Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Přehled zpráv ze sportu pro 18.února - Portál divoch.net

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Práce | Slovník | Hry | Encyklopedie
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.

Zprávy ze sportu

Zobrazeny zprávy 21 až 40 z celkem 61 zpráv
Předchozí  Následující

Den hrůzy. Pak mazec! Kdyby tu byli naši, nepřežili by, říká Erbanová - iDnes - Sport (18. února 2018 16:59)
Pouhá setina vteřiny chyběla rychlobruslařce Karolíně Erbanové ke stříbru. Přesto byla po olympijském závodě na 500 metrů štěstím bez sebe. A jen pomaloučku jí docházelo, co v neděli večer na oválu v Kangnungu dokázala.

více...

Staněk překonal rekord domácího halového mistrovství, šel jen tři pokusy - iDnes - Sport (18. února 2018 16:11)
Koulař Tomáš Staněk na halovém mistrovství republiky výkonem 21,59 metru překonal o 69 centimetrů vlastní rekord šampionátu. Český rekordman a lídr světových tabulek plánovaně absolvoval jen tři pokusy. Domácí tituly získali i Jakub Holuša na 1500 metrů a Pavel Maslák na dvoustovce.

více...

Zase ten Lukaku. Manchester United je v Anglickém poháru ve čtvrtfinále - iDnes - Sport (18. února 2018 16:09)
Fotbalisté Manchesteru United vyhráli v osmifinále Anglického poháru na hřišti dalšího účastníka Premier League Huddersfieldu 2:0. To Tottenham na hřišti třetiligového Rochdale jen remizoval a o postupu rozhodne opakovaný duel ve Wembley. více...

Jedna rána - a naděje padla. Mrzí mě to fest, řekl Rybář o Moravcovi - iDnes - Sport (18. února 2018 16:07)
Takový kousek to byl, pár milimetrů. Místo toho, aby biatlonista Ondřej Moravec odjel ze střelnice s kompletně čistě odstříleným závodem bojovat o medaili, udělal na poslední položce jednu chybu. „Jsem zklamaný. To nedokážu zakrýt,“ mrzelo kouče Ondřeje Rybáře, že z toho nakonec bylo 11. místo.

více...

POHLED: Hlavně čistě, pánové. Fauly mohou hokejisty obrat o medaili - iDnes - Sport (18. února 2018 15:59)
Parádní nástup národního mužstva bavil obecenstvo v Kangnung Hockey Center. Po Řepíkově bezvadné ráně Češi vedli nad Švýcary. Mohlo se zdát, že se mezi mantinely rozhostí nedělní idyla. Jenže pak se něco pokazilo.

více...

Hokejisté ve čtvrtfinále narazí na USA, nebo Slováky. A co ostatní? - iDnes - Sport (18. února 2018 15:45)
Jasné je, že čeští hokejisté narazí ve čtvrtfinále olympijského turnaje na vítěze předkola USA - Slovensko. Jak ovšem budou vypadat ostatní dvojice pro vyřazovací část ostře sledované akce v Koreji?

více...

10. DEN ZOH: Bronzová Erbanová, hokejisté postoupili do čtvrtfinále - iDnes - Sport (18. února 2018 15:32)
Desátý den zimních olympijských her v jihokorejském Pchjongčchangu přinesl české výpravě další medaili, rychlobruslařka Erbanová si vyjela na pětistovce bronz. Hokejisté přehráli Švýcarsko 4:1 a postupují přímo do čtvrtfinále. Čeští běžci na lyžích finišovali ve štafetě desátí, biatlonista Moravec dojel v hromadném závodu jedenáctý.

více...

Ruský curler Krušelnickij měl údajně pozitivní dopingový test - iDnes - Sport (18. února 2018 15:28)
Ruský curler Alexandr Krušelnickij, jenž získal na olympijských hrách v Pchjongčchangu po boku své manželky Anastasie Bryzgalovové bronz v soutěži mixů, byl podle ruských médií pozitivně testován na zakázané meldonium. Výprava olympijských sportovců z Ruska potvrdila dopingový nález jednoho ze svých členů, ale bez konkrétního jména.

více...

Olympijskou soutěž dvojbobů vedou Němci, Dvořák s Noskem jsou čtrnáctí - iDnes - Sport (18. února 2018 15:13)
Po prvním dnu soutěže dvojbobistů vedou v Pchjongčchangu podle očekávání Němci. Po dvou jízdách však není v čele favorizovaná posádka čtyřnásobného mistra světa Francesca Friedricha, ale bob pilotovaný zatím méně úspěšným Nicem Waltherem. Dominik Dvořák s Jakubem Noskem jsou na čtrnáctém a Jan Vrba s Jakubem Havlínem na 23. místě.

více...

V šatně s Bubníkem se mi podlomila kolena, vzpomíná oslavenec Mašlaň - iDnes - Sport (18. února 2018 14:54)
Světový hokej má Triple-Gold Club, tedy unikátní sešlost těch, co vyhráli Stanley Cup, mistrovství světa a olympiádu. Brněnský hokej má zase speciální klub jedenáctinásobných mistrů republiky, držitelů všech titulů z éry Rudé Hvězdy a ZKL Brno. Je jich jen šest a František Mašlaň patří mezi ně. V pondělí oslaví 85. narozeniny.

více...

Neuville vyhrál Švédskou rallye a vede celkové pořadí šampionátu - iDnes - Sport (18. února 2018 14:16)
Belgický vicemistr světa Thierry Neuville vyhrál s vozem Hyundai poprvé v kariéře Švédskou rallye a po dvou dílech se dostal do čela pořadí šampionátu WRC o 11 bodů před úřadujícího mistra světa Sébastiena Ogiera z Francie, jenž vyhrál lednovou Rallye Monte Carlo, ale na zasněžených švédských cestách skončil až jedenáctý.

více...

Skvělý bronz! Rychlobruslařka Erbanová dojela třetí na pětistovce - iDnes - Sport (18. února 2018 14:16)
Rychlobruslařka Karolína Erbanová slaví životní úspěch. V závodě na 500 metrů dojela na třetím místě. Potvrdila tak roli jedné z favoritek na olympijskou medaili. Zvítězila Japonka Kodairaová před domácí I Sang-hwa.

více...

Strhující finiš hromadného závodu zvládl Fourcade, Moravec byl jedenáctý - iDnes - Sport (18. února 2018 14:08)
Postupně se z toho vykrystalizovala bitva Martin Fourcade versus němečtí biatlonisté. V dramatickém finiši olympijského závodu s hromadným startem se však radoval francouzský fenomén, který těsně zdolal Simona Schemppa. Ondřej Moravec se dlouho držel s nejlepšími, nakonec si dojel pro jedenáctou příčku.

více...

Sjezd? Ráda bych, ale... Ledecká po dni volna zase přepne na snowboard - iDnes - Sport (18. února 2018 13:30)
Jedno zlato už má, útok na druhé právě startuje. Po svém zcela šokujícím triumfu na lyžích dostala Ester Ledecká den volna, pak jsou ale hned v plánu první jízdy na snowboardu, na němž bude v sobotu 24. února favoritkou paralelního obřího slalomu. A jak přiznává ona i její tým, úspěchy spolu dost souvisí.

více...

První medaile pro Ukrajinu. Akrobatickým skokům vládl Abramenko - iDnes - Sport (18. února 2018 13:27)
Lyžař Oleksander Abramenko vyhrál závod v akrobatických skocích a získal pro Ukrajinu první medaili na olympijských hrách v Pchjongčchangu. Druhé místo obsadil Ťia Cung-jang z Číny a třetí skončil ruský reprezentant Ilja Burov. více...

Kanada - Korea 4:0. Vítěz je čtvrtým čtvrtfinalistou, Korea jde na Finy - iDnes - Sport (18. února 2018 13:04)
Hokejisté Kanady podle očekávání si po výhře 4:0 nad Koreou zajistili přímý postup do čtvrtfinále. Poražený domácí tým čeká v úterní kvalifikaci výběr Finska.

více...

Švédsko - Finsko 3:1, vítěz jde rovnou do čtvrtfinále - iDnes - Sport (18. února 2018 12:55)
Bitva hokejistů Švédska s Finskem uzavřela dění ve skupině C. Švédové po výhře 3:1 si zajistili automatický postup do čtvrtfinále. Severský rival bude hrát v úterý kvalifikaci o postup s Koreou.

více...

Jandač: Rozhodčí tady mají divný metr. Snad už budou pískat zkušenější - iDnes - Sport (18. února 2018 12:40)
Je to poprvé, co samostatná hokejová reprezentace vyhrála základní skupinu na olympijském turnaji. "Zní to dobře, ale teprve teď se bude rozhodovat," říká kouč Josef Jandač. Po třetí výhře na turnaji cítí z týmu bojovnost. "K tomu nás drží gólman, což je základ pro to, abychom něco uhráli."

více...

Řepík pálí dál: Mám štěstí, že mi trenéři věří v přesilovkách - iDnes - Sport (18. února 2018 12:04)
Útočník Michal Řepík zatím prožívá výtečný olympijský turnaj. V souboji se Švýcarskem znovu patřil k nejaktivnějším českým hokejistům. Ve třetím utkání skupiny A proti Švýcarsku dvěma góly přispěl k vítězství 4:1 a nasměroval tým rovnou do čtvrtfinále.

více...

Po bronzu ze Soči alkoholikem. Teď stříbrný lyžař slibuje: Bude to jiné - iDnes - Sport (18. února 2018 11:54)
Získal už druhou olympijskou medaili. Ač nemá zlatý lesk, pro Nicka Goeppera je tou nejcennější. Americký freestylový lyžař po bronzu v Soči 2014 tak bujaře slavil, až skončil v alkoholické léčebně. Topil se v depresích, v hlavě se mu honily sebevražedné myšlenky. Během čtyřletého cyklu se ale dokázal vrátit na vrcholnou úroveň. A v Jižní Koreji nyní poveze stříbro.