské zpravodajské služby (GRU) Sergeje Skripala. Přestože oficiální ruská místa jakoukoli účast na otravě popírají, důkazy proti Kremlu jsou velmi přesvědčivé, píše v komentáři Vladimír Votápek.

více...

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení. Dva lidé zemřeli, přes 120 zraněných (6. září 2018 06:36)
Nejméně dva lidé podle agentury AP zemřeli a přes 120 lidí je zraněných po silném zemětřesení, které ve čtvrtek ráno místního času zasáhlo ostrov Hokkaidó. Podle různých zdrojů se především kvůli sesuvům půdy, které otřesy vyvolaly, pohřešuje mezi dvěma a třemi desítkami lidí. Zemětřesení mělo sílu 6,7 stupně.

více...

Zprávy podle dní

<<       >>
 T PoÚtStČtSoNe
35      12
36 3456789
37 10111213141516
38 17181920212223
39 24252627282930

Vyhledávání

Partneři

Právě dnes

O Životě.cz - magazín o kultuře, společnosti a životním stylu

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]