Hledat:

Invia.cz Last minute Tunisko Dovolená v Chorvatsku Pojeďte do Egypta Bulharsko Last minute Kréta

Přehled zpráv ze sportu pro 16.prosince - Portál divoch.net

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Práce | Slovník | Hry | Encyklopedie
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.

Zprávy ze sportu

Zobrazeny zprávy 41 až 46 z celkem 46 zpráv
Předchozí

Prostějovští tenisté na Spartu tasí sestry Plíškovy - iDnes - Sport (16. prosince 2017 08:31)
Od zápasů v semifinálové skupině se bude týkat tenisová extraliga smíšených družstev TK Agrofert Prostějov a TK Precheza Přerov. Regionální kluby budou o postup do finále usilovat v prostějovské hale ode dneška do pondělí. Jejich posledním soupeřem bude vítěz kvalifikačního duelu RPM Říčany – LTC Pardubice. více...

Čeká Jindřichův Hradec další uragán? Kouč Pardubic: Bude to hlavně o nás - iDnes - Sport (16. prosince 2017 08:25)
Zápasů do konce základní části a v následné nadstavbě před sebou mají ještě habaděj, ale aby se ještě basketbalisté jindřichohradeckých Lions vrátili do bojů o play-off, musel by se stát malý sportovní zázrak.

více...

Frk a Zacha asistovali u výher, uzdravený Hanzal se připomněl gólem - iDnes - Sport (16. prosince 2017 08:21)
Hokejoví útočníci Pavel Zacha a Martin Frk se v pátek asistencemi podíleli na výhrách svých barev. Prvně jmenovaný přispěl k rozdílové trefě New Jersey u výhry 5:2 nad Dallasem, za který gólem alespoň snižoval skóre navrátilec z marodky Martin Hanzal. Frk pro změnu po sérii nevýrazných výsledků mohl slavit s Detroitem vítězství 3:1 nad Torontem. více...

Užívám si každou minutu, říká olomoucký kapitán Vepřek - iDnes - Sport (16. prosince 2017 08:14)
Opřený na střídačce o mantinel se Michal Vepřek jako správný kapitán chechtal, když třetí brankář fotbalové Olomouce Štěpán Spurný při tradičním hokeji po podzimní sezoně sebou flákl na led. S úsměvem mohl pro MF DNES hodnotit i jízdu sigmáků po návratu do ligy. Senzačně posbírali stejně bodů jako druhá Slavia a bavili rychlou hrou.

více...

Ester je první svého druhu. A jediná, říká její nový americký kouč - iDnes - Sport (16. prosince 2017 07:59)
Česká snowboardová medaile z olympiády má nést zámořský rukopis: Ledeckou nově trénuje i Američan Justin Reiter a neváhal ji vychválit i pro New York Times. „Pracovat s Ester je čest,“ tvrdí.

více...

Porazit Kanadu se vždycky počítá, řekl trenér hokejistů Jandač - iDnes - Sport (16. prosince 2017 05:59)
I ve druhém utkání na Channel One Cupu čeští hokejisté otočili nepříznivý vývoj a vyhráli. Po středečním domácím vítězství v pražské O2 areně nad Finskem (3:2 v prodloužení) zdolali v Moskvě Kanadu 4:1 a kouč Josef Jandač byl rád, že na rozdíl od prvního duelu dokráčelo jeho mužstvo k úspěchu povedeným výkonem v celém zápasu.