Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Přehled zpráv ze světa pro 2.září - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZobrazeno 10 zpráv  

Dva němečtí policisté přišli o práci, v Rosenheimu hajlovali na veřejnosti (2. září 2018 20:30)
Německá spolková policie propustila ze služby dva své příslušníky kvůli tomu, že v bavorském Rosenheimu hajlovali na veřejnosti. Informovala o tom policejní centrála v Postupimi. Policie muže ve věku 44 a 45 let vyšetřuje pro podezření z podněcování nenávisti.

více...

Erdoganova dlouhá ruka. Z celého světa potichu mizí domnělí pučisté (2. září 2018 20:15)
Za poslední dva roky zmizelo z různých zemí po celém světě přes sto Turků. Učitele či zdravotníky z organizací klerika Fethulláha Gülena unesla turecká vláda, která je viní z podílu na nepovedeném puči. Bez oficiálních žádostí o vydání, bez vědomí místních politiků. Zato s velkou pompou v tureckých médiích, kde se vedení země chlubí dopadením „zrádců“.

více...

TÝDEN OBRAZEM: Zkamenělý kůň, psí závody a barevné veselí v Londýně (2. září 2018 16:01)
Vycvičení psi a kočky soutěžili v Lipsku na mezinárodní soutěži domácích mazlíčků. U Ženevského jezera zase mohli diváci sledovat desítky paraglidistů. A v Londýně vyšli občané do ulic v rámci tradičního karnevalu. Podívejte se na výběr nejlepších snímků zahraničních agentur za minulý týden.

více...

Jedenáctiletého chlapce nasála stoka. Zachránil ho prst vykukující z poklopu (2. září 2018 15:56)
Jedenáctiletého chlapce v americkém Wisconsinu nasála zatopená odvodňovací stoka. Jeden ze zasahujících hasičů si však všiml prstu vykukujícího z víka kanálu a chlapce zachránil.

více...

Válka nehrozí, ale buďte ostražití, nabádá armádu íránský nejvyšší duchovní (2. září 2018 14:47)
Vypuknutí ozbrojeného konfliktu není v současnosti pravděpodobné, íránská armáda by však měla být připravená a ostražitá, řekl v neděli zástupcům íránských vzdušných sil íránský nejvyšší duchovní ajatolláh Alí Chameneí. Už v sobotu Írán informoval, že země chce vylepšit svůj arzenál zbraní.

více...

Hrátky s akreditacemi. Rusko drží pod krkem prozápadní univerzity (2. září 2018 14:10)
Začátek školního roku v Rusku přináší prozápadním univerzitám zvýšenou nejistotu. S úřady jsou totiž často nuceny vést politicky motivované bitvy o akreditace. Škola v Moskvě prohrála, na tu v Petrohradě se po roce usmálo štěstí.

více...

Pohřbu předáka separatistů v Doněcku se zúčastnilo přes sto tisíc lidí (2. září 2018 13:49)
Více než 120 tisíc lidí se v neděli v Doněcku zúčastnilo pohřbu předáka proruských separatistů na východě Ukrajiny Alexandra Zacharčenka, který se v pátek stal obětí atentátu. Rakev se zavražděným byla vystavena v budově městské opery, před kterou lidé s květinami vytvořili několikakilometrovou frontu.

více...

EU by neměla nutit členy k přijímání uprchlíků, řekl německý ministr Maas (2. září 2018 12:47)
Členské státy Evropské unie by neměly být nuceny k přijímání uprchlíků na základě většinového hlasování. Země, které migranty přijímat nechtějí, by měly pomáhat například přímo v Africe. Prohlásil to německý ministr zahraničí Heiko Maas v rozhovoru pro bulvární list Bild.

více...

Pochod v Chemnitzu skončil předčasně, zranění při protestech utrpělo 9 lidí (2. září 2018 10:40)
Východoněmecký Chemnitz se v sobotu znovu stal dějištěm několikatisícových demonstrací. Čtveřice akcí, jichž se v podkrušnohorském městě zúčastnilo 9 500 lidí, byla z větší části klidná, přesto se však neobešla bez občasných střetů a šarvátek s policií. Zranění utrpělo devět lidí. Policie zaznamenala také nejméně 25 trestných činů.

více...

USA přestanou posílat část finanční pomoci na podporu armády v Pákistánu (2. září 2018 08:18)
Spojené státy přestanou poskytovat část vojenské pomoci Pákistánu, která v přepočtu tvoří 6,6 miliard korun. Země podle Washingtonu nedostatečně bojuje proti islamistickým radikálům. Finanční toky z USA do Pákistánu byly zmrazené od začátku letošního roku.

více...

Zprávy podle dní

<<       >>
 T PoÚtStČtSoNe
35      12
36 3456789
37 10111213141516
38 17181920212223
39 24252627282930

Vyhledávání

Partneři

Právě dnes

O Životě.cz - magazín o kultuře, společnosti a životním stylu

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]