Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Přehled zpráv ze sportu pro 10.února - Portál divoch.net

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Práce | Slovník | Hry | Encyklopedie
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.

Zprávy ze sportu

Zobrazeny zprávy 21 až 40 z celkem 62 zpráv
Předchozí  Následující

Když ji nominovali, spala. Teď Hynčicová prožila svůj olympijský sen - iDnes - Sport (10. února 2018 17:30)
Do nominace se dostala až na poslední chvíli. K české reprezentaci se připojila v Koreji „last minute“ a v sobotu běžkyně na lyžích Petra Hynčicová prožila ve skiatlonu svůj olympijský sen. Že dojela jako poslední ze čtyř Češek až na 47. místě?

více...

Slavia v generálce dvakrát prohrávala, výhru na Baníku trefil Ngadeu - iDnes - Sport (10. února 2018 17:03)
Slávističtí fotbalisté v posledním přípravném utkání na jaro dvakrát prohrávali, ale nakonec v napínavé generálce v Ostravě zvítězili. Liberec v dalším souboji ligových týmů vyhrál v Olomouci, Zlín porazil Slovan Bratislava.

více...

Kterak youtuberský idol Kovy vyrazil na olympijskou misi do Koreje - iDnes - Sport (10. února 2018 17:00)
Při otevření Českého domu v Kangnungu postával Karel Kovář vedle slovenského prezidenta Andreje Kisky, poté se fotil se svými fanoušky a natáčel sám sebe při rozhovoru s krasobruslaři Annou Duškovou a Martinem Bidařem.

více...

Trenér Novák: Je záhada, proč Martina najednou zpomalila o půl vteřiny - iDnes - Sport (10. února 2018 16:53)
Nad lesklou bílou dráhou znělo svištění a klapání rychlobruslařských nožů. Upalující Martina Sáblíková v závěru ukrajovala desetiny vteřiny z náskoku tří nizozemských sokyň. Trenér Petr Novák ovšem už delší dobu věděl, že na medaili z tříkilometrové trati na hrách v Pchjongčchangu nedosáhne.

více...

Koudelka skončil ve druhém kole na 25. místě, zlato slaví Němec Wellinger - iDnes - Sport (10. února 2018 16:46)
Napínavý konec druhého kola olympijského závodu na středním můstku ovládl německý skokan Andreas Wellinger. Za ním skončili norští reprezentanti Johann Andre Forfang a Robert Johansson. Český závodník Roman Koudelka se umístil na 25. místě, Viktor Polášek nepostoupil z prvního kola a skončil čtyřiačtyřicátý. více...

Kauza Panathinaikos. Majitel cítí křivdy a chce opustit evropskou scénu - iDnes - Sport (10. února 2018 16:44)
Jeden z nejslavnějších, nejúspěšnějších a nejbohatších evropských klubů Panathinaikos Atény hrozí ukončením svého členství v basketbalové Eurolize. Jeho majitel Dimitris Janakopulos se totiž dostal s vedením soutěže do roztržky tak silné, že právě o tenhle způsob řešení v posledních dnech usiluje.

více...

2. DEN ZOH: Biatlonistka Vítková slaví bronz, Sáblíkové medaile unikla - iDnes - Sport (10. února 2018 16:31)
Bronzová radost biatlonistky Veroniky Vítkové, trpké čtvrté místo rychlobruslařky Martiny Sáblíkové. Hned druhý den zimních olympijských her v Pchjongčchangu přinesl z českého pohledu záplavu protichůdných emocí.

více...

Bronzová olympijská medailistka? Zní to až neuvěřitelně, zářila Vítková - iDnes - Sport (10. února 2018 15:33)
Když proťala cíl, svítilo její jméno na druhém místě. „Zatím jsem spokojená a když to nedopadne na medaili, bude to i tak výborná pozice do stíhacího závodu,“ popisovala smířeně. Jenže ono to vyšlo. Už jen Laura Dahlmeierová byla ve sprintu v Pchjongčchangu rychlejší a radost biatlonistky Veroniky Vítkové mohla propuknout naplno. Získala svou první individuální olympijskou medaili.

více...

Bolavá duše čtvrté Sáblíkové: Nevím o chybě. Ale je to obrovské zklamání - iDnes - Sport (10. února 2018 15:17)
Její zklamání bylo čitelné, hmatatelné, odrážející se v očích, v hlase i ve sklopené hlavě. Martina Sáblíková zajela pocitově svoji nejlepší trojku této sezony, přemohla v ní bolavá záda, porazila závodnice ze všech zemí až na jedinou... ale za triem Nizozemek byla na olympiádě čtvrtá. A takové umístění bolí snad úplně nejvíc.

více...

Plná dojmů byla Eva Samková poté, co vedla českou výpravu při slavnostním zahájení olympijských her v Pchjongčchangu. "Na zamáčknutí slzy," popisovala své emoce obhájkyně olympijského triumfu ve snowboardcrossu.

více...

Sáňkař Hyman je v polovině závodu dvacátý, za třetím zlatem míří Loch - iDnes - Sport (10. února 2018 14:37)
Sáňkař Ondřej Hyman je po polovině olympijské soutěže dvacátý. Po dvou kolech vede Němec Felix Loch, který po triumfech z Vancouveru i ze Soči míří za třetí zlatou medailí. Třikrát za sebou dokázal na saních olympijské hry vyhrát jen jeho slavný krajan Georg Hackl.

více...

První olympijská medaile pro Česko! Biatlonistka Vítková má bronz - iDnes - Sport (10. února 2018 14:22)
Česko slaví první olympijskou medaili na zimních hrách v Pchjongčchangu. O bronz se postarala biatlonistka Veronika Vítková ve sprintu na 7,5 kilometru, v němž nestačila jen na německou vítězku Lauru Dahlmeierovou a stříbrnou Norku Marte Olsbuovou.

více...

První zlato pro domácí Koreu. Lim Hjo-čun ovládl závod v shorttracku - iDnes - Sport (10. února 2018 14:18)
O první bujarý jásot domácího publika se na olympijských hrách v Pchjongčchangu postaral Lim Hjo-čun. Zlato získal v úvodní disciplíně v shorttracku. Jednadvacetiletý reprezentant porazil v závodu na 1500 metrů držitele světového rekordu Sjinkieho Knegta z Nizozemska. více...

Bronzová radost v mrazu. Verča si to za dřinu zaslouží, velebí trenéři - iDnes - Sport (10. února 2018 14:15)
Skočili si do náručí a bouřlivě se objali. Takové radosti - a takových gratulací od kolemjdoucích. Český biatlon má první medaili z olympiády! „Už teď budeme moci jet domů s tím, že se povedlo něco, na co může být zase národ hrdý,“ pronesl šéftrenér Ondřej Rybář.

více...

Sáblíková zůstala bez medaile. Na stupních vítězů jsou tři Nizozemky - iDnes - Sport (10. února 2018 13:54)
Nizozemské rychlobruslařky obsadily v olympijském závodě na 3 000 metrů kompletní stupně vítězů. České šampionce Martině Sáblíkové místo nenechali, dvojnásobná medailistka z této trati skončila čtvrtá. Vítězství slaví Carlijn Achtereekteová.

více...

Nadstavbou se nezabývám. Teď musíme porazit Olomoucko, říká Marko - iDnes - Sport (10. února 2018 12:13)
Elitní nadstavbovou skupinu A1 mají v basketbalové lize na dosah, jsou čtvrtí. Ovšem svitavský rozehrávač Roman Marko se úvahami na toto téma nemíní rozptylovat. „Do A1 chceme, ale nijak nekalkulujeme. Teď musíme bezpodmínečně vyhrát zápas s Olomouckem a zvítězit pak hodláme i v Praze na USK. Výsledky dalších týmů mě nezajímají - musíme k tomu přistupovat s pokorou,“ říká.

více...

Lazaret? Házená je bojový sport, ne oplácávání, říká Jung - iDnes - Sport (10. února 2018 12:11)
Černým andělům se polámala křídla, v Evropě tak kvůli zraněním a nemocem nedoletěli do výšin, na jaké nejspíš měli. O víkendu ukončí házenkářky Mostu účinkování ve skupinové fázi Poháru EHF, příště už Liga mistrů?

více...

Porážka doma. Těžké nohy na polskou kvalitu nestačily - iDnes - Sport (10. února 2018 12:08)
Fotbalisté FC Hradec Králové v dalším přípravném zápase na druholigové jaro prohráli 0:2 s polským rovněž druholigovým týmem Miedz Legnica.

více...

Karviná vs. Plzeň. Po poháru přichází revanš v lize - iDnes - Sport (10. února 2018 11:58)
Před dvěma týdny se utkali ve finále Final4 Českého poháru v Chebu a byla to velká jízda Plzně. Házenkáři Talentu Robstav-M.A.T. rozprášili Karvinou jednoznačně 33:21. V neděli se oba týmy utkají znovu, tentokrát na severu Moravy v rámci utkání 15. kola extraligy.

více...

Trenér Sobotka: Věřím, že na oslavách neuděláme ostudu - iDnes - Sport (10. února 2018 11:55)
Souboj se soupeřem, který aktuálně vede WSM Ligu, oslavy 90. narozenin klubu, nabitý doprovodný program a jako bonus speciální retro dresy pro oba týmy. Důvodů, proč v sobotu vyrazit na prvoligový hokej do Třebíče, je celá řada.