Hledat:

Invia.cz Last minute Tunisko Dovolená v Chorvatsku Pojeďte do Egypta Bulharsko Last minute Kréta

Přehled zpráv z domova od 1.června do 30.června - Portál divoch.net


Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online staré hry
zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců. Portál divoch.net zpravy.divoch.net - Aktuální přehled zpráv z domova, ze světa, ze sportu, z oblasti počítačů a ze světa mobilních komunikací. Dále zde naleznete i starší zprávy, ve kterých můžete listovat po dnech, týdnech a měsíců.
Reklama ReklamaZobrazeny zprávy 1 až 20 z celkem 542 zpráv  
Následující  

Rozhodnutí soudu neznamená vítězství sociální demokracie, řekla Altnerová (18. června 2019 10:30)
Patrik a Veronika Altnerovi, dědicové po zesnulém právníkovi Zdeňku Altnerovi, hodlají dál pokračovat ve sporu s ČSSD. Ve hře jsou stamiliony korun, které si Altner nárokoval, protože straně pomohl získat zpět její sídlo, Lidový dům v centru Prahy. „Rozhodnutí Nejvyššího soudu neznamená vítězství sociální demokracie,“ řekla Veronika Altnerová.

více...

Lihový boss Březina přiznal velké ovlivňování svědků, hrozí mu další trest (18. června 2019 10:14)
Zlínský lihový boss Radek Březina se u soudu v Brně doznal, že v jeho případě docházelo k masivnímu ovlivňování svědků. Šlo o desítky lidí. Podle obžaloby se například pokusil uplatit kriminalistu a plánoval, že peníze nabídne i žalobci a soudcům. Březinovi hrozí, že se mu ještě zpřísní třináctiletý trest.

více...

Začal soud s cizinkou, která v nočním podniku polila kyselinou tři lidi (18. června 2019 09:49)
Šestačtyřicetileté Anně Kroft původem z Moldávie hrozí až dvanáct let vězení. Podle státního zástupce loni v březnu vzala v nočním klubu v centru Plzně kyselinu sírovou a opakovaně s ní polévala dva muže a jednu ženu. Incidentu předcházel konflikt. Případ začal projednávat plzeňský krajský soud.

více...

Svitavy skryly chytrý záchod v lese, odemkne ho esemeska i karta (18. června 2019 09:32)
Svitavy dlouho řešily, jak se v příměstském lese protkaném naučnou stezkou vypořádat s nářky zejména žen, kterým v lokalitě chybělo WC. Nakonec na to „šli od lesa“. Daleko od prvních domů s elektřinou si mezi větve stromů město nechalo nainstalovat soběstačnou chytrou toaletu.

více...

Žena vrávorala s kočárkem, místo přípravy sunaru dál pila. Dítě jí odebrali (18. června 2019 09:20)
Přes tři promile alkoholu naměřili policisté matce, která s dítětem v kočárku vrávorala po Zákupech a vstupovala do vozovky. I když bylo přes třicet stupňů, pro devítiměsíční dítě neměla pití ani pokrývku hlavy. Sociální pracovnice proto dítě matce odebrala.

více...

Soud potvrdil rodu Walderode restituční nárok k panství na Turnovsku (18. června 2019 09:07)
Odvolací Krajský soud v Hradci Králové potvrdil restituční nárok rodu Walderode na vydání panství na Turnovsku. Rod se majetku domáhá od roku 1992. Ve sporu jde především o pozemky na Turnovsku a zámek Hrubý Rohozec. Rozhodnutí je pravomocné. více...

Muž na svém dvorku obrátil zbraň na policisty, ti ho vážně postřelili (18. června 2019 08:19)
Policejní hlídka vyjížděla v pondělí odpoledne do obce Nemyčeves na Jičínsku, kde se ozývala střelba. Zjistila, že se střílí přímo v obci na dvoře jednoho z rodinných domů. Muž obrátil zbraň proti policistům. Ti ho vážně postřelili.

více...

Lídři opozičních stran budou ladit postup před hlasováním o nedůvěře vládě (18. června 2019 06:00)
Představitelé pěti opozičních stran - ODS, Pirátů, KDU-ČSL, TOP 09 a hnutí STAN - se poradí, jaký přesně postup zvolí před očekávaným hlasováním o nedůvěře vládě Andreje Babiše. Už minulý týden opoziční politici dali najevo, že hlasování vyvolají, když premiér sám neodstoupí. A Babiš to udělat nehodlá.

více...

Dluhonice blokující dostavbu D1 už Babišovi nevěří, náhrady jim nezaručil (18. června 2019 04:52)
Lidé z Dluhonic na kraji Přerova už nevěří, že se od premiéra Andreje Babiše dočkají slíbených kompenzací za to, že nebudou blokovat dostavbu dálnice D1 přes část obce. Babiš, který Dluhonické sám vyzval k sepsání možných investic, většinu požadavků „přehodil“ na město Přerov a dotace ze Státního fondu dopravní infrastruktury.

více...

Firmě, jejíž lidé sponzorovali SPOZ, Hrad pronajal prostor pro jarmark (18. června 2019 00:01)
Exkluzivní prostor před katedrálou svatého Víta už za 14 dnů zaplní stánky prodejců. Hrad náměstí podle smlouvy na měsíc pronajal společnosti Astacus. Její zaměstnanci v minulosti v podivuhodné shodě sponzorovali Zemanovce. Firma navíc podle policie byla zapojena do řetězce, který se podílel na milionovém krácení daní. Teď bude v sídle prezidenta pořádat letní jarmark.

více...

I dnes jsou učitelé, podle nichž je ADHD výmysl, říká dětský psychiatr (17. června 2019 21:00)
Pod zkratkou ADHD se skrývají poruchy pozornosti, hyperaktivita a impulzivita. Podle dětského psychiatra je takové dítě často považováno jen za nevychované. „I dnes jsou učitelé, podle nichž je to výmysl, a věří, že kdyby tady byl pan učitel Hnízdo, žádné ADHD by nebylo,“ říká v rozhovoru pro MF DNES uznávaný pedopsychiatr Vítězslav Kouřil.

více...

Čunek novou nemocnici ve Zlíně za 8 miliard neprosadil ani napodruhé (17. června 2019 20:39)
Jen na dalším odkladu se dohodli zastupitelé Zlínského kraje, kteří jednají o vzniku nové zlínské nemocnice. Ta má v České republice po třech desítkách let vyrůst „na zelené louce“. Zastupitelé rozhodnutí o stavbě za osm miliard korun prosazované lidoveckým hejtmanem Jiřím Čunkem odložili po desetihodinové debatě na pátek.

více...

Krkonošské Richtrovy boudy neotevřou. Analyzujeme možnosti, tvrdí stát (17. června 2019 18:51)
Státem vlastněné Richtrovy boudy v Krkonoších zejí prázdnotou. Ani půl roku od jejich zavření ministerstvo školství nerozhodlo, co s nimi bude. Přitom hory čelí stále většímu náporu turistů.

více...

Letní neomezená data vyjednal můj tým, říká Babiš. Naše nabídka, tvrdí operátor (17. června 2019 18:23)
Společnost T-Mobile se rozhodla na letní prázdniny zavést v Česku neomezené stahování dat pro své klienty. Premiér Andrej Babiš to označil za výsledek dlouhého vyjednávání vládního týmu s operátorem. Operátor to však popírá, na tvorbě konkrétních nabídek prý s představiteli státu nespolupracuje.

více...

Elitní český vědec se podle komise podílel na zmanipulování dat v článku (17. června 2019 18:11)
Univerzita Palackého utrpěla značný šrám na renomé. Elitní chemik Radek Zbořil se podle etické komise školy podílel na manipulaci s daty v odborném textu pro prestižní časopis. Pochybil i další autor, fyzik Martin Heřmánek, který podle komise o úpravě dat věděl, ale nehlásil ji. Zbořil to odmítá, Heřmánek naopak svůj díl viny nepopřel.

více...

VIDEO: Zloději kradli řetízky před prodavačkou, pak si hráli na poctivce (17. června 2019 17:41)
Po drzých zlodějích, které při činu zachytila bezpečnostní kamera, pátrají nyní policisté ze Šumperska. Dvojice mužů ve zlatnictvích kradla řetízky přímo před zraky prodávajících. Když si jedna z nich pár chybějících šperků všimla, předstírali, že spadly na zem a ochotně je vrátili. Zbytek si ale odnesli.

více...

Žena se synem si přála vidět policii v akci, a tak ji volala sama na sebe (17. června 2019 17:10)
Policisté ve Smiřicích na Královéhradecku čtyřikrát pátrali po opilé matce, která nožem ohrožuje dvě děti. Vždy to nahlásil anonym na linku 158. Když se hlídky rozjely po městě, podle popisu skončily u téže mladé ženy. Ta nejprve tvrdila, že nechápe, proč na ni někdo volá policisty. Pak se ale ukázalo, že je volá sama na sebe.

více...

Většina Čechů souhlasí s právem na interrupci a i s uzákoněním eutanazie (17. června 2019 17:06)
Většina Čechů souhlasí s právem žen na umělé přerušení těhotenství i s uzákoněním eutanazie, tedy usmrcení nemocného člověka na vlastní žádost. Právo na interrupci přitom podporuje 68 procent respondentů a právo na eutanazii 66 procent. Vyplývá to z výsledků květnového průzkumu veřejného mínění.

více...

Za dotační podvod s linkami na stáčení chemikálií soudí čtyři podnikatele (17. června 2019 17:01)
Krajský soud v Pardubicích začal rozplétat kauzu dotačního a daňového podvodu. Firma z Chrudimska podle obžaloby nezákonně získala 16 milionů korun na pořízení technologií. K podvodům podle spisu využila fiktivní řetězec obchodních transakcí.

více...

Řidič si dal pivo a rum, při nehodě s autem vyskočil na betonový ostrůvek (17. června 2019 16:53)
Na betonovém ostrůvku uprostřed křižovatky a s koly ve vzduchu zakončil svoji jízdu ve Vejprnicích na Plzeňsku opilý řidič. Policistům vysvětloval, že vypil několik piv a rumů, záhy nadýchal tři promile.

více...

Následující  

Zprávy podle dní

<<          
 T PoÚtStČtSoNe
22      12
23 3456789
24 10111213141516
25 17181920212223
26 24252627282930

Vyhledávání

Partneři

Právě dnes

O Životě.cz - magazín o kultuře, společnosti a životním stylu

Statistika

TOPList statistika

Portál | Počasí | Kurzy | TV program | Zprávy | Katalog | Slovník | Online hry | Kontakt

Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

Made By Petr [Osobní stránka]