Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Přehled zpráv ze sportu pro 6.listopadu - Portál divoch.net

Portál | Encyklopedie | Hledej | Zprávy | Počasí | Práce | Slovník | TV | SMS | Chat | Hry | Kontakt
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.

Zprávy ze sportu

Zobrazeny zprávy 21 až 40 z celkem 50 zpráv
Předchozí  Následující

Nováček z Olomoucka setnul Opavu, předčil ji na doskoku i v rozehrávce - iDnes - Sport (6. listopadu 2017 11:49)
Obavy trenéra opavských basketbalistů Petra Czudka, že výkonnost Olomoucka jde nahoru, byly oprávněné. Opavští v 7. kole národní ligy doma prohráli 86:89. „Špatně jsme začali zejména v obraně,“ řekl opavský pivot Václav Bujnoch.

více...

V závodu dálkových plavců v Krnově opět zvítězil Rus - Abrosimov - iDnes - Sport (6. listopadu 2017 11:39)
Ruští reprezentanti vévodili závodu dálkových plavců na pět kilometrů, který byl součástí sobotní Ceny Krnovska. Zvítězil Kirill Abrosimov časem 54:39 minuty, který porazil obhájce prvenství Jevgenije Dratceva (54:45,82). Třetí byl český reprezentant Vít Ingeduld z Komety Brno - 54:54,15 minuty. více...

Třinečtí fotbalisté odskočili regionálním rivalům z Opavy - iDnes - Sport (6. listopadu 2017 11:34)
Třinecký stoper Reintam dorazil do branky střelu z přímého kopu a v 80. minutě rozhodl nedělní zápas 14. kola národní ligy fotbalistů. Třinečtí ve Vlašimi vyhráli 3:2 a jsou v čele soutěže.

více...

Stát se může cokoliv, řekl kouč Kučera ke své budoucnosti v Ostravě - iDnes - Sport (6. listopadu 2017 11:27)
Bída fotbalistů ostravského Baníku pokračuje. K té výsledkové se přidala i ta herní. Ostravští ve 13. kole první ligy doma prohráli s Mladou Boleslaví 0:1. Stejný byl i poměr přímých střel na branku!

více...

Volejbalisté Liberce zvládli vypjatý duel, ženy Dukly vyhrály lehce - iDnes - Sport (6. listopadu 2017 11:13)
Hodně emocí, dvě žluté karty, dokonce jedna červená a tři napínavé koncovky. Volejbalisté Dukly Liberec nakonec vypjatou domácí bitvu s pátou Ostravou vyhráli 3:1, po dalším tříbodovém vítězství v řadě jsou po šesti kolech stále bez porážky a z druhého místa v tabulce dál stíhají rovněž neporažené vedoucí České Budějovice.

více...

Liberec po úspěšné sérii narazil. Tohle se nesmí stávat, láteřil Coufal - iDnes - Sport (6. listopadu 2017 11:07)
Po třech ligových výhrách a postupu v poháru prožili fotbalisté Slovanu Liberec tvrdé vystřízlivění. Ve 13. kole padli na hřišti do té doby poslední Jihlavy 1:3, v tabulce se však udrželi na čtvrtém místě.

více...

Krahulec po výhře házenkářů Jičína nad Plzní: Trenér slíbil basu - iDnes - Sport (6. listopadu 2017 11:03)
Házenkáři Jičína znovu ukázali, jak se jim na domácí palubovce daří. Po výhře nad loňským mistrem Duklou Praha dokázali doma skolit i vicemistra z Plzně 26:25. Důležité dva góly, kterými dostal Jičín zpátky do utkání, přispěl k výhře David Krahulec. Ten v utkání zaznamenal dokonce devět branek.

více...

Dlask hodnotí ME: Snad bude stejně úspěšné i mistrovství světa - iDnes - Sport (6. listopadu 2017 10:56)
Před startem evropského šampionátu tvrdil: „Dvě medaile bychom získat mohli.“ Jeho odhad byl absolutně přesný. Díky stříbru Tomáše Kopeckého v juniorské kategorii a bronzu Nikoly Noskové mezi ženami do 23 let, opravdu získala česká výprava na mistrovství Evropy cyklokrosařů v jihočeském Táboře dva cenné kovy. „I proto panuje spokojenost,“ hodnotil reprezentační trenér Petr Dlask.

více...

Konečně si zachytal i doma. Hradecký gólman Lindr slavil nulou - iDnes - Sport (6. listopadu 2017 10:48)
Tenhle údaj týkající se Jiřího Lindra může pro řadu fanoušků fotbalistů Hradce Králové znít téměř neuvěřitelně. Gólman, který svoji kariéru spojil právě s tímto klubem a který má na svém kontě téměř padesátku startů v první lize a mnohem více ve druhé, si ligové utkání na domácím stadionu v dresu prvního týmu zachytal po téměř třech a půl letech!

více...

Hokejisty Karlových Varů dělila od zisku bodů sekunda - iDnes - Sport (6. listopadu 2017 10:35)
Pouhá sekunda dělila karlovarské hokejisty od dalšího bodového zisku ve WSM lize. Ve statistikách bude zapsána jejich prohra v Litoměřicích 3:2.

více...

Karlovarští volejbalisté smetli Příbram a zůstávají čtvrtí - iDnes - Sport (6. listopadu 2017 10:31)
Volejbalisté VK ČEZ Karlovarsko přidali na šňůrku další „povinné“ extraligové vítězství. Skvělým servisem a hrou na bloku vyřídili za 79 minut Příbram 3:0. V tabulce jsou nadále čtvrtí.

více...

Kolega musel na pohřeb, Mrázek vychytal nulu. Byl excelentní, chválil kouč - iDnes - Sport (6. listopadu 2017 10:28)
Přes dva týdny seděl v NHL na střídačce. Ale když se v neděli Petr Mrázek objevil v brankovišti, nezklamal. Hokejový gólman pomohl čistým kontem Detroitu Red Wings k výhře 4:0 na ledě Edmontonu. „Když pracuješ tvrdě v tréninku, přenese se to do zápasu,“ lebedil si český brankář.

více...

Obrat na poslední chvíli. Hokejisty Znojma probral koučův amok - iDnes - Sport (6. listopadu 2017 10:25)
Stačilo pouhých 41 vteřin, aby upadli do ještě hlubší deprese. Nakonec však hokejisté Znojma mohli jásat. V zoufalém náporu na konci třetí třetiny stihli v neděli proti Innsbrucku srovnat a v prodloužení pak přidali rozhodující úder.

více...

Satoranský pomohl k výhře v Torontu, Harden nastřílel 56 bodů - iDnes - Sport (6. listopadu 2017 10:19)
Basketbalový Washington si veze výhru z Toronta 107:96 a v NBA napravil duo porážek z domácího prostředí. Hosté nastoupili bez Johna Walla, který má problém s ramenem, Tomáš Satoranský tak odehrál 22 minut, ke čtyřem doskokům a třem asistencím však body nepřipojil.

více...

Reprezentaci doplní i nováčci Simič s Houskou, Vydra nepřijede - iDnes - Sport (6. listopadu 2017 10:12)
Trenér fotbalové reprezentace Karel Jarolím doplnil nominaci před turnajem v Kataru o šest hráčů včetně nováčků Stefana Simiče z Crotone a Davida Housky z Olomouce. Kvůli zranění naopak vypadl Matěj Vydra a z rodinných důvodů se nezúčastní ani Bořek Dočkal.

více...

Další krach, tentokrát v Jablonci. Ale nejsme žebráci, zní z Brna - iDnes - Sport (6. listopadu 2017 10:09)
Stejně jako před týdnem ukázali herní vzepjetí, ale i tentokrát opouštěli hřiště rozladění. Fotbalisté Zbrojovky prohráli v Jablonci 0:1 a sesunuli se zpět na ligové dno.

více...

Trofej, 1 000 bodů a Turnaj mistrů. Sock oprášil slávu amerického tenisu - iDnes - Sport (6. listopadu 2017 09:59)
Vypadalo to, že si může ve Francii leda tak od srdce zaklít a pronést rychlé a smutné „adieu“. Jack Sock ve slavné hale Bercy v úvodním duelu s Kylem Edmundem ztrácel už 1:5 ve třetím setu. „Měl jsem vypadnout. Proto jsem od té chvíle mohl hrát v klidu,“ líčil.

více...

Lídr extraligy zase zvládl drama. Zubří je expertem na těsné výsledky - iDnes - Sport (6. listopadu 2017 09:56)
Až na výjimky ve svých zápasech nedominují, přesto házenkáři Robe Zubří kralují extralize po 7. kole už s náskokem tří bodů na nejbližšího pronásledovatele.

více...

Žádné góly, žádné body. Už je to kritické, uvědomují si na Slovácku - iDnes - Sport (6. listopadu 2017 09:45)
Před týdnem doma s mistrovskou Slavií, teď i na hřišti rozjetých Teplic. Fotbalisté Slovácka opět prohráli 0:3, čímž jen zdůraznili svou podzimní mizerii.

více...

Tři body? Nádhera, zářil olomoucký Tomajko. Zlín srazily fatální kiksy - iDnes - Sport (6. listopadu 2017 09:33)
Víkend snů prožili olomoučtí hokejisté. Na páteční vítězství 1:0 nad silným Hradcem Králové navázali na ledě Zlína. Dvěma góly ve třetí třetině dokázali bitvu o desítku rozhodnout pro sebe a po výhře 3:1 si připsali další tři body. „Jako by nám spadly z nebe,“ rozplýval se trenér Jan Tomajko.