Přehled zpráv z kultury pro 20.listopadu - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZprávy z kultury

Zobrazeno 11 zpráv  

ŽEBŘÍČEK: Česká kina ovládla Liga spravedlnosti (20. listopadu 2017 18:02)
Českým kinům vládnou filmy na motivy komiksů. Na prvním místě je Liga spravedlnosti, na třetím Thor. Mezi ně se vmáčkl slavný detektiv Poirot s Vraždou v Orient Expresu.

Muzikál Popelka vjede již brzy na led (20. listopadu 2017 18:02)
Putovní muzikál na ledě Popelka 2017-2018 nabízející s hudbou Petra Maláska, písněmi Václava Kopty a scénou Petra Hlouška výpravné rodinné představení, začne 26. listopadu ve Zlíně. V Praze ho představil scenárista a režisér Jindřich Šimek s mnoha sólisty.

Maryša i sto deset let pražského Divadla na Vinohradech (20. listopadu 2017 16:03)
Dva velké pražské činoherní soubory naplánovaly na tento týden významné večery. Činohra pražského Národního divadla uvede v novém nastudování jednu z nejvýznamnějších her české klasické dramatiky, Maryšu bratří Mrštíků. Premiéra se koná ve 23. listopadu v Národním divadle.

Ukradené deníky Johna Lennona našli v Berlíně (20. listopadu 2017 16:03)
Policii v Berlíně se podařilo nalézt ukradené deníky a další věci patřící bývalému frontmanovi hudební skupiny The Beatles Johnu Lennonovi. V souvislosti s případem byl v pondělí zatčen jeden muž. Vyšetřování nadále pokračuje, informoval německý server Deutsche Welle.

Praha si připomene 25 let od zápisu na seznam UNESCO (20. listopadu 2017 14:02)
Praha si připomene 25 let od zápisu historického centra na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO mezinárodní konferencí Praha světová 2017. Bude se zabývat otázkami, které jsou spojené se životem v památkově chráněných územích, i směřováním organizace UNESCO. Konference se uskuteční od 6. do 7. prosince v Nové budově Národního muzea.

GLOSA: Chinaski mění vítěznou sestavu (20. listopadu 2017 13:03)
Stará pravda říká, že vítězná sestava se nemění. Nyní se ale proti ní postavili členové Chinaski Michal Malátný a František Táborský, když prostřednictvím Facebooku oznámili, že po 18. prosinci už nebudou jejich spoluhráči čtyři další z kapely. Někteří to označují za její rozpad, což je ale přehnané. Chinaski jen budou pokračovat v jiné sestavě.

Pomník Františka Kupky byl odhalen v Puteaux (20. listopadu 2017 11:03)
V sobotu byl ve francouzském městě Puteaux u Paříže u muzea Maison de Camille odhalen pomník našeho významného malíře Františka Kupky. Stalo se tak při příležitosti připomenutí šedesáti let od jeho úmrtí.

Eric Toledano: Je to obraz dnešní francouzské společnosti (20. listopadu 2017 10:03)
Scenáristické a režisérské duo Olivier Nakache a Eric Toledano se proslavilo před šesti lety komedií Nedotknutelní. Jejich novinka, komedie Dokud nás svatba nerozdělí, která se odehrává v zákulisí velkolepé svatební oslavy a jejímiž hrdiny jsou ti, kdo ji připravují, minulý týden oficiálně vstoupila do českých kin. Již při pražské předpremiéře ji ale uvedl Eric Toledano a poskytl Právu rozhovor.

RECENZE: Osvědčené fígle Bryana Adamse (20. listopadu 2017 09:02)
Rokenrol je jednoduchá věc. Poněkolikáté o tom na svém českém vystoupení přesvědčil diváky zpěvák Bryan Adams. Ví, že to chce pár dobře pospojovaných akordů, zpěvnou sloku, o něco melodičtější refrén, přirozený text a jde to samo. V neděli večer tento recept odkryl i v brněnské DRFG Areně. S velkým úspěchem.

Covers for Lovers: Od coverů přes temnotu k zázrakům (20. listopadu 2017 07:02)
Když před sedmi lety pražská punkrocková kapela Covers for Lovers vznikla, prezentovala se coververzemi oblíbených umělců. Jedním z jejích zakladatelů je bubeník Aleš, jenž tehdy odešel z rozjetých Jaksi taksi a v aktuální čtyřčlenné sestavě Covers for Lovers je dodnes.

Skupina Chinaski radikálně obmění sestavu. Čtyři členové odejdou (20. listopadu 2017 00:32)
Skupina Chinaski ukončila ve čtvrtek 16. listopadu v pražské O2 areně úspěšné halové koncertní turné. V neděli večer prostřednictvím svého Facebooku oznámili zpěvák a kytarista Michal Malátný a kytarista František Táborský, že ze stávající sestavy zůstanou v té následující pouze oni dva a obklopí se novými členy. Čtyři další muzikanti odejdou.

Zprávy

Zprávy podle dní

<<       >>
 T PoÚtStČtSoNe
44   12345
45 6789101112
46 13141516171819
47 20212223242526
48 27282930   

Vyhledávání

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]